Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne.


Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 nasza szkoła postanowiła kontynuować zawieranie polis NNW szkolnych dla uczniów w formie indywidualnej czyli rodzicie sami muszą wykupić polisę ubezpieczeniową .

Do tej pory to rozwiązanie się sprawdzało a Wy mieliście możliwość wyboru takiego ubezpieczenia swojego dziecka jakiego potrzebujecie -dopasować zakres ubezpieczenia i wysokość składki do własnych preferencji. Często również przy okazji własnego ubezpieczenia NNW macie Państwo opcję aby ubezpieczyć dziecko.

Proszę pamiętać o terminach ważności polis aby nie stracić ochrony ubezpieczeniowej.

Aby zawrzeć ubezpieczenie dla dziecka od następstw nieszczęśliwych wypadków należy skontaktować z agentem ubezpieczeniowym lub skorzystać z ofert internetowych Towarzystw ubezpieczeniowych . Zalecamy jednak zachować szczególną ostrożność przy zawieraniu polis przez Internet i korzystać ze sprawdzonych ofert.

Polecamy Państwu indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl. Od kilku lat nasza szkoła współpracuje z agencją ubezpieczeniową oferującą to ubezpieczenie i jest to sprawdzona oferta..

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

https://bezpieczny.pl/ubezpieczenia-dzieci/01888

UWAGA: Rodzice, którzy już w zeszłym roku skorzystali z oferty Bezpieczny.pl, przed zakończeniem ochrony ubezpieczeniowej otrzymają stosowne powiadomienia o możliwości kontynuacji umowy ubezpieczenia (wiadomość e-mail i SMS) z zachowaniem 10% zniżki.

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

Opis oferty ubezpieczeniowej dla uczniów w załączonej ulotce.

Poniżej dodatkowe oferty ubezpieczeniowe zgodnie z informacją przekazaną przez agenta ubezpieczeniowego:

Dedykowany kod 01888 jaki otrzymaliśmy pozwala na zawieranie ubezpieczeń w promocyjnych cenach na stronie bezpieczny.pl, a więc:

Myśląc o swoich pociechach warto także pomyśleć o Sobie (składki już od 13zł/mc):

https://bezpieczny.pl/kup-zycie-wlasny-pakiet/01888

Lub o swoich rodzicach, gdzie często posiadają ubezpieczenia jako kontynuację ubezpieczeń grupowych na zdecydowanie gorszych warunkach (wiek wstępu do ubezpieczenia 61-80 lat):

https://bezpieczny.pl/ubezpieczenie-na-zycie-61/01888

Wybierając się na urlop warto zadbać o bardzo dobre ubezpieczenie podróżne:

https://bezpieczny.pl/ubezpieczenia-podrozne/01888

Lub ubezpieczenie swojego samochodu na wypadek awarii czy wypadku w podróży:

https://bezpieczny.pl/assistance/01888

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Ubezpieczonego.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy
o kontakt z :

Mariusz Bolik

Tel. 668 840 932
E-mail:
mbolik@bezpieczny.pl

www.mariuszbolik.pl

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Adres:

ul. gen. J. Hallera 8

43-400 Cieszyn

Dane kontaktowe:

tel. stacjonarny: 33 852 01 68

tel. sekretariat: 785 187 004

tel. intendent: 785 187 003

email: sekretariat@sp3cieszyn.pl

Godziny pracy sekretariatu:

poniedziałek - piątek