Wieczorek filmowy

2016/2017

22 maja klasa 2a wybra豉 si do Le郾icz闚ki w Ustroniu. Tam czeka豉 na nich wielka przygoda! Nasi uczniowie mieli niebywa陰 okazj wybudowa sw鎩 w豉sny sza豉s, stworzy plemi, j瞛yk, a nawet flag. Opr鏂z tego uczniowie poznali las i drzewa jakie si w nim znajduj, poznali zwierz皻a i prac le郾ika. Na koniec ka盥y ucze m鏬 upiec na ogniu swoj kie豚ask i skonsumowa j w mi造m towarzystwie. Dzi瘯ujemy Le郾icz闚ce Ustro za zaproszenie i ciekawie sp璠zony czas.

Wycieczka do Dream Parku w Ochabach

13 maja br. klasa Ia i Ie z wybra造 si na wycieczk do Dream Parku w Ochabach. Wcze郾iej uczniowie zapoznali si z regulaminem wycieczki, om闚ili z wychowawczyniami, jak nale篡 odpowiednio zachowywa si w autokarze, na placach zabaw, w kinie i oceanarium.
O godzinie 9:00 uda這 si obu grupom wej嗆 na teren Dream Parku, gdzie rozpocz瘭i鄉y zwiedzanie parku miniatur. Po parku oprowadza豉 nas pani przewodnik. Zabra豉 nas te do parku pe軟ego dinozaur闚, w kt鏎ym wi瘯szo嗆 z nich wydawa豉 odg這sy i rusza豉 niekt鏎ymi cz窷ciami cia豉. Dzieci ch皻nie je dotyka造 i sprawdza造 z czego s wykonane. Nast瘼nie wyruszyli鄉y do namiotu pe軟ego krokodyli, uczniowie zapoznali si z ich trybem 篡ciem. Potem zwiedzili鄉y domek do g鏎y nogami, w kt鏎ym trudno by這 utrzyma r闚nowag, by這 du穎 鄉iechu, ale te pisku i krzyku. Kolejn atrakcj by mini park linowy, na kt鏎ym uczniowie z obu klas 鈍ietnie si bawili, skakali, wspinali si, zje盥瘸li ze zje盥瘸lni i specjalnych lin. Obok tego ogromnego placu zabaw znajdowa豉 si wystawa w篹y i paj彗闚, kt鏎e r闚nie mieli鄉y okazj zobaczy, chocia niekt鏎e tak si ukry造, 瞠 瘸dnemu uczniowi nie uda這 si ich wytropi. Potem przyszed czas na wizyt w Oceanarium, tam wszyscy musieli za這篡 okulary 3D i chyba w豉郾ie stamt康 dzieci b璠 mia造 najwi璚ej wspomnie, poniewa na sam koniec w wielkiej szklanej kopule zgas這 鈍iat這…, a w szyb uderzy ogromny, przera瘸j帷y rekin! Nagle na uczni闚 zacz窸a tryska woda z p瘯ni皻ej szyby, dzieci by造 mocno przestraszone, jednak po 軼i庵ni璚iu okular闚 okaza這 si, 瞠 nic im nie grozi. Na koniec odwiedzili鄉y kolejny plac zabaw z dmuchanymi zje盥瘸lniami i sp璠zili鄉y bardzo mi陰 godzin w kinie na interesuj帷ym filmie o dinozaurach.
Niestety czas p造n掖 bardzo szybko, a ilo嗆 atrakcji si nie ko鎍zy豉. O godzinie 13 musieli鄉y wraca do szko造. Podr騜 odby豉 si bez komplikacji, uczniowie pe軟i wra瞠 wymieniali si prze篡ciami i wspomnieniami. Ta wyprawa na pewno na d逝go zapad豉 im w pami璚i.

"Nasza klasa - hasa" - pod takim has貫m zawsze rozpoczynamy zaj璚ia z w-f

29 stycznia br. nasz klas odwiedzi造 dwie papu磬i, kt鏎e towarzyszy造 nam na lekcjach. Papu磬i mia造 by nagrod, dla dzieci, kt鏎e przynios造 karm, koce, miski itp. na zbi鏎k dla bezdomnych zwierz徠 z cieszy雟kiego schroniska.

4 grudnia br. nasz szko喚 odwiedzi
安i皻y Miko豉j,
chodzi po szkole ze swoimi pomocnikami i wr璚za uczniom prezenty.
Wszystko wskazuje na to,
瞠 byli bardzo grzeczni przez ca造 rok :)

Andrzejki w klasie 1a by造 obchodzone wyj徠kowo smacznie i przyjemnie.