Sukcesy w mini siatkówce dziewcząt!


Dziewczynki z cieszyńskiej trójki są mistrzyniami Cieszyna w minisiatkówce! W turnieju wzięło udział 6 szkół. Na podium oprócz naszych mistrzyń stanęły reprezentacje z Sp – 1 ( II miejsce) oraz Sp- 2 ( III miejsce). Oto skład zwycięskiej drużyny z Sp- 3: Widawska Zuzanna( kapitan), Cieślar Zuzanna, Kochaniewicz Julia, Krajewska Emilia, Janiszewska Maja, Przygoda Antonina, Kisiała Carmen, Rasińska Iga, Michalik Paulina, Chojnacka Natasza. Wszystkim uczestniczkom gratulujemy sportowego sukcesu, a organizatorowi SP nr 1 dziękujemy za przeprowadzenie turnieju!!!

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Adres:

ul. gen. J. Hallera 8

43-400 Cieszyn

Dane kontaktowe:

tel. stacjonarny: 33 852 01 68

tel. sekretariat: 785 187 004

tel. intendent: 785 187 003

email: sekretariat@sp3cieszyn.pl

Godziny pracy sekretariatu:

poniedziałek - piątek