W dniu 30 września nasza szkoła przystąpiła do projektu

Sprzątanie świata

Sprzatanie2021.jpeg
Sprzatanie20211.jpg

W piątek 24 września udało się zrealizować to, co tydzień wcześniej udaremniła deszczowa pogoda. Cieszyńska "Trójka" wzięła udział w corocznej akcji Sprzątanie Świata, w tym roku pod nazwą "Myślę, więc jestem". SP 3 reprezentowały wszystkie cztery oddziały klas siódmych. Z wielkim zaangażowaniem i starannością wysprzątały okoliczne rejony.

Wspaniały start lekkoatletów z cieszyńskiej trójki!

Lekka.jpg
Lekka1.jpg
Lekka2.jpg

Rywalizację sportową w roku szkolnym 2021/ 2022 zaczęliśmy od zawodów lekkoatletycznych w sztafetowych biegach przełajowych. Nasi reprezentanci pokazali się z jak najlepszej strony zdobywając miejsca na podium! Sztafeta dziewcząt z klas IV-VI zajęła I MIEJSCE (Zuzanna Widawska, Maria Habarta, Milena Swakoń, Julia Cholewa, Iga Rasińska, Maja Janiszewska, rez. Maja Szczotka). Sztafeta chłopców z klas IV-VI zajęła II MIEJSCE (Kacper Parchański, Szymon Kopiec, Franciszek Cudo, Maciej Dziadek, Aleksander Rendaszka, Oliwier Miodoński). Sztafeta chłopców z klas VII-VIII zajęła I MIEJSCE ( Beniamin Dąbek, Alex Favara, Błażej Kula, Jakub Schirmaisen, Błażej Staniek, David Semonov, rez. Wincenty Wysocki). Wszystkie nasze sztafety awansowały do kolejnego etapu! Będą to finały mistrzostw powiatu cieszyńskiego! Gratulujemy zawodnikom i ich nauczycielom wychowania fizycznego!!! Życzymy dalszych sukcesów!!!

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor