Tytuł laureata w naszej szkole obroniony!!!

Uczennica klasy 7b, Marysia Król w tegorocznych zmaganiach Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego ponownie uzyskała tytuł laureatki, powtarzając swój sukces sprzed roku.
Dzięki temu jest zwolniona z egzaminu z języka polskiego w klasie 8, co jest równoznaczne z uzyskaniem z tej części egzaminu najwyższego wyniku.

W historii naszej szkoły to wybitne osiągnięcie uczennicy, która rozwija swoje zainteresowania humanistyczne. Praca z taką osobistością to prawdziwa przyjemność dla każdego nauczyciela.
Gratulujemy jeszcze raz Marysi i jej Rodzicom. Życząc dalszych sukcesów.

W dniu 22.05.2018r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE CZYTELNICZYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie.
Konkurs polegał na rozwiązaniu testu sprawdzającego znajomość treści podanej lektury oraz podstawowych elementów kultury krajów anglojęzycznych.

Oto wyniki:

konkursangielski

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2018

15 marca 2018 o godzinie 9:00 odbył się międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny. Uczniowie przez 75 minut rozwiązywali zadania matematyczne. Oto wyniki:

Wyróżnieni zostali uczniowie:

Powiatowy Konkurs Historyczny
"Pierwsi ku Niepodległej - Śląsk Cieszyński 1918-1919"

I miejsce w kategorii wiedzy zdobyły: Maria Król i Amelia Zawada. GRATULUJEMY!

W dniu 19.03.18, pod opieką pani Pauliny Fuczyło, nasze dziewczęta wywalczyły 3 miejsce w Igrzyskach Dzieci Szkół Powiatu Cieszyńskiego w Pływaniu Drużynowym. Uczennice awansowały tym samym do etapu rejonowego.

Naszą szkołę reprezentowały: Maja Rakowska, Nadia Wania, Iga Płoskonka, Sara Tomica, Dagmara Białożyt, Nikola Worek, Agnieszka Mołdrzyk, Amelia Zawada.
Gratulacje!!!:)

Szkolny konkurs z religii "Majowa kapliczka Matki Bożej"

I MIEJSCE:

II MIEJSCE: