Awans

W dniu 27 stycznia nasze uczennice wywalczyły 2 miejsce w Mistrzostwach Cieszyna w siatkówce i zapewniły sobie tym awans do grup powiatowych.

1 miejsce SP1

2 miejsce SP3

3 miejsce SP6

Naszają szkołę reprezentowały: Maja Kłos, Julia Kochaniewicz, Alicja Walczak, Natasza Chojnacka, Martyna Dłutkowska, Vanessa Cieślar, Emilia Łuczak i Oliwia Herman Zawodniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.