2016/2017

-------------------------------------------------------------------------------------

2015/2016

2014/1015

Bal karnawałowy >>>

29.05.2014r.
Wycieczka do Dream Parku w Ochabach >>>

Nasza szkoła regularnie uczestniczy w zajęciach z cyklu „Majsterkowo” w Castoramie. Za każdym razem zapraszana jest inna klasa, 12 listopada wybrała się tam klasa 2c. Uczniowie zostali miło przywitani przez pracowników, po czym ochoczo zabrali się do wykonania drewnianych stojaków na kubki. Na koniec dzieciom wręczono dyplomy oraz ciekawe upominki. Po skończonych zajęciach uczniowie zabrali ze sobą własnoręcznie wykonane stojaki i z uśmiechem wrócili do szkoły. Wszyscy uczestnicy z pewnością długo będą wspominać tę wizytę.

----------------------------------------

Wycieczka klasowa >>>