KOLEJNY START I KOLEJNY SUKCES.


W dniu 08.11.22 nasze dziewczynki wzięły udział w etapie powiatowym Igrzysk Dzieci w Pływaniu Drużynowym . Dziewczęta reprezentowały nie tylko naszą szkołę ale całą gminę Cieszyn. Po startach indywidualnych nasze pływaczki uplasowały się na I pozycji. O kolejności miejsc na podium zadecydowała jednak sztafeta, w której dziewczyny po zaciętej rywalizacji zajęły drugie miejsce, kończąc zawody na wspaniałym II miejscu.

W reprezentacji wystartowały:

Łucja Rasińska, Ania Walek, Martyna Twardzik, Laura Lankocz, Nika Szarek, Maja Staniek, Marlena Czyż i Iga Rasińska.

GRATULUJEMY!

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Adres:

ul. gen. J. Hallera 8

43-400 Cieszyn

Dane kontaktowe:

tel. stacjonarny: 33 852 01 68

tel. sekretariat: 785 187 004

tel. intendent: 785 187 003

email: sekretariat@sp3cieszyn.pl

Godziny pracy sekretariatu:

poniedziałek - piątek