Pracownicy


Dyrekcja

mgr Renata Halama-Ernst funkcję dyrektora pełni od 1 września 2021 r.
mgr Anna Gańczarczyk wicedyrektor szkoły od 1 września 2022r.

Nauczyciele

Język polski

Katarzyna Frydrychowicz
Julia Lipińska
Ewelina Pisarek
Anita Sznajder
Papkala Kamila

Matematyka

Dominika Sojka
Katarzyna Szczypka
Martyna Górniak

Język angielski

Liliana Binek
Anna Skorupa
Joanna Lipa
Klaudia Sikora
Jarosław Bilan
Małgorzata Pilorz

Edukacja wczesnoszkolna

1a Katarzyna Kisiała
1b Mariola Cieślar
1c Karolina Kavoura
2a Magdalena Kusek-Pagieła
2b Anna Morawska
2c Dorota Talaga
3a Aleksandra Hliśnikowska
3b Renata Sosin
3c Beata Śliż

Nauczyciele wspierający

1a Nina Wołos
2a Lucyna Szewczyk
3a Szczotkarz Maja
4a Elżbieta Prawdzik + wych
5a Walek Jadwiga +wych
6a Beata Gorewoda + wych
7a Aleksandra Broda + wych
8a Adriana Macura + wych

Przyroda

Joanna Ożga
Gabriela Waliczek

Biologia

Joanna Ożga
Aleksandra Broda

Geografia

Gabriela Waliczek

Chemia

Joanna Ożga

Fizyka

Joanna Matuszny

Historia
Joanna Malinowska-Walichrad
Dorota Balcar

Język niemiecki

Magdalena Martynek

Muzyka

Gabriela Mikrut
Edyta Bogdan

Plastyka

Katarzyna Frydrychowicz

Zajęcia techniczne

Jadwiga Walek

Religia

Bożena Harwot – Podżorska
Elżbieta Wajdzik
Danuta Zoń
Andrzej Wołpiuk

WDŻ

Katarzyna Frydrychowicz
Renata Halama-Ernst

Doradztwo zawodowe

Gabriela Kożdoń

WOS

Beata Gorewoda
Elżbieta Prawdzik

Etyka

Beata Gorewoda
Elżbieta Prawdzik

Informatyka

Adam Rakus
Beata Śliż
Katarzyna Szczypka
Magdalena Dulęba

Wychowanie fizyczne

Bożena Tomaszek
Janina Hajek
Paulina Fuczyło
Grzegorz Wanat
Marek Cekiera

Edukacja dla bezpieczeństwa

Marek Cekiera

Biblioteka

Agnieszka Chromik
Kamila Papkala

Świetlica

Beata Raszka
Monika Krużołek
Marian Zaleski
Karolina Kavoura
Klaudia Jaworska
Agnieszka Gawlas

Szkolni Specjaliści

Pedagog

Gabriela Kożdoń

Psycholog

Martyna Szkutek

Logopeda

Anna Wójtowicz-Herma

Terapia pedagogiczna

Klaudia Jaworska
Julia Lipińska
Dorota Talaga
Małgorzata Pilorz
Maja Szczotkarz
Lucyna Szewczyk
Adriana Macura
Jadwiga Walek
Magdalena Dulęba
Magdalena Kusek – Pagieła

Oligofrenopedagodzy

Aleksandra Broda
Mariola Cieślar
Lucyna Szewczyk
Beata Gorewoda
Aleksandra Hliśnikowska
Jadwiga Walek
Elżbieta Prawdzik
Weronika Danelczyk – Gogółka
Magdalena Kusek – Pagieła
Renata Sosin
Katarzyna Kisiała
Ewelina Pisarek
Janina Hajek
Joanna Ożga
Gabriela Kożdoń
Nina Wołos
Joanna Malinowska – Walichrad
Beata Śliż
Magdalena Dulęba
Edyta Bogdan
Adriana Macura

Surdopedagog

Maja Szczotkarz
Magdalena Kusek – Pagieła
Aleksandra Broda

Tyflopedagodzy

Adriana Macura
Elżbieta Prawdzik

Rewalidacja ruchowa

Bożena Tomaszek
Paulina Fuczyło
Renata Górnik
Adam Rakus

Specjaliści w diagnozowaniu i terapii autyzmu

Karolina Kavoura
Beata Gorewoda

Pracownicy Administracji

Sekretarz szkoły

Dorota Różycka

Główny księgowy

Honorata Ochodek

Podinspektor ds. płac

Edyta Madecka

Kierownik gospodarczy

Honorata Bodera

Intendent

Barbara Michałek

Pracownicy obsługi

Dozorca

Leszek Gach

Kucharz

Magdalena Glos

Pomoc kuchenna

Marzena Dębińska
Krystyna Kowalska
Agnieszka Kopieczek
Barbara Suchanek
Mariola Sobek
Krystyna Wierońska

Sprzątaczki

Wanda Szczotkarz
Izabela Dziadek

Pomoc nauczyciela

Elżbieta Braun

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Adres:

ul. gen. J. Hallera 8

43-400 Cieszyn

Dane kontaktowe:

tel. stacjonarny: 33 852 01 68

tel. sekretariat: 785 187 004

tel. intendent: 785 187 003

Godziny pracy sekretariatu:

poniedziałek - piątek