Drugi dzień zmagań…

Drugi dzień zmagań drużyn z Państw Grupy Wyszehradzkiej za nami!

Dzisiejszy dzień nasi zawodnicy rozpoczęli od kolejnych konkurencji sportowych. Tym razem uczestnicy rywalizowali w piłce nożnej, sztafecie oraz wyścigach sprawnościowych.

Sportowe emocje towarzyszyły wszystkim aż do ostatnich minut zawodów, a rezultatem rywalizacji były kolejne punkty zdobywane przez poszczególne drużyny. Walka była bardzo zacięta, ale – co najważniejsze – przebiegała w duchu wzajemnego szacunku oraz zgodnie z zasadami fair play.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania, sportowej postawy i wspaniałej atmosfery!