W dniu 26.03.18 nasze dziewczynki zakończyły rywalizację w Drużynowych Zawodach Pływackich.

Dziewczynkom udało się do dojść do etapu rejonowego, w którym po zaciętej walce zajęły V miejsce.

W reprezentacji szkoły wystąpiły:
Maja Rakowska, Nadia Wania, Iga Płoskonka, Sara Tomica, Nikola Worek, Dagmara Białożyt, Agnieszka Mołdrzyk, Amelia Zawada.

Gratulujemy!!!

W dniu 19.03.18, pod opieką pani Pauliny Fuczyło, nasze dziewczęta wywalczyły 3 miejsce w Igrzyskach Dzieci Szkół Powiatu Cieszyńskiego w Pływaniu Drużynowym. Uczennice awansowały tym samym do etapu rejonowego.
Naszą szkołę reprezentowały: Maja Rakowska, Nadia Wania, Iga Płoskonka, Sara Tomica, Dagmara Białożyt, Nikola Worek, Agnieszka Mołdrzyk, Amelia Zawada.
Gratulacje!!!

W dniu 28.02.18 odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Cieszyna w Drużynowych Zawodach Pływackich. Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców spisała się wspaniale, zajmując drugie miejsca i ustępując jedynie SP4. Dziewczynki tym samym awansowały do etapu powiatowego. Niestety, w grupie chłopców warunkiem dalszego udziału w zawodach było osiągnięcie miejsca pierwszego.
W drużynie dziewcząt wystąpiły: Rakowska Maja, Wania Nadia, Brańczyk Maria, Tomica Sara, Białożyt Dagmara, Worek Nikola, Mołdrzyk Agnieszka, Zawada Amelia
W drużynie chłopców: Loter Bartosz, Suliga Szymon, Sikora Łukasz, Żarski Tomasz, Raszka Kamil, Markuzel Igor, Habarta Jakub, Stachańczyk Jakub, Kuligowski Patryk.