Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Dzięki udziałowi w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa księgozbiór naszej biblioteki szkolnej został wzbogacony o wiele nowych, ciekawych pozycji. W czasie lekcji języka polskiego, podczas lekcji z wychowawcą, na zajęciach bibliotecznych, a także podczas przerw nasi uczniowie mieli okazję zapoznać się fragmentami nowo zakupionych książek. Ta forma reklamy spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, a także zainspirowała uczniów do wykonania plakatów promujących wybrane tytuły. Dzieła naszych czytelników można podziwiać na szkolnych korytarzach, gdzie zawisły stworzone przez nich prace. Czujemy dumę i radość, że nasi uczniowie chętnie sięgają po książkę. Jednocześnie zachęcamy do korzystania z oferty biblioteki szkolnej, przypominając, że każdy dzień jest dobry na czytanie! Serdecznie zapraszamy.