Dzień szalonej fryzury

Jesteśmy malarzami,
używamy trzech podstawowych kolorów -
niebieskiego, czerwonego, żółtego.
Kolory mieszamy i malujemy piękne obrazy.

Ogródek w klasie - kwitnące hiacynty

Praca plastyczna - plakat
"Nie zatruwajmy Ziemi"

W kinie - "Alpejska przygoda"

Założyliśmy różne skarpetki, aby przyłączyć się do Światowego Dnia Zespołu Downa

Pierwsze wiosenne kwiaty

Śniadanie Wielkanocne
Przygotowaliśmy stół, złożyliśmy sobie życzenia i podzieliliśmy się jajkiem.... a potem...

Mogę jeszcze jedno?
nastąpiły poszukiwania prezentów od "Zajączka"

no gdzie on jest?????

I konsumpcja czekoladowych pyszności:)

Siejemy rzeżuchę:)

Dzień po wysianiu

Zabawy z wstążkami

14 i 15 lutego poszaleliśmy na śniegu! Było super!

Nasz pierwszy bal!!!!!!!

Pan ze Straży Miejskiej opowiadał nam jak bezpiecznie spędzić ferie.

23 i 24 stycznia było nas na lekcjach tylko sześcioro! Pozostali, niestety chorowali:(

Przygotowujemy laurki dla Babci i Dziadka. Najpierw rysowaliśmy na komputerach, a potem wydrukowane kartki pprzykleiliśmy do laurki i napisaliśmy życzenia.

Franio
  Kilkoro dzieci z naszej klasy brało udział w świątecznym konkursie z języka angielskiego. Franio zajął I miejsce! Brawo!

Nasza wspólna praca:)

Ubieramy choinkę

Uczymy się wycinać śnieżynki

Nasze kolorowe choinki z pasków papieru

Mikołajki

4 listopada byliśmy w kinie na filmie pt. "Gang Wiewióra 2". Bawiliśmy się świetnie!

Próbna ewakuacja całej szkoły!

Poznaliśmy figury geometryczne i teraz możemy budować zamki:)

Sałatka owocowa i warzywna
Na zajęciach robiliśmy sałatki. Obie wyszły bardzo dobre, ale owocowa była najlepsza! Mniam!

Na straganie w dzień targowy, takie słyszy się rozmowy.... na podstawie tego wiersza, wykonaliśmy pracę plastyczną. Prawda, że ładna?

Na stołówce

Wspomnienia z wakacji - praca plastyczna

To MY - klasa 1 c

Michalinka