Godziny dostępności nauczycieli


Godziny dostępności nauczycieli SP3 w roku szkolnym 2022/2023

Lp.Nazwisko i imięDzień i godzina
1.Balcar DorotaŚroda, 15:30-16:30
2.Bilan JarosławCzwartek, 15:30-16:30
3.Binek LilianaCzwartek, 15:25-16:25
4.Bogdan EdytaŚroda, 15:45-16:45 (co 2 tyg.)
5.Broda AleksandraŚroda, 14:35-15:35
6.Cekiera MarekCzwartek, 14:40-15:40
7.Chromik AgnieszkaPoniedziałek, 15:45-16:45
8.Cieślar MariolaPoniedziałek, 14:30-15:30
9.Dulęba MagdalenaŚroda, 14:35-15:35
10.Frydrychowicz KatarzynaPoniedziałek, 13:50-14:50
11.Fuczyło PaulinaŚroda, 15:30-16:30
12.Gańczarczyk AnnaŚroda, 15:00-16:00
13.Gawlas AgnieszkaPiątek, 10:30-11:30
14.Gorewoda BeataPoniedziałek, 15:30-16:30
15.Górniak MartynaWtorek, 16:00-17:00 / Środa, 12:50-13:50
16.Górnik RenataWtorek, 15:50-16:50
17.Hajek JaninaŚroda, 14:40-15:40
18.Halama-Ernst RenataPoniedziałek, 15:00-16:00
19.Harwot-Podżorska BożenaWtorek, 15:25-16:25
20.Hliśnikowska AleksandraŚroda, 14:45-15:45
21.Janduła KatarzynaŚroda, 9:35-10:35
22.Jaworska KlaudiaPiątek, 14:30-15:30
23.Kavoura KarolinaWtorek, 14:30-15:30
24.Kisiała KatarzynaCzwartek, 11:30-12:30
25.Kożdoń GabrielaCzwartek, 14:00-15:00
26.Krużołek MonikaPoniedziałek, 10:30-11:30
27.Kusek-Pagieła MagdalenaŚroda, 14:35-15:35
28.Lipa JoannaPoniedziałek, 14:35-15:35
29.Lipińska JuliaŚroda, 14:35-15:35
30.Macura AdrianaPoniedziałek, 15:30-16:30
31.Malinowska-Walichrad JoannaWtorek, 14:45-15:45
32.Martynek MagdalenaPoniedziałek, 14:40-15:40
33.Matuszny JoannaŚroda, 13:50-14:50 / Czwartek, 14:40-15:40
34.Mikrut GabrielaPiątek, 13:30-14:30
35.Morawska AnnaŚroda, 16:40-17:40
36.Ożga JoannaPoniedziałek, 14:35-15:35
37.Papkala KamilaPoniedziałek, 14:30-15:30
38.Pilorz MałgorzataPoniedziałek, 14:40-15:40
39.Pisarek EwelinaPoniedziałek, 15:25-16:25
40.Prawdzik ElżbietaPoniedziałek, 15:30-16:30
41.Rakus AdamPiątek, 7:00-8:00 (co 2 tyg.)
42.Raszka BeataCzwartek, 10:30-11:30
43.Sikora KlaudiaŚroda, 14:35-15:35
44.Skorupa AnnaCzwartek, 14:40-15:40
45.Sojka Dominika Wtorek, 15:45-16:45
46.Sosin RenataCzwartek, 14:30-15:30
47.Szczotkarz MajaŚroda, 15:25-16:25
48.Szczypka KatarzynaCzwartek, 14:30-15:30
49.Szewczyk LucynaŚroda, 14:35-15:35
50.Szkutek MartynaCzwartek, 15:30-16:30
51.Sznajder AnitaWtorek, 15:25-16:25
52.Śliż BeataPoniedziałek, 14:30-15:30
53.Talaga DorotaŚroda, 14:30-15:30
54.Tomaszek BożenaCzwartek, 14:35-15:35
55.Wajdzik ElżbietaWtorek, 14:40-15:40
56.Walek JadwigaŚroda, 14:35-15:35
57.Waliczek GabrielaCzwartek 7:50-8:50 / 15:25-16:25
58.Wanat GrzegorzWtorek, 15:30-16:30
59.Wołos NinaWtorek, 15:00-16:00
60.Wołpiuk AndrzejCzwartek, 15:30-16:30 (co 2 tyg.)
61.Wójtowicz-Herma AnnaPoniedziałek, 15:30-16:30
62.Zoń DanutaWtorek, 14:40-15:40

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Adres:

ul. gen. J. Hallera 8

43-400 Cieszyn

Dane kontaktowe:

tel. stacjonarny: 33 852 01 68

tel. sekretariat: 785 187 004

tel. intendent: 785 187 003

Godziny pracy sekretariatu:

poniedziałek - piątek