Poznaj Polskę

Logo Poznaj Polskę

Informujemy, że mocy porozumienia zawartego z Ministerstwem Edukacji i Nauki Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie otrzymała dofinansowanie do organizacji wycieczki w ramach ogólnopolskiego projektu „Poznaj Polskę” w łącznej kwocie 15 000 zł . Przedsięwzięcie ma na celu wsparcie szkół i umożliwienie uatrakcyjnienia procesu dydaktycznego uczniów poprzez umożliwienie im poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki.

Więcej informacji na temat przedsięwzięcia znajduje się na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki : https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/poznaj-polske

Za pozyskane środki dofinansowana zostanie trzydniowa wycieczka do Warszawy , na którą udają się klasy ósme naszej szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Adres: