BOŻONARODZENIOWY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS MŁODSZYCH

W grudniu 2019r. odbył się w Naszej Szkole konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas młodszych. Uczniowie klas pierwszych mieli za zadanie wykonać „Christmas stocking” tj. skarpetę świąteczną, natomiast uczniowie klas drugich i trzecich musieli wykonać „Christmas tree” tzn. drzewko świąteczne. Uczniowie wykonali piękne, pomysłowe i oryginalne prace. W grudniu część prac pięknie ozdabiała nasze wejście w szkole. Ponieważ prac było bardzo dużo, nie byliśmy w stanie wszystkich ich zamieścić na tablicy w holu głównym i część z nich pięknie ozdabiała salę nr 6. Wszystkim dzieciom dziękujemy za dużą aktywność w konkursie. Jury miało bardzo ciężki wybór. Ze względu na wyjątkowość prac postanowiliśmy poza miejscami na podium wyróżnić kilka prac. Dnia 8.11.2020r. rozdano uczniom dyplomy i nagrody.

KLASY I

I miejsce – Gabriela Surgiewicz    1b

II miejsce – Milena Spyrka    1c

III miejsce – Aleksandra Podlak     1b

WYRÓŻNIENIA:

Matylda Olszar 1a

Dawid Jachnicki   1c

Piotr Czarnecki   1a

Jan Grubski  1a

Chcieliśmy także docenić i wyróżnić dwie prace, które zostały wykonane z pomocą osób dorosłych .

Oliwier Marczak 1a

Bartłomiej Kotowicz 1a

KLASY II i  III

I miejsce – Aleksandra Cudo  2b

II miejsce – Maja Szczotka   3b

III miejsce – Julia Klimosz  2b

WYRÓŻNIENIA

Jakub Olszar    2c

Maja Spyrka   3b

Natalia Tomica   3b

Chcieliśmy także docenić i wyróżnić trzy prace, które zostały wykonane z pomocą osób dorosłych .

Maksymilian Braun 3a

Maria Łuczak   3c

Lena Ferfecka   3c

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcomJ

Bardzo dziękujemy za wsparcie udzielone przez Radę Rodziców oraz firmie „Kids Club”, która zasponsorowała nam wejściówki dla dzieci, które mogliśmy przeznaczyć na nagrody.