Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza

Szkolny Klub Wolontariatu zachęca do włączenia się do akcji charytatywnej „Prezent pod choinkę”.

1. Weź pudełko o wymiarach ok. 30/20/10 cm, pomaluj je lub oklej kolorowym papierem.

2. Zdecyduj, dla kogo przeznaczysz prezent, wybierz płeć i wiek dziecka: 2–5, 6–8, 9–11, 12–15 lat.

3. Zapełnij pudełko. Jeżeli chcesz, włóż do środka swoje zdjęcie, rysunek, adres.

4. Pudełko zwiąż gumką lub sznurkiem – NIE ZAKLEJAJ!

5. Paczkę oraz 15 zł (na koszty organizacji akcji i transport) dostarcz do 13 listopada do koordynatorów: Pani Bożeny Harwot – Podżorskiej, katechetów lub nauczycieli etyki.

Nie możesz sam przygotować paczki? Nasi wolontariusze zrobią to za Ciebie! Wystarczy, że przyniesiesz nowe artykuły higieniczne i szkolne, zabawki, odzież, słodycze oryginalnie zapakowane. Wszystkie produkty można przynosić do s.9 na pierwszym piętrze lub do s. 12 na drugim piętrze.

CO NIE MOŻE BYĆ PREZENTEM? artykuły intensywnie pachnące, łatwo psujące się, wrażliwe na ciepło, artykuły spożywcze inne niż słodycze, leki i witaminy, zabawki i publikacje o charakterze militarnym.

WSZYSTKIE PREZENTY TRAFIĄ DO DZIECI W SZKOŁACH, DOMACH DZIECKA, ŚWIETLICACH, SZPITALACH I KOŚCIOŁACH W UKRAINIE, BIAŁORUSI I RUMUNII ORAZ W OBOZACH DLA UCHODŹCÓW W BUŁGARII