Bawimy się słowami

28 listopada 2017r. odbył się finał recytatorski pt." Bawimy się słowami" w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie. Do finału zostało wytypowanych troje uczniów naszej szkoły:

- Maja Szczotka -1b wiersz "Żuk"

- Kacper Parchański - 1b wiersz "Na straganie"

- Jakub Posiak - 3f wiersz "Samochwała"

Podróż misia Maciusia
17 listopada 2017r. klasa 1b z wychowawcą Renatą Sosin rozpoczęła udział w autorskim projekcie Przedszkola nr16 w Cieszynie pt. "Podróż Misia Maciusia". Pluszowy Podróżnik chce odwiedzić szkołę, by pomóc przybliżyć przedszkolakom środowisko kolejnego etapu edukacji a tym samym ułatwić im szkolny start.

Warsztaty w Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej