Dzień arbuza - przedsmak lata w świetlicy szkolnej

Dzień Mamy i taty

28 maja w godzinach popołudniowych (16:00) w sali świetlicy naszej szkoły miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci uczęszczające do Szkolnej Świetlicy zaprosiły swoich rodziców, aby zaprezentować im przygotowany program artystyczny składający się z wierszy i piosenek o Mamie i Tacie. Po występach rodzice otrzymali od swoich Dzieci własnoręcznie wykonane upominki, słodkie piernikowe serduszka, pachnące mydełka oraz portrety Mamy i Taty wg. wyobraźni swoich pociech. Uroczystość została przygotowana przez nauczycieli szkolnej świetlicy z dziećmi, które swoją pracą, ćwiczeniem i ogólnym zaangażowaniem postanowiły nagrodzić swoich rodziców i ofiarować im kilka chwil wzruszenia, a przede wszystkim powiedzieć i wyśpiewać im o swoich z serca płynących uczuciach.

Mamy nadzieję, że impreza podobała się wszystkim obecnym rodzicom (…)

A w naszej świetlicy ...

Grudniowe święta