Międzynarodowe Dni Sportu Państw Grupy Wyszehradzkiej

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy w naszej szkole zmagania w ramach Międzynarodowych Dni Sportu Państw Grupy Wyszehradzkiej, które potrwają aż do soboty.

Po przyjeździe naszych przyjaciół z Czech, Słowacji i Węgier odbyło się uroczyste otwarcie wydarzenia, uświetnione wspaniałym występem szkolnego kółka muzyczno-teatralnego oraz przemówieniem Dyrekcji.

Miłym i wzruszającym momentem było również wręczenie pięknych bukietów kwiatów Pani Dyrektor oraz koordynatorce całego wydarzenia – Pani Marioli Cieślar. Ten gest ze strony naszych gości był wyrazem sympatii i wdzięczności.

Następnie uczniowie przystąpili do pierwszych sportowych rywalizacji w tenisie stołowym, koszykówce i siatkówce. Zacięta walka wyłoniła pierwszych faworytów turnieju. Z ogromną radością informujemy również, że nasza drużyna zdobyła 1. miejsce w koszykówce oraz 3. miejsce w tenisie stołowym. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!

Po pełnym emocji dniu nasi goście zjedli wspólną kolację i udali się na zasłużony odpoczynek.

Jutro rozpoczynamy kolejny dzień zmagań w nowych dyscyplinach sportowych!