erasmus logo

W dniach 12-16 listopada 2018 odbyła się pierwsza wizyta nauczycieli oraz uczniów ze szkół partnerskich ze Słowenii, Estonii oraz Włoch.

ze Słowenii z miejscowości Zelezniki – 10 km od stolicy Lublany, 700 uczniów + 260 przedszkolaków, szkoła zaawansowana w technologiach informacyjnych i komunikacyjnych:

erasmus polska

Estonii – z miejscowości Vosu nad Zatoką Fińską, 61 uczniów i 16 nauczycieli z 12 wiosek:

erasmus polska

oraz z Włoch – z Ancony nad Morzem Adriatyckim 50 km od San Marino -900 uczniów, szkoła pracująca metodą Montessori:

erasmus polska

Dnia 11.11.2018 grupa gości ze szkół partnerskich, którzy gościli u nas w ramach projektu Erasmus+ spotkała się z władzami miasta w sali sesyjnej cieszyńskiego ratusza. Na zdjęciu towarzyszy im liczna reprezentacja uczniów naszej szkoły.

Przed szkołą:)

erasmus polska

Wizyta w cieszyńskim ratuszu:

erasmus polska

Na Ochodzitej w Koniakowie:

erasmus polska

Wizyta w pszczelim miasteczku:

Widok z Równicy:

Zajęcia w szkole: