29 września obchodzony był Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym dniu w naszej szkole uczniowie klas 4-7 mieli okazję sprawdzić się ze znajomości tabliczki mnożenia i umiejętności liczenia biorąc udział w konkursie. Każda z klas wyłoniła trzyosobową reprezentację, która brała udział w rywalizacji. Zespoły rozwiązywały różnego rodzaju łamigłówki matematyczne. Determinacja i duch walki wszystkich uczestników konkursu zasługują na uznanie. Mimo wyrównanego poziomu po trzech konkurencjach udało wyłonić się zwycięzców. Wśród klas czwartych najlepsza okazała się reprezentacja z 4a. Na pierwszym miejscu wśród piątoklasistów uplasował się zespół z 5a. Mistrzami tabliczki mnożenia wśród szóstoklasistów zostali uczniowie 6b, a spośród klas siódmych uczniowie 7a. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Anna Zarzycka-Gołuch