Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 ze względu na obostrzenia sanitarne w placówkach oświatowych oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i Rodziców, nasza szkoła postanowiła kontynuować zawieranie polis NNW szkolnych dla uczniów w formie indywidualnej.

Polecamy Państwu indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl. Od kilku lat nasza szkoła współpracuje z agencją ubezpieczeniową oferującą to ubezpieczenie i jest to sprawdzona oferta.

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

https://bezpieczny.pl/ubezpieczenia-dzieci/01888

Dedykowany kod: 01888

UWAGA: Rodzice, którzy już w zeszłym roku skorzystali z oferty Bezpieczny.pl, przed zakończeniem ochrony ubezpieczeniowej otrzymają stosowne powiadomienia o możliwości kontynuacji umowy ubezpieczenia (wiadomość e-mail i SMS) z zachowaniem 10% zniżki.

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

Ponadto dedykowany kod 01888 jaki otrzymała szkoła pozwala Państwu na zawieranie dodatkowych ubezpieczeń w promocyjnych cena na stronie bezpieczny.pl, a więc:

Myśląc o swoich pociechach warto także pomyśleć o Sobie (składki już od 12zł/mc):

https://bezpieczny.pl/kup-zycie-wlasny-pakiet/01888

Lub o swoich rodzicach, gdzie często posiadają ubezpieczenia jako kontynuację ubezpieczeń grupowych na zdecydowanie gorszych warunkach (wiek wstępu do ubezpieczenia 61-80 lat):

https://bezpieczny.pl/ubezpieczenie-na-zycie-61/01888

Wybierając się na urlop warto zadbać o bardzo dobre ubezpieczenie podróżne:

https://bezpieczny.pl/ubezpieczenia-podrozne/01888

Lub ubezpieczenie swojego samochodu na wypadek awarii czy wypadku w podróży:

https://bezpieczny.pl/assistance/01888

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Ubezpieczonego.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z :
Mariusz Bolik

Tel. 668 840 932
email: mbolik@bezpieczny.pl

www.mariuszbolik.pl