Klasowa wycieczka 5B

Klasa 5B miała wspaniałą wycieczkę. Nasza wychowawczyni, Julia Lipińska, zorganizowała nam wyjazd do Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej.

 
Wycieczka odbyła się 28 maja. Z całą klasą bawiliśmy się świetnie, a przy okazji dowiedzieliśmy się bardzo ciekawych rzeczy. Pan przewodnik pokazał nam, jak wygląda tworzenie kreskówek. Zobaczyliśmy dzieła wytwórni i po wyjściu długo się jeszcze śmialiśmy. Następnie, spacerem przez miasto, przeszliśmy do parku trampolin.

 

 

 

   
Skakaliśmy przez całą godzinę, „topiliśmy się” w piankowym basenie i mogliśmy wykorzystać wszystkie atrakcje parku. Zmęczyliśmy się tak, że nie mieliśmy już na nic siły. A jednak! Po przebraniu się, weszliśmy do czekającego na nas autobusu. Odpoczywaliśmy, bo mieliśmy pewność, że to nie koniec. I to nie był koniec! Zatrzymaliśmy się w McDonaldzie. Najedliśmy się jak nigdy! Nawet w Fast-Foodzie była zabawa! Szaleliśmy na zjeżdżalni, co prawda nie była przystosowana do naszego wzrostu, ale i tak zabawa była przednia. Po zjedzeniu zakupionych burgerów i różnorodnych napojów, wróciliśmy do szkoły. Podziękowaliśmy Pani za wspaniałą wycieczkę i rozeszliśmy się do domów. Kiedy opowiedzieliśmy rodzicom o dzisiejszych atrakcjach, patrzyli z zazdrością.
To była, jak do tej pory, jedna z najlepszych wycieczek naszej klasy! Jeśli jakaś klasa jeszcze nie wie, gdzie wspólnie spędzić czas, to chyba właśnie podrzuciłem dobry pomysł.
Jakub Potocki