Stołówka
REGULAMIN KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI SZKOLNEJ I. ZASADY WNOSZENIA OPŁAT ZA OBIADY II. ZASADY DOKONYWANIA ZWROTÓW ZA OBIADY danego dnia – odpis uwzględniony będzie od dnia następnego. Zgłoszenia, które wpłyną po godz. 10:00 danego dnia – odpis uwzględniony będzie od dnia drugiego od dnia zgłoszenia.Przy zgłaszaniu odwołania obiadu należy podać obowiązkowo : imię i nazwisko dziecka,…
