Wigilijka

҉

Klasa 1c po raz kolejny wybrała się na Uniwersytet Śląski na zajęcia muzyczno-rytmiczne. Dzieciaki świetnie się bawiły przy okazji ucząc wielu ciekawych rzeczy.

Gość

W dniu 4.12 klasę 1c odwiedził górnik, który przekazał nam wiele ciekawych informacji o swoim zawodzie, przedstawił symbolikę stroju górniczego oraz odpowiedział na wiele ważnych pytań. Klasa w rewanżu wręczyła drobne podarunki oraz złożyła życzenia z okazji święta wszystkich górników - Barbórki.

҉

Klasa 1c uczestniczy w projekcie TiS (Teatr i Szkoła) organizowanym przez Teatr Cieszyński w Czeskim Cieszynie, Scenę Lalek BAJKA.
 W ramach tego w dniu 30.10 dzieci obejrzały w Domu Narodowym spektakl "O Słońcu, Księżycu i Wietrze". Dzieci z przejęciem obserwowały grę aktorów oraz lalek.

҉

W ostatni piątek klasa 1c postanowiła wykorzystać piękną jesienną pogodę i wybrała się na spacer. Przy okazji dzieci wykąpały się w deszczu z  kolorowych liści.

҉

Podczas zajęć unijnych prowadzonych w naszej szkole dzieci mają możliwość pracować na zestawach Lego WeDo, które zostały zakupione przez Radę Rodziców. Uczniowie z 1c z zainteresowaniem zaprojektowali a następnie zbudowali swoje pierwsze modele z klocków przy okazji dowiadując się "co i jak" zrobić, aby połączyć dobra techniki z przyrodą.

Spotkanie z pisarzem Waldemarem Cichoniem

҉

W teatrze - spektakl "Kolory miasta"

Jesteśmy już uczniami!