Nasza szkoła w Budapeszcie!


Nasi sportowcy w Budapeszcie.

W dniach od 12 do 14 października reprezentanci SP3 brali udział w Międzynarodowych Dniach Sportu w Budapeszcie. Nasza drużyna w skladzie: Alex Kavouras, Kacper Habarta, Jakub Pluta, Bartłomiej Dziadek, Paweł Paliga, Robert Widzyk, Jakub Kluz, Marcel Morys, Julia Kochaniewicz, Alicja Walczak, Aleksandra Cudo oraz Nika Szarek startowała w sześciu konkurencjach i ostatecznie zdobyła drugie miejsce, różnicą zaledwie 1 punktu do zwycięskiej reprezentacji Węgier. Trzecie miejsce zdobyła drużyna z Czech a czwarte ze Słowacji. W czasie wyjazdu uczniowie mieli okazję zapoznać się z rówieśnikami z innych krajów, pocwiczyc język angielski w praktyce, a także przespacerować się urokliwymi ulicami Budapesztu. Gratulujemy wspaniałego wyniku naszym uczniom i nauczycielom wychowania fizycznego. Dziękujemy Dyrekcji, Radzie Rodziców, Pani Basi Plucie oraz wszystkim Osobom, które pomogły w zorganizowaniu tego wyjazdu.

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Adres:

ul. gen. J. Hallera 8

43-400 Cieszyn

Dane kontaktowe:

tel. stacjonarny: 33 852 01 68

tel. sekretariat: 785 187 004

tel. intendent: 785 187 003

email: sekretariat@sp3cieszyn.pl

Godziny pracy sekretariatu:

poniedziałek - piątek