Drugi dzień zmagań…
Drugi dzień zmagań drużyn z Państw Grupy Wyszehradzkiej za nami!
Dzisiejszy dzień nasi zawodnicy rozpoczęli od kolejnych konkurencji sportowych. Tym razem uczestnicy rywalizowali w piłce nożnej, sztafecie oraz wyścigach sprawnościowych.
Sportowe emocje towarzyszyły wszystkim aż do ostatnich minut zawodów, a rezultatem rywalizacji były kolejne punkty zdobywane przez poszczególne drużyny. Walka była bardzo zacięta, ale – co najważniejsze – przebiegała w duchu wzajemnego szacunku oraz zgodnie z zasadami fair play.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania, sportowej postawy i wspaniałej atmosfery!















