Turniej piłki nożnej "MINI MUNDIAL 2019"
W hali widowiskowo- sportowej w Cieszynie w dniu 7 czerwca 2019 roku odbył się "MINI MUNDIAL 2019-sportowy tryb życia bez narkotyków i przemocy". Był to turniej halowej piłki nożnej dla cieszyńskich szkół podstawowych. W rywalizacji wzięły udział następujące szkoły: SP-2, SP-3, SP-6, SP-7, KSP wraz z zorganizowanymi grupami kibiców. Nasi piłkarze z SP-3 pod opieką p. Bożeny Tomaszek i p. Janiny Hajek w składzie: Wojciech Sekuła, Alex Favara, Jakub Habarta, Kajetan Klimosz, Beniamin Dąbek, Aleksander Scherle, Paweł Konieczny zajęli I MIEJSCE, a ponadto Wojtek został najlepszym bramkarzem a Alex królem strzelców! Miejsce II zajęła SP-7 a III-cie KSP.
Nasi wspaniali kibice, tj. klasa 3b wraz z opiekunkami p. Mariolą Cieślar i p. Niną Wołos swoim pięknym występem oraz ciekawym i kulturalnym kibicowaniem zajęła II miejsce. Brawa i gratulacje dla naszych podopiecznych, tym większe, gdyż po raz pierwszy zajęliśmy tak wysokie miejsca. Dzieci otrzymały upominki, smakołyki, medale i nagrody oraz okazały puchar przechodni.