Piknik w SP3

Wielki Morski Piknik za nami. Wspaniały czas rejsu po morzu wyobraźni naszej społeczności. Działo się naprawdę sporo! Były gry, zabawy, dmuchańce, czytelnia „pod chmurką”, pokazy tańca, zmagania sportowe, wóz strażacki oraz DJ. Wszystko to przy pięknej, słonecznej pogodzie i wyśmienitym jedzeniu.

Dziękujemy Rada Rodziców SP 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie za przygotowanie atrakcji i doskonałego jedzenia. Szczególnie Panu Emanuelowi Olszarowi, Pani Barbarze Łukosz z całą ekipą, Pani Barbarze Plucie i innym zaangażowanym Rodzicom i Przyjaciołom naszej szkoły. Panu Adamowi Cieślarowi dyrektorowi Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” – COK za wypożyczenie leżaków na nasz morski piknik. Dzięki temu nastrój imprezy był już bardzo wakacyjny. Dziękujemy również Nauczycielom i Obsłudze za dekoracje, gry i zabawy, dodatkowy czas spędzony z Uczniami. Ukłony dla wszystkich Gości na naszym pikniku. Wielkie dzięki Uczniom za pomoc w organizacji. Wspólnymi siłami udało nam się spędzić pięknie czas, lepiej się poznać, pośmiać. Szkoda opuścić ten piknikowy statek. Wiemy jednak, że następne udane pikniki przed nami. Ahoj!