Konkurs ortograficzny
Z ogromną radością informujemy, że w tegorocznej edycji konkursu ortograficznego organizowanego przez Szkołę Podstawową Towarzystwa Ewangelickiego pod patronatem Burmistrza Miasta Cieszyna – wydarzenia, które od lat promuje piękno języka polskiego, nasi uczniowie — Maciej Hliśnikowski oraz Aleksandra Podlak (oboje z klasy 7b) — pokonali pozostałych 14 uczestników i zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej.
Co więcej, Maciej Hliśnikowski zdobył II miejsce ex aequo w klasyfikacji indywidualnej!
Jesteśmy z Was niesamowicie dumni! Wielkie brawa!

