Mamy już 4 tysiące TALENCIAKÓW!


Kochani! Mamy już 4000tys talenciaków! Niezmiernie nas to cieszy ponieważ jesteśmy już w trakcie zamawiania piłek do piłki nożnej dla naszych uczniów, zestawu diatonicznego do lekcji muzyki,

anatomicznego modelu serca, trenażer równowagi, zegarów do nauki uczenia się o czasie i piankowych piłek dla najmłodszych klas . Dzięki zbiórce szkoła zostanie wyposażona w przydatne nam materiały eduakcyjne, a nasi uczniowie będą mogli z nich korzystać! Akcja jednak trwa do 13 listopada! Skanujemy kupony do 20 listopada, serdecznie zapraszamy do kontynuacji zbierania talenciaków ❤ dziękujemy!

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Adres:

ul. gen. J. Hallera 8

43-400 Cieszyn

Dane kontaktowe:

tel. stacjonarny: 33 852 01 68

tel. sekretariat: 785 187 004

tel. intendent: 785 187 003

Godziny pracy sekretariatu:

poniedziałek - piątek