2016 klasa 6a (zobacz więcej ...)
wychowawca:
Jadwiga Walek

Banot Karina, Bartek Wiktoria, Skutek Natalia, Tomiczek Milena, Banot Aleksander, Banot Patryk, Ćwięczek Dawid, Dziadek Bartosz, Grzybek Sebastian, Kowalczyk Mateusz , Kurowski Krzysztof, Lazarek Dominik, Słota Dominik, Węglorz Bartosz, Zięba Kamil, Wigłasz Zuzanna
klasa 6b (zobacz więcej ...)
wychowawca:
Dominika Sojka / Sabina Misiarz

Broda Hanna, Dziasek Oliwia, Gacoń Róża, Górecka Małgorzata, Harwot Aleksandra, Kempy Wiktoria, Kępińska Łucja, Kokosińska Aleksandra, Kołder Nikola, Kozyra Lena, Łomozik Michalina, Tomczyk Martyna, Adamczyk Marcin, Gacoń Mateusz, Grabowy Klaudiusz, Koczwara Adrian, Legierski Tomasz, Łaszcz Grzegorz, Maciejowski Wojciech, Malina Jakub, Pieszka Mikołaj, Szymański Franciszek, Wajs Grzegorz, Waszut Piotr

klasa 6c (zobacz więcej ...)

wychowawca:Julia Lipińska

Brożek Laura, Dziadek Natalia, Gembala Aleksandra, Lankocz Katarzyna, Lorek Julia, Łuczak Julia, Macura Justyna, Marino Anna, Raszka Izabela, Rozińska Nadia, Skiba Natalia, Szczotka Emilia, Wałga Hanna, Andrychowski Jan, Grabowski Szymon, Lorek Piotr, Matuszny Jakub, Nowak Jacek, Nowak Kamil, Polok Wojciech, Sikora Kacper, Strządała Michał, Wałga Filip, Waniński Dominik, Wetula Szymon
2015 klasa 6a (zobacz więcej ...)
wychowawca: Elżbieta Prawdzik

Bińczyk Justyna, Czakon Patryk, Czudek Dominika, Demel Wojciech, Fornal Karolina, Gałuszka Kacper, Grabowski Jakub, Gruca Piotr, Hankus Maria, Krehut Grzegorz, Librowska Patrycja, Piróg Dagmara, Rybica Szymon, Szarzec Marcin, Szurman Zuzanna, Tański Sebastian, Węglorz Klaudia, Żyła Natalia

klasa 6b (zobacz więcej ...)
wychowawca: Ewelina Pisarek

Bałon Maciej, Białoń Dawid, Biernat Klaudia, Brachaczek Dominika, Buława Bartosz, Czudek Karolina, Donocik Jakub, Gaura Tomasz, Górniak Sebastian, Górniak Samanta, Górniak Sara, Herrman Kacper, Janik Justyna, Jastrzębska Justyna, Kiełkowski Kamil, Krywult Magdalena, Madecki Wojciech, Marcol Adrian, Niemczyk Grzegorz, Pietraszko Karol, Piotrowski Daniel, Prefeta Sandra, Surzycki Maciej, Szeliga Łukasz, Szklorz Nikola

klasa 6c (zobacz więcej ...)

wychowawca: Katarzyna Frydrychowicz

Bochenek Dżesika, Czakon Tommy, Felsztyński Kacper, Hodura Szymon, Jasiński Jakub, Kafka Patryk, Kamiński Szymon, Kantor Izabela, Kasztura Paweł, Kolarczyk Przemysław, Kosińska Michalina, Lorek Janusz, Miagała Bartłomiej, Pawelska Klaudia, Pawelska Paulina, Piechaczek Adrian, Pietrzak Natalia, Staniek Kacper, Szlauer Nikodem, Tuźnik Julia, Uchyła Kacper, Wadowski Michał, Widzyk Dawid, Wigłasz Mateusz

2014

klasa 6a (zobacz więcej ...)

wychowawca: Bogdan Edyta

Bijok  Wiktoria,  Błaś  Paweł,  Cholewa  Klaudia,  Czempiel  Mateusz,  Dziadek  Jakub,  Gazur  Justyna,  Knieżyk  Marek,  Knieżyk  Michał,  Marczak  Szymon,  Marek  Agata,  Mokrosz  Wiktoria,  Olszar  Michał,  Pagieła  Filip,  Przybyła  Paulina,  Sierant  Nikola,  Skutek  Krystian,  Sznapka  Dawid,  Waszut  Jan,  Wrona  Dawid.

klasa 6b (zobacz więcej ...)
wychowawca:
Guziur Małgorzata

Bala Anna, Bińczyk Wiktoria, Broda Bożena, Buras Maciej, Dziadek Aleksandra, Gembala Nikola, Glajc Miłosz, Górecka Dorota, Kafka Adrian, Kuczera Jakub, Kudłacik Gabriela, Kupczok Karolina, Kuprewicz Jakub, Łocki Michał, Massalski Marcin, Migacz Laura, Polok Michał, Prefeta Sebastian, Rakowski Bartosz, Rokieta Agata, Scherle Zuzanna, Sikora Michał, Stoszek Błażej, Śliwka Grzegorz, Tomiczek Zuzanna, Tracz Michał, Zamarska Kamila, Żmija Łukasz.

klasa 6c
wychowawca:
Glajcar Renata

Bakun Jakub, Biernat Jakub, Borkowska Magdalena, Branny Anna, Cieślar Mateusz, Ciżewski Dominik, Dudek Weronika, Gazda Maciej, Heller Aleksandra, Hernik Natalia, Kaziszko Kinga, Kistowska Wiktoria, Kręcisz Piotr, Kusy Bartłomiej, Legierska Zuzanna, Łabudek Patryk, Madzia Sabina, Malina Adam, Miodek Gabriela, Nowak Jarosław, Olszar Antoni, Oreł Klaudia, Osowska Gabriela, Pieczykolan Julia, Pilch Sandra, Sikora Kamil, Tomica Adam, Wałoszek Angelika, Wiśniewska Julia.

2013

klasa 6a (zobacz więcej ...)

wychowawca: Walek Jadwiga

Bizoń Mikołaj, Cholewik Nikola, Ciosk Mikołaj, Dąbrowska Klaudia, Fober Aleksander, Fober Roma, Grinda Szymon, Hanus Miłosz, Legierski Krystian, Legierski Szymon, Lukas Kacper, Matuszny Kamil, Młyniuk Marian, Rusinek Anna, Sabela Adam, Samosiuk Wiktoria.

klasa 6b (zobacz więcej ...)
wychowawca:
Lipińska Julia

Bałon Natalia, Białka Mirosław, Brandys Sandra, Chromik Justyna, Czapla Julia, Fizek Paulina, Haltof Mateusz, Jasińska Anna, Kliś Krystian, Kłoda Kinga, Kokosiński Daniel, Kozubek Filip, Kozyra Martyna, Kukuczka Dorota, Lorek Paweł, Masłowski Krzysztof, Niedziołka Jakub, Pieczonka Piotr, Podsiadły Bartłomiej, Raszka Mateusz, Raszka Remigiusz, Sikora Jakub, Stonawska Anna, Swakoń Piotr, Wojaczek Krystian, Zahradnik Anna.

klasa 6c
wychowawca:
Brudny Krystyna

Andrychowska Julia, Banasiak Zachariasz, Bojda Paulina, Brachaczek Beata, Brandys Paweł, Czepczor Wiktoria, Faruga Weronika, Gąska Tomasz, Golik Ewelina, Janicka Agnieszka, Jastrzębska Aleksandra, Klimczak Angelika, Kurowski Paweł, Kustra Julita, Kusy Sara, Marcol Dawid, Miodońska Kinga, Miodoński Kamil, Pawlak Marek, Pieczonka Dominik, Pilorz Dominika, Sikora Maria, Szymańska Marlena.

2012

klasa 6a (zobacz więcej ...)

wychowawca: Elżbieta Prawdzik

Bagiński Maciej, Brachaczek Dorota, Cieślar Maciej, Cieślar Michał, Cinal Adrian, Czempiel Magdalena, Grzybek Maksym, Grzegorczyk Jakub, Iwańska Kinga, Macura Michał, Malak Dawid, Mencnarowski Kamil, Obelnicka Olga, Palarczyk Sebastian, Piotrowski Aleksander, Podżorska Aleksandra, Przybyłek Robert, Wałga Michał, Zelga Laura,

klasa 6b
wychowawca: Ewelina Pisarek

Barchański Adam, Borkała Lidia, Broda Justyna, Brożyna Wojciech, Gach Karolina, Gomola Jakub, Graboń Jakub, Haltof Natalia, Kilian Krzysztof, Kozubek Marcin, Łagan Dorota, Marek Jan, Mołdrzyk Wiktoria, Morawiec Patrycja, Pękała Kamil, Podermański Krzysztof, Potocki Michał, Rakowski Tomasz, Sembol Natalia, Sieklucka Oliwia, Skałka Łukasz, Sosin Laura, Szebesta Kamil, Trojszczak Maria, Wiśniewska Natalia,

klasa 6c
wychowawca: Maria Gawłowska

Andrzejewski Filip, Borecki Mateusz, Cholewik Michalina, Dutkiewicz Paweł, Fryt Magdalena, Gaura Dawid, Kistowska Patrycja, Kokosińska Karolina, Kożusznik Jan, Krzysica Grzegorz, Kuczyński Sebastian, Paszkowski Daniel, Polok Klaudia, Rybiec Maksymilian, Różanowski Arkadiusz, Salachna Jakub, Wrona Wojciech, Zacharski Maksymilian, Żyła Zuzanna,

klasa 6d
wychowawca: Henrietta Morawiec

Bielan Justyna, Broda Tomasz, Ciarka Piotr, Dziedzic Sebastian, Kaczmarska Dominika, Kluz Magdalena, Kubok Aleksandra, Kupczak Adriana, Lech Anna, Legierska Agnieszka, Legierska Patrycja, Legierski Mikołaj, Ligocki Kamil, Lupa Agnieszka, Macura Jeremiasz, Malina Dawid, Małysz Jan, Matuszyńska Nikolina, Pasternak Martyna, Pinkas Krzysztof, Sikora Sebastian, Święs Klaudia, Tomica Maksymilian,

2011 klasa 6a
wychowawca: Edyta Bogdan

Grusiecka Marta, Gryczman Michalina, Handzel Izabela, Kuś Paulina, Nowakowska Kinga, Pindelska Wiktoria, Przebinda Angelika, Sikora Dominika, Spandel Kamila, Surzycka Maria, Szajter Laura, Szajter Paulina, Wilczak Klaudia, Bereziński Konrad, Grinda Mateusz, Kula Mateusz, Kuś Paweł, Skutek Kamil, Stec Krzysztof, Szczepaniec Kacper

klasa 6b
wychowawca: Katarzyna Frydrychowicz

Brudny Karina, Chmiel Marta, Cholewik Natalia, Czopek Nikoleta, Czyż Klaudia, Gaś Adrianna, Maliszewska Nina, Przybyła Wiktoria, Raszka Aneta, Szurman Anna, Waliczek Zofia, Wierzbicka Justyna, Boryś Artur, Brak Aleksander, Bujak Beniamin, Lutze Jakub, Marek Karol, Michałek Sebastian, Pawlak Paweł, Pierzgalski Michał, Podżorski Jakub, Sobczak Aleksander, Stawowiak Zachariasz, Wanicki Beniamin

klasa 6c
wychowawca: Renata Glajcar

Błahut Natalia, Jaworska Karolina, Jurczyk Oliwia, Kamińska Martyna, Kustra Dominika, Lankocz Paulina, Malina Klaudia, Putek Nikoleta, Turoń Patrycja, Wiszczor Sandra, Bugajski Klaudiusz, Husarek Krzysztof, Kierpiec Tomasz, Kołodziej Jakub, Majka Dawid, Marcol Patryk, Osowski Piotr, Pabijasz Jan, Pobożny Jakub, Skupień Mateusz, Słowioczek Tobiasz, Węglarczyk Dawid, Wigłasz Przemysław, Żeliński Jan

2010

klasa 6a
wychowawca: Jadwiga Walek

Paulina Bujok, Magdalena Buława, Izabela Krzemień, Katarzyna Kula, Olimpia Mioduszewska, Magdalena Olkuska, Natalia Owczarzy, Damian Błędowski, Paweł Konieczny, Krzysztof Owsiany, Bartłomiej Pilch, Arkadiusz Piotrowski, Damian Sobek, Maciej Wnentrzak, Paweł Żeliński.

klasa 6b
wychowawca:  Dominika Rabe

Daniela Brzóska, Martyna Brzóska, Katarzyna Kilian, Oliwia Ligocka, Klaudia Miodek, Izabela Piechaczek, Aleksandra Stańko, Alicja Stokłosa, Paulina Widzyk, Klaudia Zdrada, Jakub Brożyna, Daniel Foltyn, Dawid Gierczyński, Łukasz Heller, Szymon Jarząb, Bartłomiej Kubok, Maciej Kudyniuk, Daniel Pieczka, Tymoteusz Skałka, Jakub Węglorz, Łukasz Widenka, Patryk Wigłasz.

klasa 6c
wychowawca: Krystyna Brudny

Monika Gruszka, Weronika Grzybek, Patrycja Haltof, Anna Kożusznik, Weronika Kukuła, Kinga Ligocka, Natalia Marek, Anna Polok, Kornelia Sadowska, Karolina Szalbot, Anna Śliwka, Weronika Śliż, Justyna Żyła, Aleksander Bujak, Dawid Górecki,Piotr Holona, Michał Kluz, Remigiusz Koper, Marcin Kopiec,  Kamil Luboński, Marcin Małyjurek, Krzysztof Orawski, Przemysław Romański, Dawid Rygiel, Krzysztof Sitarz, Sebastian Wojaczek.

klasa 6d
wychowawca: Ewa Kubeczka

Paulina Barchańska, Aleksandra Cygoń, Agnieszka Cymorek, Patrycja Czernek, Wiktoria Gawłowska, Justyna Guzik, Anna Hatalak, Jolanta Kajzar, Klaudia Kłodowska, Katarzyna Podermańska, Paulina Talaga, Mikołaj Brandys, Szymon Gibała, Kamil Harwot, Jacek Heczko, Krzysztof Kornalewski, Marcin Kurowski, Jakub Miodoński, Marek Mul, Dawid Piłat, Łukasz Suwaj, Marcin Wielgosz, Mateusz Żmija.

2009

klasa 6a
wychowawca: Elżbieta Prawdzik

Wiktoria Bujak, Nikola Dybała, Paulina Grabelus, Karolina Hołota, Anna Jarosz, Monika Moiczek, Martyna Rucka, Katarzyna Szczotka, Magdalena Wlach, Michał Cieślar, Wojciech Hliśnikowski, Szymon Krzak, Krzysztof Kula, Łukasz Maj, Kamil Nowakowski, Krzysztof Śliwka, Mateusz Wiczak, Łukasz Wrona.

klasa 6b
wychowawca: Ewelina Pisarek

Karolina Brachaczek, Karolina Buras, Justyna Cholewa, Patrycja Chwastek, Paulina Dudys, Klaudia Gutowska, Karolina Karamańska, Izabela Olszar, Agata Pilch, Jagoda Poprawa, Aleksandra Szczupak, Patrycja Szydełko, Dorota Ślezian, Ewa Widnic, Michał Bagiński, Daniel Glajc, Daniel Kajka, Jakub Kręcisz, Bartosz Pietrzak Tomasz Poljak, Dawid Sztwiertnia, Robert Szurman, Dominik Trombik.

klasa 6c
wychowawca: Joanna Toman

Agnieszka Branny, Paulina Ceglarska, Angelika Galeja, Julia Gorczańska, Agnieszka Górska, Anna Hajek, Joanna Janicka,Patrycja Jaroszewicz, Joanna Legierska, Patrycja Paszkowska, Kinga Pieczonka, Justyna Pilorz, Magdalena Sajan, Jonasz Ligocki, Robert Litwak, Jan Lutze, Mirosław Nowak, Dawid Sikora, Tomasz Skurzok, Michał Szewczyk, Mateusz Szmit, Mateusz Węglorz, Michał Żwak.

klasa 6d
wychowawca: Henrietta Morawiec

Karolina Brudny, Agnieszka Cienciała, Angelika Gałuszka, Karolina Harok, Anna Hernik, Justyna Kosmala, Paulina Kosmala, Dominika Kozyra, Paulina Łacińska, Magdalena Michalak, Klaudia Mul, Dagmara Wacławik, Sławomir Borecki, Tymoteusz Borkowski, Jakub Burda, Bartosz Czupryna, Grzegorz Dutkiewicz, Patryk Gabzdyl, Krystian Klimas, Wojciech Krzysica, Krystian Płoskonka, Mateusz Surowiec, Krzysztof Suwaj, Kamil Woźniak.

2008

klasa 6a

wychowawca: Elżbieta Prawdzik

Adrianna Kajzar, Justyna Owsiana, Natalia Perchała, Gabriela Pilch, Bartosz Ciesielski, Tomasz Ciż, Dawid Dobrzyński, Szymon Gumola, Bartosz Kozyra, Krzysztof Łagan, Szymon Moroz, Patryk Piróg, Kamil Stusek, Łukasz Szajter, Jakub Zahradnik, Patryk Żebrowski.

klasa 6b
wychowawca: Renata Glajcar

Dominika Chojnacka, Natalia Dudziak, Aleksandra Fryt, Anna Grzybek, Patrycja Hernik, Sandra Kuczyńska, Justyna Kukuła, Roksana Lesz, Monika Leśniak, Paulina Maliszewska, Dominika Przebinda, Justyna Siemińska, Patrycja Strządała, Sylwia Szotek, Justyna Wielgosz, Radosław Brodawka, Martin Grzybek, Dawid Klimas, Krystian Kostka, Grzegorz Rewig, Maciej Tracz, Daniel Wigłasz.

klasa 6c
wychowawca: Maria Gawłowska

Barbara Gardas, Anna Gomola, Katarzyna Hatalak, Sandra Jurczyk, Sonia Ligocka, Anna Matuszek, Katarzyna Michalik, Anna Pinkas, Sylwia Szarzec, Patrycja Szczypka, Malwina Tomica, Wioletta Tysler, Monika Urbas, Sandra Wójcik, Andrzej Branny, Sylwester Gawlas, Michał Hajek, Andrzej Kierpiec, Mariusz Kożdoń, Wojciech Kubaczka, Wojciech Kudyniuk, Daniel Małyjurek, Damian Sembol, Krzysztof Wrona.

klasa 6d
wychowawca: Katarzyna Frydrychowicz

Ewelina Chrapek, Justyna Cukier, Aneta Filapek, Paulina Jeleśniańska, Joanna Masłowska, Karolina Mazur, Sylwia Ogrocka, Sara Przepióra, Magdalena Sidzina, Ewelina Szczugiel, Rafał Danel, Michał Grinda, Szymon Holona, Przemysław Koper, Łukasz Macura, Mateusz Maślanka, Kamil Mikler, Michał Pawlas, Michał Pobożny, Mateusz Szpin, Jan Waliczek, Tomasz Worek.

2007

klasa 6a
wychowawca:  Jadwiga Walek

Klaudia Błędowska, Magdalena Cieślar, Weronika Cinal, Dominika Ćwięczek, Patrycja Dawid, Aleksandra Franek, Karolina Gwazdacz, Paulina Holisz, Michalina Kuźma, Karolina Lapczyk, Adrianna Mytnik, Mateusz Brzeziński, Jakub Grzybek, Konrad Kantor, Radosław Madecki, Patryk Miech, Mateusz Olkuski, Arkadiusz Paściak, Adam Urbański.

klasa 6b
wychowawca: Bożena Bułka

Klaudia Białończyk, Manuela Borkowska, Nikola Jasińska, Agnieszka Jończy, Barbara Kamińska, Luiza Kos, Adrianna Kowalewska, Magdalena Michnik, Justyna Sokolik, Natalia Węglarzy, Gabriela Żebrowska, Daniel Dutkiewicz, Jacek Hansel, Mateusz Klimosz, Paweł Kopiec, Michał Kubaczka, Beniamin Mikuła, Tomasz Olszar, Jakub Pajestka, Filip Poprawa.

klasa 6c
wychowawca: Krystyna Brudny

Barbara Ernst, Katarzyna Galeja, Martyna Glajc, Maria Klima, Karolina Kołodziej, Anna Kopiec, Angelika Krehut, Patrycja Kubaczka, Daria Matuszek, Aleksandra Nowak, Monika Ogrocka, Magdalena Pawlitko, Anna Sidzina, Marcin Bałon, Remigiusz Bąk, Daniel Gierada, Konrad Kwaśniewski, Kamil Mazur, Bogdan Nowak, Rafał Rucki, Robert Rymarczyk, Michał Uchyła, Arkadiusz Wenglorz, Samuel Wierzbicki.

klasa 6d
wychowawca: Ewa Kubeczka

Magdalena Czaja, Angelika Firla, Anna Gabryś, Klaudia Haltof, Anna Husarek, Karolina Konopka, Karolina Krakowiak, Małgorzata Marek, Martyna Pasterny, Klaudia Piłat, Patrycja Pinkas, Magdalena Rutkowska, Dominika Strządała, Aneta Szeliga, Joanna Talaga, Michał Bajger, Korneliusz Chabot, Krzysztof Fiter, Beniamin Henszel,         Kamil Legierski, Jakub Marek, Jan Pieczonka, Wojciech Sikora, Daniel Szlauer, Marek Worek.

2006

klasa 6a
wychowawca: Joanna Henszel – Kloske

Weronika Brudny, Dominika Gałuszka, Paula Kawulok, Anna Kula, Maria Łuczak, Gabriela Patoła, Monika Smelich,Karolina Szczotka, Kamil Bolek, Michał Cieślar, Paweł Cygoń, Tomasz Greń, Sylwester Grochal, Maciej Popek, Łukasz Prawdzik, Paweł Stańko, Łukasz Troszok.

klasa 6b
wychowawca: Urszula Rzyman

Anna Babiarz, Karolina Czyż, Anna Kubok, Roksana Majer, Sabina Margieta, Justyna Pietrzykowska, Agnieszka Pinkas, Angelika Sztwiertnia, Sylwia Szul, Magdalena Śmierciak, Maciej Caputa, Adam Chobot, Mateusz Fedorowicz, Jonasz Henszel, Daniel Karp, Artur Mysiński, Jakub Pacut, Kamil Poprawa, Kamil Sułkowski, Kamil Szalbot, Bartosz Szotek, Łukasz Światłoch.

klasa 6c
wychowawca: Joanna Toman

Klaudia Cichy, Joanna Czupryna, Iwona Folwarczny, Malgorzata Gibała, Karolina Jaroszewicz, Kinga Kubecka, Stella Kubińska, Karolina Lankocz, Justyna Maślanka, Jagoda Pieczonka, Natalia Polok, Dominika Wierzbicka, Bartłomiej Bąk, Sebastian Górski, Adam Kajzar, Grzegorz Kantor, Krzysztof Kartasiński, Piotr Kocoń, Mateusz Kowalski, Kamil Kowol, Tomasz Widenka.

klasa 6d
wychowawca: Henrietta Morawiec

Magdalena Bogacz, Dominika Cienciała, Beata Ciż, Anna Gierczyńska, Żaneta Kowalska, Alicja Kozyra, Honorata Kozyra, Marta Motyka, Dorota Olszar, Sylwia Somerlik, Karolina Tomica, Fabiola Tysler, Marta Urbaś, Alicja Zdrazil, Michał Baczyński, Filip Balas, Jon Bazan, Klaudiusz Chybiorz, Paweł Gozdecki, Dawid Kareta, Krystian Madecki, Jakub Marczak, Łukasz Moczko, Szymon Mroczkiewicz, Sebastian Wigłasz.

2005

klasa 6a
wychowawca: Renata Glajcar

Wiktoria Firla, Patrycja Gawłowska, Patrycja Herzyk, Sylwia Janota, Agata Kacyrz, Karolina Kania, Marzena Kohut, Magdalena Konieczna, Patrycja Krężelok, Magdalena Kupczak, Żaneta Maciejny, Dominika Rosińska, Joanna Staniek, Małgorzata Stępień, Izabela Tomica, Monika Trombik, Wojciech Bizub, Mateusz Bury, Klaudiusz Czauderna, Leszek Gawlas, Mateusz Kupczak, Patryk Legierski, Patryk Nocuń, Paweł Obelnicki, Jan Rusinek, Damian Sikora.

klasa 6b
wychowawca:  Marta Nikiel

Justyna Bielska, Justyna Biernat, Paulina Kędzior, Patrycja Kolarz, Agnieszka Michalak, Aleksandra Pluta, Anna Sobek, Adrianna Szeliga, Ewa Wojdyła, Jakub Gawlik, Mateusz Gąsiorek, Jakub Grusiecki, Grzegorz Iwan, Łukasz Kubik, Tomasz Leśniak, Adam Luboński, Jakub Polok, Kamil Przybyłek, Maciej Sitarz, Dominik Staniek, Dawid Światłoch, Kamil Wowry, Michał Wójcik, Sebastian Raszka.

klasa 6c
wychowawca: Jolanta Zawadzka

Marcelina Bury, Dominika Jackowska, Patrycja Kwiczala, Katarzyna Orszulik, Barbara Szurman, Justyna Wiśniowska, Kamila Wrona, Marcin Bajger, Marek Duraj, Miłosz Fira, Iwo Fober, Grzegorz Herda, Tomasz Jonczy, Wojciech Konieczny, Jakub Krehut, Kacper Kudyniuk, Piotr Lutze, Bartłomiej Matuszny, Marcin Szczugiel, Łukasz Szebesta, Rafał Śliwka, Mateusz Walica.

klasa 6d
wychowawca: Maria Gawłowska

Paulina Bajak,  Joanna Cienciała, Aneta Grzybek Anna Legierska, Justyna Sikora, Angelika Strządała, Judyta Trykoszko, Kamil Baczyński, Adam Bałon, Tomasz Bałon, Grzegorz Brach, Patryk Cholewa, Kamil Chrobok, Mateusz Cieślar, Łukasz Dzikowski, Wojciech Gruszczyk, Wojciech Kania, Paweł Krzempek, Daniel Malinowski, Wojciech Moiczek, Marcin Paliga, Grzegorz Plinta, Tomasz Siemiński, Jakub Wanat, Kami Widenka.

2004

klasa 6a wych. Krystyna Sawka

Baszczyński Piotr, Czapla Szymon,, Folwarczny Monika, Gach Wojciech, Gardulska Małgorzata, Giecek Bartosz, Gruszka Michał, Grzybek Katarzyna, Hałczyński Jakub, Harwot Weronika, Klin Jakub, Majka Mateusz, Malak Agnieszka, Marek Piotr, Niedziołka Monika, Ogrocka Katarzyna, Piecha Karol, Pieczonka Łukasz, Rewig Joanna, Satara Mateusz, Szajter Anna, Szewczyk Adam, Szypulska Wioleta, Śliwka Agnieszka, Tokarski Paweł, Żyłowska, Agnieszka.

klasa 6b wych. Anna Gawłowska

Błoński Alan, Dorulok Rafał, Duda Aleksandra,, Franek Monika, Galeja Daniel, Gruszka Justyna, Jadczyk Aleksandra, Kajzar Aleksandra, Korbut Katarzyna, Kostorz Łukasz, Łach Flawia, Niedźwiecka Agata, Nocuń Przemysław, Oliferuk Klaudia, Pajestka Agnieszka, Pietrzykowski Marcin, Romański Wojciech, Rygiel Szymon, Rykała Marta, Sikora Łukasz, Sokołowicz Justyna, Stefko Damian, Wierzbicki Damian, Wlach Karolina, Wrzecionko Tomasz. 

klasa 6c wych. Joanna Liboska, Ewa Kubeczka

Karolina Chlebio, Iwona Cywińska, Agnieszka Husarek, Katarzyna Jurys Michalina Kosmaty, Sabina Kużma, Katarzyna Mojeździk, Natalia Rucińska, Dominika Sabela, Patrycja Urbaczka, Kinga Wenglorz, Anna Worek, Natalia Wysocka, Szymon Białoń, Przemysław Bulandra, Andrea Dal Molin, Szymon Kohut, Dawid Librowski, Piotr Nowak, Piotr Orawski, Kosma Pabijasz, Maciej Pieczonka, Damian Pilarz, Mariusz Wiszczor, Szymon Worek.

Klasa 6d wych. Renata Górnik

Borkała Sara, Brenicki Tomasz, Bukowska Marlena, Chmiel Agnieszka, Czekaj Jakub, Jonasz Magdalena, Kasprzyk Sebastian, Kępiński Dawid, Kitowski Jonasz, Knobloch Sandra, Kowalewska Paulina, Margieta Agnieszka, Mikuła Dominika, Mutka Alicja, Ochrana Kornelia, Rekiel Justyna, Socha Dawid, Socha Kamil, Sułkowska Emilia, Szoblik Jacek, Sztwiertnia Jan, Tolasz Bartosz.

Klasa 6e wych. Krystyna Brudny

Adamska Karolina, Bojda Grzegorz, Capanda Robert, Cieślar Magdalena, Dudziak Tomasz, Grzybek Aleksander, Hek Daniel, Iwan Danuta, Klabecki Grzegorz, Kolada Katarzyna, Kolada Klaudia, Kozakowska Maria, Krakowiak Katarzyna, Madecka Karolina, Owsiana Małgorzata, Ratajczyk Jakub, Szczurek Joanna, Wantulok Łukasz, Werner Maria, Wigłasz Katarzyna, Wojtalewicz Magdalena, Zelga Magdalena, Ziejka Mateusz.

2003

Klasa 6a wych. Janina Hajek

Augustowska Marcelina, Blicharz Marlena, Brenicki Adam, Chyl Wanda, Greń Marcin, Heczko Alan, Holisz Sandra, Lizak Amadeusz, Łaciak Marzena, Matuszek Jacek, Matuszny Karolina, Miech Mariusz, Mienciel Maciej, Motyka, Dominika, Nocuń Arkadiusz, Olszar Bartłomiej, Orszulik Natalia, Pacut Artur, Pieczonka Mateusz, Plinta Joanna, Puzio Remigiusz, Wojdyła Katarzyna, Zoń Ewa.

Klasa 6b wych. Jolanta Morawiec

Biesok Florentyna, Czajka Paweł, Czapla Bartosz, Dragon Patrycja, Greń Arkadiusz, Jonasz Marek, Kitowski Jakub, Krasicki Adam, Krzemień Mateusz, Kufelin Sandra, Mach Andrzej, Michalik Maciej, Misiołek Karina, Olszar Karol, Paszke Krzysztof, Pieczonka Bartłomiej, Pietrzykowska Natalia, Piotrowski Michele, Rusinek Katarzyna, Russek Maciej, Sikora Edyta, Świtoń Wojciech, Talik Sebastian, Tolasz Mateusz, Wałach Anna, Wnętrzak Paweł. 

Klasa 6c wych. Joanna Toman

Cieślar Paulina, Cukier Mateusz, Dominiak Damian, Dylong Karolina, Dziadek Marcin, Juroszek Aleksandra, Kamiński Robert, Karwowski Tomasz, Kolarczyk Paulina, Kosmaty Marta, Kościelny Michał, Kozieł Maciej, Kuczera Tomasz, Michalik Ewa, Moiczek Faustyna, Mroczkiewicz Michał, Nawrat Kamil, Sęk Jakub, Skoneczny Anna, Skoneczny Katarzyna, Sobieski Mateusz, Szalbot Jolanta, Szoblik Marek, Szurmon Agnieszka, Turoń Agnieszka, Wierzbicki Bartosz

klasa 6d wych. Joanna Lazar - Chmielowska

Branny Adrianna, Gierczyński Sebastian, Glajc Jagoda, Greń Karolina, Hampel Łukasz, Kalinowska Justyna, Kałuża Sylwia, Karpacz Jacek, Kasprzak Paulina, Kaziszko Karolina, Kozyra Karolina, Lanc Szymon, Lipowski Grzegorz, Morawiec Szymon, Nagórniewicz Agata, Pawera Bartłomiej, Poprawa Jakub, Trombik Kamil, Uramowski Adam, Wigłasz Wioleta. 

2002

klasa 6a
wychowawca: Jolanta Zawadzka

Malwina Ciemała, Linda Haręża, Aleksandra Jasińska, Anna Klima, Inez Kubińska, Paulina Macura, Anita Matuszyk, Paulina Mysiak, Aleksandra Ślemińska, Dominika Urbaczka, Aleksandra Witkowska, Andrzej Boruta, Bartłomiej Holisz, Kamil Joniec, Kamil Juroszek, Maciej Kowalski, Michał Lapczyk, Piotr Luchowski, Patrick Piotrowski, Andrzej Potysz, Michał Stawiarz, Maciej Szurman, Dominik Tarnowski, Grzegorz Tokarski, Sławomir Wajs.

klasa 6b wych. Renata Glajcar

Katarzyna Banot, Beata Barczyńska, Aleksandra Bury, Joanna Dworzak, Natalia Gibiec, Klaudia Kubica, Kinga Kunc, Katarzyna Maduszok, Weronika Mędrala, Joanna Orawska, Wioleta Sikora, Małgorzata Szyguda, Marta Śliż, Ruben Białoń, Kamil Brzdąk, Łukasz Drózd, Mateusz Drózd, Łukasz Ernst, Kamil Kohut, Mateusz Kubień, Tomasz Marek, Tomasz Mendrek, Szymon Molek, Artur Pelar, Piotr Sikora, Michał Skórzewski, Daniel Stec, Paweł Szewczyk.

klasa 6c wych. Marta Nikiel

Katarzyna Dubiel, Natalia Godlewska, Kinga Karwowska, Patrycja Kawulka, Aleksandra Klima, Patrycja Kuś, Nikolina Matuszek, Magdalena Neffe, Anna Stefko, Kornelia Ziemczyk, Adam Głuchowski, Przemysław Halama, Mikołaj Kozioł, Bartłomiej Malak, Kamil Mencner, Krzysztof Niedzielan, Marcin Pietras, Marcin Procner, Kamil Satara, Dawid Sikora, Marek Sikora, Dominik Skudrzyk, Łukasz Szczotka, Mateusz Szczypka, Michał Szurman.

klasa 6d wych. Maria Gawłowska

Dagmara Birlet, Aleksandra Ciupka, Natalia Czapla, Katarzyna Gach, Anna Gąsiorek, Monika Huba, Aldona Jakubowska, Marcelina Kalinowska, Monika Kamińska, Małgorzata Macek, Anna Mucek, Natalia Ogrocka, Joanna Rekiel, Izabela Wowry, Jakub Baczyński, Sebastian Bałon, Mariusz Dziadek, Marek Guja, Kacper Kacperski, Maciej Krakowiak, Dariusz Macura, Sylwester Matl, Paweł Przybyło, Kamil Słowiński, Krzysztof Szeliga, Mateusz Toman, Bartosz Zamarski, Mateusz Żerdka.

2001

klasa 6a wych. Joanna Liboska

Klaudia Brak, Katarzyna Czech, Milena Czopek, Kornelia Dawid, Agnieszka Grzybek, Jessica Kolarz, Kinga Krupska, Elżbieta Mrozek, Sylwia Orawska, Agnieszka Pajestka, Joanna Pruchnicka, Natalia Szlaur, Monika Urbaniak, Anna Wilk, Paweł Czerkowski, Filip Firut. Bartosz Frankiewicz, Tomasz Klapka, Grzegorz Krehut. Mateusz Kuźma, Mateusz Malinowski, Michał Malinowski, Dawid Pacut, Łukasz Pilch, Adam Rataj, Kacper Rendaszka, Adam Szarzec, Maciej Sztoler.

klasa 6b wych. Krystyna Sawka

Klaudia Brandys, Monika Gajda, Katarzyna Giemza, Barbara Kostorz, Mirela Krasicka, Dominika Migacz, Anna Olszar. Katarzyna Olszar, Aneta Orszulik, Magdalena Sitarz, Katarzyna Trajdos, Klaudia Wojnar, Żaneta Wojnar, Justyna Wojtas, Wojciech Bogacz, Przemysław Brzózka, Damian Cieślar, Mateusz Derulok, Grzegorz Kotowicz, Łukasz Kowalski, Dariusz Mienciel, Patryk Mitręga, Tomasz Proszkowiec, Jakub Sikora, Konrad Wojtas, Jakub Worek.

klasa 6c wych. Urszula Samlik

Olga Bajak, Karolina Biesok, Monika Cienciała, Julia Hajzer, Marta Kowalska, Iwona Kozyra, Natalia Kuś, Marzena Matuszny, Martyna Mienciel, Barbara Pawlak, Monika Pietras, Roksana Punio, Joanna Santarius, Magdalena Strządała, Aneta Tomosz, Joanna Wanat, Joanna Wrzecionko, Marcin Borkowski, Mateusz Bujok, Łukasz Gawlas, Marek Motyka, Dariusz Naharnowicz, Marcin Piecha, Krystian Raszka, Mateusz Sabela, Łukasz Salachna, Jakub Sikora, Marcin Szczęsny, Michał Świder, Łukasz Żabiński.

2000

klasa 6a wych. Małgorzata Szwarc - Niedźwiecka
Czaja Barbara, Gruszka Dorota, Hanzel Kinga, Hernik Katarzyna, Jaworska Katarzyna, Olszar Anna, Pluskota Dominika, Połudworanin Maja, Sikora Dominika, Sokół Klaudia, Sztefka Dorota, Świtoń Natalia, Wróblewska Małgorzata, Zamojska Anna, Borkowski Jakub, Brunowski Jacek, Bujok Przemysław, Cholewa Paweł, Cydzik Adam, Gwiazda Sebastian, Heczko Dariusz, Nowak Stanisław, Pieczka Tomasz, Praski Łukasz, Sikora Marcin, Szymala Marcin.

klasa 6b wych. inż. Anna Gawłowska
Bestwina Magdalena, Blicharska Magdalena, Błaś Izabela, Brzózka Patrycja, Bujok Bożydaria, Byrdy Aleksandra, Chlebek Elżbieta, Herman Ksenia, Łaciak Karina, Sokalska Izabela, Ustrzycka Dominika, Wacławik Ewelina, Widenka Magdalena, Wiśniowska Natalia, Danel Remigiusz, Grzybek Maciej, Klimek Miłosz, Kolarczyk Remigiusz, Krzak Mateusz, Marek Jacek, Pajestka Szymon, Sanecki Michał, Sojka Krzysztof, Szczypka Łukasz, Śliwka Grzegorz, Wiśniowski Łukasz, Zalewski Dariusz 

klasa 6c wych. Janina Hajek
Caputa Weronika, Duda Dagmara, Dziadek Monika, Grzegorzek Karolina, Jaworska Marzena, Kornecka Daria, Legierska Marzena, Niemieczek Magdalena, Ostrowska Pamela, Pawlita Izabela, Pietras Joanna, Surzyn Sandra, Waszut Patrycja, Bielat Maciej, Chyl Stanisław, Czech Łukasz, Jarco Grzegorz, Jeżabek Patryk, Kostorz Rafał, Kożusznik Konrad, Macura Daniel, Miech Tomasz, Mięciel Adrian, Sikora Wojciech, Staniek Dawid, Tolasz Mariusz.

klasa 6d wych. Barbara Szczygieł 
Banot Anna, Budzik Magdalena, Duda Katarzyna, Górniak Aleksandra, Karolczuk Natalia, Krasicka Monika, Kunc Beata, Milik Jadwiga, Morawiec Alicja, Pilarz Ksenia, Popek Marta, Potysz Aleksandra, Seeman Nina, Tereszkiewicz Magdalena, Wierzgoń Agnieszka, Drozdek Marcin, Fiedczak Łukasz, Kiliś Adam, Łusiak Rafał, Porwolik Kajetan, Strzałkowski Damian, Szarzec Damian, Witkowski Tomasz, Wszołek Witold

klasa 8a wych Jolanta Morawiec
Dziedzic Barbara, Hanzel Katarzyna, Kaleta Katarzyna, Kapsia Iwona, Karolewska Kinga, Łaciak Izabela, Miech Aleksandra, Paszke Dominika, Połudworanin Ewa, Procner Agnieszka, Sikora Katarzyna, Wantulok Joanna, Baron Wojciech, Gardas Sławomir, Gembala Grzegorz, Giecek Marcin, Greń Mariusz, Mankiewicz Michał, Migas Seweryn, Pitura Marek, Strzałkowski Łukasz, Tatka Adam, Żebrok Krzysztof

klasa 8b wych Jadwiga Ocetkiewicz
Cholewa Roma, Czopek Barbara, Dziadek Agnieszka, Glos Dorota, Jurys Anna, Kowalówka Monika, Krupa Justyna, Matloch Agnieszka, Matuszkiewicz Dorota, Morawiec Katarzyna, Stawowiak Dominika, Sułek Patrycja, Wojaczek Ewa, Abramczuk Mateusz, Banasiak MIchał, Baszczyński Andrzej, Boruta Łukasz, Chyl Leszek, Gajda Marek, Gawłowski Marcin, Kaczorowski Mateusz, Kaźmierczak Michał, Milik Adam, Musiał Damian, Plinta Wojciech, Skowroński Łukasz, Tolasz Łukasz, Woszczyński Mateusz

klasa 8c wych Wanda Niemczyk
Biesok Anna, Byrdy Bożena, Ciecieląg Malwina, Cieślar Magdalena, Kozyra Adrianna, Pieczonka Magdalena, Podżorska Wioleta, Rumel Agnieszka, Szczuka Elżbieta, Białecki Stanisłąw, Holeksa Mateusz, Hudzieczek Damian, Kozieł Łukasz, Kunc Szymon, Niemieczek Grzegorz, Owczarzy Patryk, Pieczonka Rafał, Plinta Marcin, Pych Michał, Religa Robert, Rojczyk Łukasz.

klasa 8d wych.. Joanna Lazar-Chmielowska
Bestwina Barbara, Bojda Agnieszka, Cholewa Joanna, Klimosz Magdalena, Kolarczyk Klaudia, Kukuczka Magdalena, Lasoń Żaneta, Miklar Wioleta, Piecha Magdalena, Santarius Aneta, Sikora Agata, Walencinowicz Dominika, Bystroń Radosław, Głażewski Konrad, Kargol Damian, Kopiec Łukasz, Kuś Kamil, Luchowski Piotr, Łabudek Seweryn, Marczak Łukasz, Pluskota Kacper, Sokalski Waldemar, Stoliński Piotr, Żmij Zbigniew

1999

klasa 6a wych Joanna Toman
Agac Anna, Banasiak Natalia, Cieślar Ewelina, Faruga Kornelia, Herzyk Bożena, Kościelny Anna, Olszar Agnieszka, Pilch Joanna, Rataj Małgorzata, Skirzyńska Martyna, Sokół Sabina, Sordyl Klaudia, Szczypka Anna, Skowrońska Monika, Wojciuch Justyna, Wantulok Barbara, Boruta Janusz, Gawlik Bartłomiej, Janowski Marcin, Klapka Wojciech, Kotowicz Jarosław, Macura Paweł, Nawrat Łukasz, Szurman Leszek, Tengler Krzysztof, Wach Kamil, Węglarzy Bartłomiej

klasa 6b wych. Renata Glajcar
Bekiesz Monika, Ciecieląg Marzena, Dyrda Magdalena, Juroszek Anna, Kantor Aleksandra, Kochutek Małgorzata, Kopiec Helena, Łabudek Monika, Łuczak Monika, Musiał Sandra, Palarczyk Anna, Rzymanek Natalia, Świtoń Daria, Warchoł Magdalena, Brandys Sebastian, Donocik Grzegorz, Gabryś Adrian, Glos Mariusz, Łuszcz Michał, Marekwica Rafał, Paliga Maciej, Sosna Bartosz, Szurman Dominik, Wróblewski Łukasz, Zdrazil Adam

klasa 6c wych. Wanda Gawlas
Brzezina Aleksandra, Burda Katarzyna, Ciemała Diana, Janik Karolina, Matuszkiewicz Agnieszka, Matuszek Izabela, Olszar Barbara, Stawowiak Magdalena, Urbańska Joanna, Bryś Daniel, Gil Mateusz, Gruszka Mateusz, Gwiazda Michał, Iwański Kamil, Kamiński Mariusz, Legierski Adam, Legierski Edgar, Macura Damian, Naharnowicz Tomasz, Olszar Henryk, Olszar Mateusz, Rendaszka Maciej, Skudrzyk Wojciech, Szolc Łukasz, Turek Maciej, Wojaczek Łukasz

klasa 6d Grzegorz Wanat
Czaja Renata, Kożdoń Sandra, Lankocz Diana, Makosz Katarzyna, Ochman Katarzyna, Pluskowska Jagoda, Skwiercz Ewelina, Wiśniowska Natalia, Woźniak Katarzyna, Zientek Małgorzata, Bajak Piotr, Blicharski Bartłomiej, Cywiński Zbigniew, Frąckowiak Michał, Greń Sebastian, Gruszczyk Krzysztof, Kunc Grzegorz, Łabudek Łukasz, Malak Przemysław, Mazurek Michał, Mędrala Wojciech, Mielczarek Kamil, Nowak Bartosz, Pitura Piotr, Szewczyk Grzegorz, Szlaur Leszek, Waliczek Mateusz

klasa 8a wych. inż. Krystyna Brudna
Berezińska Kinga, Czyż Magdalena, Halska Anna, Joniec Dagmara, Kaleta Agnieszka, Mendrek Magdalena, Mikuła Agata, Pniok Aleksandra, Rasińska Agata, Rucka Anna, Ślęczka Joanna, Urbaczka Agnieszka, Goławski Andrzej, Harwot Zbigniew, Herda Krzysztof, Kunc Robert, Łabędź Krzysztof, Rożkowicz Jakub, Słowik Krzysztof, Świder Adam

klasa 8b wych. inż. Anna Gawłowska
Bielat Olga, Bobek Agnieszka, Burliga Aneta, Fedorowicz Justyna, Głuchowska Barbara, Hudzieczek Ewelina, Klima Marzena, Matuszyk Barbara, Mrozek Magdalena, Nowak Magdalena, Pagieła Sabina, Sikora Daniela, Sordyl Monika, Ciemała Janusz, Cieślar Łukasz, Greń Mariusz, Kisiała Grzegorz, Kolondra Janusz, Kornalewski Michał, Mięciel Sławomir, Rykała Maciej, Skonecki Maciej, Tengler Mariusz, Żynda Rafał

klasa 8c wych. Małgorzata Szwarc-Niedźwiecka
Gawłowska Magdalena, Gwazdacz Karolina, Jucha Marta, Jurkowska Agnieszka, Kamińska Anna, Kowalska Anna, Kubaczka Monika, Lankocz Anita, Łuczak Ewa, Olszar Bernadeta, Sowa Natalia, Trester Małgorzata, Gazda Krzysztof, Gruszka Witold, Labza Seweryn, łusiak Adam, Orszulik Marcin, Skupień Marek, Szarek Przemysław, Szymonek Dawid, Szymonek Krystian

klasa 8d wych. Stanisław Wenglorz
Andrzejczak Jolanta, Andrzejczak Wioleta, Batheld Dorota, Borkowska Małgorzata, Gurak Aneta, Hernik Urszula, Kopiec Marzena, Lewandowska Monika, Nowakowska Julia, Ochodek Sylwia, Pietrzak Patrycja, Pilch Agnieszka, Rojek Joanna, Taska Renata, Żabicka Alicja, Dawid Sebastian, Grzybowski Paweł, Kargol Adrian, Król Andrzej, Kukuczka Patryk, Lewandowski Gabriel, Madusiok Mariusz, Majer Piotr, Sojka Jerzy, Taska Tomasz

1998

klasa 8a wych. Andrzej Boruta
Chyl Helena, Dziedzic Ewa, Heczko Beata, Kmita Justyna, Kozyra Olga, Król Iwona, Matuszyk Ewa, Miąsik Joanna, Piekarek Ewa, Seeman Anna, Tomica Iwona, Bury Krzysztof, Hajduk Adam, Komajda Grzegorz, Matuszek Tomasz, Ochman Seweryn, Stec Michał, Sznajder Sławomir, Warchoł Łukasz, Zawadzki Piotr

klasa 8b wych. Janina Boruta
Cholewa Iwona, Czech Agnieszka, Kabot Anna, Kołbasa Gabriela, Kopiec Konga, Kosmala Elżbieta, Kościelny Magdalena, Mularska Olga, Sanecka Joanna, Sopicka Karolina, Staniek Jolanta, Wieczorek Liliana, Ciemała Patryk, Czech Tomasz, Godlewski Marcin, Jordan Andrzej, Matuszek Czesław, Nowak Paweł, Posiak Radosław, Stuchlik Przemysław

klasa 8c wych. Jolanta Zawadzka

Andrzejczak Katarzyna, Czajkowska Małgorzata, Dziadek Magdalena, Gruszka Nadia, Klukowska Karolina, Kopiec Magdalena, Malak Ewa, Olbrycht Agata, Plinta Magdalena, Sikora Agnieszka, Szczotka Katarzyna, Brandys Krzysztof, Gruszczyk Maciej, Iwański Mateusz, Kaczmarski Paweł, Karolczuk Dawid, Karolczuk Zbigniew, Kołek Grzegorz, Kowalski Marek, Legierski Konrad, Niedźwiecki Tomasz, Paliga Mariusz, Pindelski Kamil, Żebrok Wojciech

klasa 8d wych. Marta Nikiel
Bednorz Aleksandra, Cicha Izabela, Czyż Alicja, Kuczera Sylwia, Kunc Monika, Łuszcz Małgorzata, Mencner Tatiana, Mielczarek Daria, Miklar Julia, Smoczyńska Justyna, Sznapka Ewa, Wantulok Izabela, Zieba Joanna, Czyż Daniel, Jasina Grzegorz, Ligocki Janusz, Szajter Józef, Wajda Bartłomiej, Waszut Michał, Wiekiera Michał

klasa 8e wych. Urszula Samlik
Banot Teodolinda, Białecka Agata, Dawid Angelika, Dawid Marzena, Górniak Agnieszka, Mądra Urszula, Plisz Jolanta, Pustówka Estera, Wilanowska Katarzyna, Wojnar Aleksandra, Zdrazil Agnieszka, Baron Sławomir, Baszczyński Tadeusz, Bobrowski Dariusz, Dąbrowski Arkadiusz, Janiczek Norbert, Kostek Sławomir, Misiołek Artur, Rak Leszek, Sobel Rafał, Szyguda Marek

1997

klasa 8a wych. Joanna Toman
Balcer Joanna, Dawid Elżbieta, Ganczarek Małgorzata, Knebel Katarzyna, Lorek Ewa, Majer Alicja, Płodzień Adriana, Skutek Sonia, Szotek Joanna, Tomaszczyk Olimpia, Woźniak Kinga, Zientek Katarzyna, Błaś Przemysław, Francuz Jakub, Jedzok Jarosław, Kiełkowski Szymon, Kuchejda Marcin, Madecki Jacek, Mrowczyk Dominik, Ptak Grzegorz, Skok Adrian, Spyrka Piotr, Szymański Zbigniew, Trojan Leszek, Żertka Michał

klasa 8b wych. Jadwiga Ocetkiewicz
Bednorz Aneta, Duda Patrycja, Kędra Sonia, Klima Joanna, Kubaczka Małgorzata, Miśka Magdalena, Nowak Beata, Owczarzy Ewa, Schab Agata, Skowron Agnieszka, Wajda Anna, Waszut Agnieszka, Dobner Grzegorz, Jucha Michał, Jurkowski Marcin, Ligocki Wojciech, Łaszcz Witold, Matuszek Michał, Ruchała Grzegorz, Świętosławski Jakub, Urbański Robert, Wocko Konrad, Wowry Sławomir

klasa 8c wych. inż. Magdalena Kiliś
Agac Agnieszka, Chmiel Dorota, Gieszczyk Agnieszka, Glos Lucyna, Głąbek Dorota, Haręża Liliana, Kasprowicz Dorota, Kędra Katarzyna, Kolondra Jaśmina, Kostek Kornelia, Swakoń Barbara, Ślęczka Agnieszka, Walica Joanna, Wojaczek Wioletta, Zbylut Beata, Andrzejczak Piotr, Gwazdacz Marcin, Gwazdacz Michał, Klimosz wojciech, Kotowicz Tomasz, Krzyżewski Seweryn, Porwolik Przemysław, Przebinda Grzegorz, Szczugiel Szymon, Urbaczka Marcin, Wiszczor Krzysztof

klasa 8d wych Barbara Kot
Brzózka Katarzyna, Burliga Agnieszka, Flasza Alicja, Gawłowska Renata, Karkoszka Bożena, Karkoszka Joanna, Kornaś Beata, Kubaczka Anna, Kubaszczyk Agnieszka, Ochodek Marcela, Sikora Marta, Szczupak Katarzyna, Walica Aleksandra, Żynda Agnieszka, Brzezina Łukasz, Caputa Szymon, Czyż Marek, Dzikowski Paweł, Jarmuła Piotr, Kornaś Eugeniusz, Legierski Krzysztof, Mierzyński Daniel, Nowak Henryk, Robosz Jakub, Zubrzycki Szymon

1996

klasa 8a wych. Wanda Gawlas
Błaś Anna, Burliga Agnieszka, Izmajłowicz Katarzyna, Lankocz Dorota, Milerska Renata, Nowak Agnieszka, Pach Beata, Staniek Sylwia, Włusek Marta, Żabińska Agata, Borowski Maciej, Burczyk Michał, Gaś Tomasz, Knebel Tomasz, Kolondra Leszek, Matuszny Krzysztof, Paluch Michał, Pilch Mirosław, Raszyk Szymon, Rosiński Patryk, Schab Paweł, Szotek Grzegorz, Szymonek Piotr, Śliwka Wojciech, Tatka Szymon, Tomica Zbigniew, Wajs Michał

Klasa 8b wych. Irena Lazar
Buzek Diana, Czyż Agnieszka, Gawłowska Urszula, Koronowska Anna, Kudłacik Dorota, Matuszek Ilona, Podstada Edyta, Polok Justyna, Szlauer Bogusława, Burda Sebastian, Ciompa Adam, Frąckowiak Łukasz, Górniak Jan, Kantor Sebastian, Kielar Dariusz, Klimosz Remigiusz, Kowalewski Arkadiusz, Łabudek Konrad, Madecki Piotr, Okruta Mariusz, Olszar Michał, Rejent Łukasz, Sajdok Michał, Szewczyk Marcin, Ściskała Przemysław, Trombik Sebastian, Zięba Bogdan

klasa 8c wych. Renata Glajcar
Dominiak Agnieszka, Kłoda Olga, Nowakowska Magdalena, Panek Aleksandra, Pieczonka Dorota, Profic Joanna, Skubis Monika, Żarska Daria, Banot Adrian, Chowaniec Zbigniew, Dawid Roman, Lewandowski Mikołaj, Matuszek Łukasz, Matuszek Przemysław, Matuszek Tomasz, Mędrala Paweł, Olszar Emanuel, Pawlik Krzysztof, Polok Stefan, Raszka Grzegorz, Tomica Łukasz, Walica Rafał, Wilanowski Przemysław

1995

klasa 8a wych. Wanda Niemczyk
Ciompa Agnieszka,Faruga Gabriela, Ganczarek Katarzyna, Gosek Mariola, Halska Maria, Janiczek Daria, JurysKarolina, Kałuża Magdalena, Kochutek Katarzyna, Krajcer Sandra, Niemczyk Agnieszka, Podżorska Kinga, Szlaur Joanna, Szolc Sylwia, Tomica Natalia, WojtkiewiczAnita, Adamek Tomasz, Buczy Mirosław, Cekiera Wojciech, Fober Tomasz, Jucha Dawid, Kaźmierczak Szymon, Kornalewski Marcin, Łuczak Tomasz, Pieszka Andrzej, Rumel Tomasz, Strządała Grzegorz, Szurman Adam, Wlach Rafał, Zawadzki Maciej

klasa 8b wych. Małgorzata Szwarc-Niedźwiecka
Baron Alicja, Chrzanowska Izabela, Dziedzic Beata, Herda Anna, Hernik Monika, Holeksa Joanna, Kantor ewelina, Kołek Wioletta, Konecka Aneta, Lankosz Sylwia, Michalik Ilona, Mrowczyk Agnieszka, Owczarzy Dorota, Płodzień Iwona, Sikora Monika, Strządała Aneta, Szweda Agnieszka, Czernek Mirosław, Dobner Krzysztof, Głowacz Tomasz, Guzowski Krystian, Gwiazda Grzegorz, Kajzar Marek, Kowalski Radosław, Lankocz Łukasz, Lewandowski Dominik, Macura Franciszek, Marek Sławomir, Nykiel Konrad, Pustówka Sławomir, Słowik Mateusz, Spyrka Wojciech, Stuchlik Arkadiusz, Szlaur Dariusz

klasa 8c wych. Jolanta Żurek
Agac Dorota, Brygoła Barbara, Cichy Marzena, Cieślar Katarzyna, Czyż Katarzyna, Hernik Agnieszka, Herzyk Gabriela, Janowska Daria, Migacz Edyta, Nowak Jolanta, Nowak Weronika, Okruta Sylwia, Pniok Małgorzata, Santarius Renata, Szczęsny Lucyna, Węglarz Anna, Wojaczek Beata, Wołkowicz Anna, Balcy Przemysław, Czyż Piotr, Galeja Piotr, Gieszczyk Adam, Harwot Adam, Kajzer Wojciech, Lewandowski Grzegorz, Machej Michał, Pinkas Andrzej, Rudziński Mariusz, Sławiczek Marcin, Sokalski Zbigniew, Szklorz Marek, Wiśniowski Mateusz

1994

klasa 8a wychowawca – inż. Anna Gawłowska
Działańska Dominika, Gazda Małgorzata, Gołembiewska Joanna, Kłoda Jolanta, Kudyniuk Agnieszka, Nartowska Małgorzata, Sawka Alicja, Siedlok Klaudia, Sikora Elżbieta, Sztefka Edyta, Tomica Joanna, Trajdos Beata, Wajs Anna, Baron Adrian, Bogaczyk Piotr, Firla Marcin, Fuchs Jacek, Gembala Krzysztof, Górniak Błażej, Harwot Piotr, Kuś Damian, Kwiatkowski Andrzej, Legin Marcin, Marzec Marek, Migacz Daniel, Raszka Tomasz, Urbański Tomasz, Urbańczyk Dawid

klasa 8b wychowawca – inż. Krystyna Brudna
Banot Kinga, Czarnojan Gabriela, Fedorowicz Marta, Foltyn Magdalena, Macura Daria, Matuszek Agnieszka, Matuszyńska Jolanta, Pajestka Bożena, Polok Łucja, Sikora Marzena, Skupień Ewa, Szczupak Patrycja, Szurmon Katarzyna, Andrzejczak Paweł, Banot Radosław, Cohla Przemysław, Dąbrowski Tomasz, Kaczmarski Rafał, Kania Bartosz, Kędra Marcin, Kostek Piotr, Mędrala Piotr, Morys Rafał, Nowakowski Krystian, Przyklenk Ryszard, Przywara Grzegorz, Salachna Artur, Sikora Roman, Szymanek Wojciech

klasa 8c wychowawca – Jolanta Zawadzka
Eysymontt Aleksandra, Glos Joanna, Kowalska Edyta, Lankocz Monika, Paluch Magdalena, Podżorska Magdalena, Różycka Katarzyna, Szajter Agnieszka, Wojtowicz Sonia, Zdrazil Aleksandra, Bobrowski Marcin, Czauderna Wojciech, Dudys Grzegorz, Gawlas Rafał ,Heglasz Korneliusz, Kojs Michał ,Małasiński Sebastian, Mularski Łukasz, Nowak Jakub, Olbrycht Maciej, Olszar Stanisław, Orszulik Arkadiusz, Rasiński Dariusz, Szlaur Jarosław, Tomaszczyk Maciej, Wysocki Tomasz

1993

klasa 8a wychowawca – Marta Nikiel
Cekiera Dorota, Dworzak Katarzyna, Gruchel Patrycja, Hernik Anna, Herzyk Małgorzata, Kamińska Beata, Kubeczka Ewa, Niemczyk Ewa, Pagieła Patrycja, Pilch Izabela, Plisz Klaudia, Stefanowicz Agata, Szmajda Zuzanna, Szyszkowska Martyna, Tomaszczyk Patrycja, Wilczak Justyna, Czajkowski Maciej, Czauderna Michał, Kolondra Jarosław, Kozyra Rafał, Krause Piotr, Krupa Paweł, Makulec Andrzej, Matuszek Tomasz, Mazurek Marcin, Obracaj Dariusz, Rejent Bartosz, Swakoń Wojciech, Śliwka Tomasz, Trajdos Michał, Wawrzyczek Krystian

klasa 8b wychowawca – Andrzej Boruta
Chowaniec Wioletta, Goławska Marzena, Kaczała Bożena, Kasprowicz Agata, Kecher Bożena, Kiedroń Elżbieta, Knobloch Joanna, Knobloch Małgorzata, Kubaczka Monika, Kuś Aleksandra, Matuszny Agnieszka, Piekar Magdalena, Piwowarczyk Katarzyna, Przywara Karina, Spyrka Anna, Wawrzeczko Anna, Fedorowicz Michał, Gawlas Tomasz, Godlewski Marcin, Gołembiewski Henryk, Kania Jakub, Karolewski Wojciech, Kłoda Sylwester, Kochan Marek, Kudzia Grzegorz, Madecki Tomasz, Rzymanek Mirosław, Skwarło Roman, Tomaszczyk Michał

klasa 8c wychowawca – Teresa Olszak
Chromik Agnieszka, Ciapka Bogusława, Drelicharz Daria, Gajda Monika, Głowacka Gabriela, Jarmuła Katarzyna, Jasińska Gabriela, Krzywoń Agnieszka, Nowak Agnieszka, Pieczonka Dorota, Plinta Grażyna, Sosnowiec Luiza, Szczęsna Edyta, Ściskała Beata, Trojan Katarzyna, Brudny Ireneusz, Głąbek Grzegorz, Jordan Sławomir, Kurowski Krzysztof, Legierski Piotr, Milerski Tomasz, Rumel Adrian, Szklorz Krystian

klasa 8d wychowawca – Janina Boruta
Brygoła Monika, Górniak Aneta, Kantor Patrycja, Korczak Sylwia, Korzec Aleksandra, Kowalska Jolanta, Kubok Joanna, Pilch Dorota, Pilch Izabela, Reminger Iwona, Stana Karina, Ślęczka Barbara, Tomica Lucyna, Wiewióra Barbara, Wojaczek Aneta, Glos Krzysztof, Klocek Łukasz, Łabudek Adam, Macura Marcin, Macura Paweł, Pawelski Mariusz, Podstada Krzysztof, Ryś Rafał, Sokalski Mirosław, Tomica Grzegorz, Tomica Mirosław, Wojarski Zdzisław, Zawadka Krzysztof

1992

klasa 8a wychowawca – Bronisława Suszka
Czapek Ewelina, Dawid Iwona, Dąbrowska Aneta, Dąbrowska Ewelina, Górniak Lucyna, Kałuża Aleksandra, Mędrala Magdalena, Orszulik Wioletta, Rzymanek Brygida, Szweda Ewelina, Tomica Joanna, Żertka Izabela, Brudny Arkadiusz, Faruga Rafał, Hanzel Wacław, Klimosz Cezary, Kobielus Dariusz, Kożusznik Damian, Kudłacik Wojciech, Parchański Andrzej, Plinta Krzysztof, Prochaczek Michał, Przywara Sławomir, Raszka Robert, Robosz Marcin, Stoliński Adam, Szczotka Arkadiusz, Szpin Grzegorz, Szurman Sebastian, Wiszczor Sławomir

klasa 8b wychowawca – Joanna Toman
Bala Monika, Cichy Katarzyna, Harwot Małgorzata, Kornaś Celina, Łomozik Sylwia, Piekarek Natalia, Połednik Joanna, Ślęczka Agnieszka, Wiewióra Joanna, Wojtkiewicz Marzena, Zdybowicz Dorota, Biela Robert, Czycharowski Paweł, Głowacz Mariusz, Karpeta Jacek, Kostkiewicz Krzysztof, Małyjurek Zbigniew, Pawlik Piotr, Polok Piotr, Rzymanek Przemysław, Stańczak Krzysztof, Sterkowiec Marek, Tyrna Bartosz, Wachtarczyk Krzysztof, Wawrzeczko Tomasz, Wieroński Krzysztof, Wysocki Piotr, Żynda Grzegorz

klasa 8c wychowawca – Grzegorz Wanat
Bajger Kinga, Brandt Klaudia, Czaja Aneta, Frydel Joanna, Gaś Kinga, Górniak Karolina, Krause Anna, Łydzińska Monika, Nartowska Sylwia, Panek Magdalena, Raszyk Ewelina, Różyc Daria, Różycka Agnieszka, Sawka Monika, Żwak Sylwia, Grzybek Mirosław, Janiczek Cieszysław, Kolondra Marcin, Kosowski Czesław, Krawczyk Jacek, Macura Dawid, Milata Grzegorz, Prawdzik Krzysztof, Samieński Marek, Schab Andrzej, Sikora Artur, Smoczyński Arkadiusz, Szewczyk Marek

klasa 8d wychowawca – Danuta Parot
Banaś Katarzyna, Dąbrowa Beata, Donocik Daria, Firla Gabriela, Głąbek Monika, Jedzok Elżbieta, Łabędź Patrycja, Marzec Iwona, Misiarz Ewelina, Pelar Alicja, Sidzina Sylwia, Bijok Grzegorz, Ciapka Rafał, Cholewa Rafał, Chuchla Mariusz, Galeja Dariusz, Gruszczyński Krzysztof, Haratek Andrzej, Kamiński Krzysztof, Karolewski Grzegorz, Kowalczyk Mirosław, Kowalczyk Przemysław, Macura Grzegorz, Przebinda Marek, Sembol Krzysztof, Żabicki Szymon

1991

klasa 8a wychowawca – Helena Sabath
Bielesz Aneta, Firla Magdalena, Gaś Klaudia, Hawerland Jadwiga, Hyrnik Karolina, Kaczała Magdalena, Kamińska Ewa, Kiciak Anna, Kubalok Kinga, Legierska Agnieszka, Madej Agnieszka, Niemczyk Dagmara, Raszka Sylwia, Rucka Joanna, Tomiczek Aleksandra, Włusek Wioletta, Bizoń Tomasz, Borowski Tomasz, Działański Przemysław, Dziedzic Rafał, Krużołek Robert, Michalik Zbigniew, Olszak Tomasz, Pietruszek Mariusz, Stachańczyk Arkadiusz, Sztefka Krzysztof, Wójcik Marcin

klasa 8b wychowawca – Renata Glajcar
Bobek Magdalena, Bork Lucyna, Burczak Iwona, Chmiel Daria, Chmiel Klaudia, Cieślar Magdalena, Gromysz Aleksandra, Kocur Gabriela, Macura Anita, Mądra Bernadeta, Morys Monika, Raszka Beata, Szlauer Magdalena, Wierońska Krystyna, Żabińska Dagmara, Brygoła Tomasz, Fizek Tomasz, Gabryś Arkadiusz, Kubaczka Andrzej, Kubaczka Krystian, Nowak Marcin, Nowak Tomasz, Pieszka Marcin, Polaniak Dariusz, Rakowski Leszek, Szafarczyk Dariusz

klasa 8c wychowawca – Roman Walichrad
Bińczyk Aneta, Cholewik Katarzyna, Gil Beata, Greń Natalia, Jedzok Beata, Jeleśniańska Elżbieta, Kmita Wioletta, Stec Monika, Strządała Beata, Ślęczka Edyta, Świerszcz Małgorzata, Wojarska Danuta, Żyła Jolanta, Brachaczek Arkadiusz, Bugajski Sławomir, Cesarz Piotr, Galeja Adrian, Gawlas Arkadiusz, Janduła Rafał, Jarmuła Tomasz, Jedzok Piotr, Kecher Tomasz, Krawiec Grzegorz, Kuchejda Arkadiusz, Matuszny Marcin, Polok Janusz, Pydych Dariusz, Raszka Grzegorz, Skwarło Tadeusz, Sokołowski Ryszard, Wrożyna Mariusz

klasa 8d wychowawca – Irena Lazar
Cieślar Dominika, Gaś Ewa, Hainc Beata, Haltof Joanna, Jasina Monika, Łuczak Izabela, Macura Klaudia, Malinowska Joanna, Matuszny Mariola, Mazur Katarzyna, Mierzyńska Joanna, Sosnowiec Kinga, Balcer Bartłomiej, Brożek Korneliusz, Bukowczan Tomasz, Chilimoniuk Andrzej, Dziadek Krzysztof, Dziedzic Sławomir, Jordan Dariusz, Klukowski Mariusz, Larysz Robert, Malak Grzegorz, Migas Sebastian, Pelar Wojciech, Piechaczek Andrzej, Skalski Adam, Skorupa Krzysztof, Szarek Damian, Wołkowicz Tomasz

1990

klasa 8a wychowawca – Teresa Olszak
Chrobak Lucyna, Kubicka Joanna, Mędrala Anna, Nokielska Bogusława, Przywara Sylwia, Suska Joanna, Szajter Magdalena, Szlauer Anita, Świerczek Anita, Gruchel Borys, Kafka Robert, Łukosz Andrzej, Małyjurek Janusz, Matula Grzegorz, Marekwica Artur, Nosek Tadeusz, Scherle Bartłomiej, Sidzina Andrzej, Stana Zenon, Stefanowicz Maciej, Stonawski Tomasz, Ślusarek Marek, Wawrzacz Grzegorz

klasa 8b wychowawca – Wanda Gawlas
Czekaj Monika, Gruszka Alicja, Kowalska Anna, Kwiczala Jadwiga, Łuszcz Katarzyna, Mul Renata, Pyzia Beata, Raszyk Joanna, Sembol Beata, Szewczyk Dorota, Zdybowicz Łucja, Byrtus Bartosz, Czapek Eustachy, Czarnojan Mariusz, Dadok Jacek, Gaszczyk Rafał, Janduła Paweł, Kajzar Jan, Klimek Łukasz, Kozyra Wacław, Łomozik Sebastian, Mach Jacek, Maciejiczek Piotr, Niemczyk Łukasz, Ondrzejek Paweł, Profic Kamil, Szczypior Janusz, Tochaczek Jacek

klasa 8c wychowawca – Halina Kubeczka
Broda Aleksandra, Kielar Katarzyna, Maciejiczek Gabriela, Mrógała Irena, Ptak Agnieszka, Sikora Edyta, Sinkiewicz Edyta, Szymańska Aneta, Błaś Dariusz, Chromik Aleksander, Chrzanowski Mariusz, Czyż Wojciech, Gembala Tomasz, Gil Dariusz, Górniak Grzegorz, Kajzer Jacek, Konecki Michał, Macura Marek, Matloch Andrzej, Olszar Dariusz, Pietruszek Grzegorz, Szlauer Marcin, Wiśniowski Bartosz

klasa 8d wychowawca – Jadwiga Ocetkiewicz
Brandt Gabriela, Dudys Jolanta, Goryczka Magdalena, Janoszek Dorota, Karkoszka Urszula, Knobloch Edyta, Raszka Gabriela, Smoczyńska Aneta, Sobel Beata, Cieślar Robert, Donocik Miłosz, Dudys Marek, Frydel Marcin, Gosek Piotr, Jordan Jarosław, Kaczmarski Dariusz, Kukuła Adrian, Posiak Marcin, Stanclik Marek, Szpin Rafał, Tomica Dariusz

1989

klasa 8a wychowawca – inż. Magdalena Kiliś
Białas Joanna, Brachaczek Izabela, Cholewa Joanna, Greń Izabela, Guzowska Wioletta, Haltof Bożena, Hliśnikowska Urszula, Kałuża Beata, Lorek Sylwia, Ocetkiewicz Magdalena, Paluch Monika, Salachna Izabela, Sembol Bożena, Szurman Katarzyna, Świerszcz Iwona, Wilczak Joanna, Wojtowicz Daria, Bugajski Rafał, Dawid Piotr, Gruszka Tomasz, Malina Klaudiusz, Minczanowski Grzegorz, Nartowski Jarosław, Sajdok Rafał

klasa 8b wychowawca – Małgorzata Szwarc – Niedźwiecka
Cerowska Anna, Ciupek Magdalena, Gazurek Danuta, Hernik Małgorzata, Iwaniec Kinga, Jasina Grażyna, Koronowska Urszula, Kożusznik Monika, Kwiatkowska Urszula, Kwiczala Barbara, Lewandowska Alicja, Mazgaj Katarzyna, Parchańska Elżbieta, Pieczonka Danuta, Szklorz Monika, Śladowska Agata, Bajger Stanisław, Franek Krzysztof, Górski Janusz, Herrman Marek, Jasiński Piotr, Plinta Mariusz, Rybica Wojciech, Sterkowiec Adam, Śliwka Marek, Śliż Adam, Wojarski Henryk

klasa 8c wychowawca – Jolanta Zawadzka
Ciupka Agnieszka, Firla Izabela, Fober Joanna, Legin Aleksandra, Maciejiczek Karina, Madej Joanna, Pilch Edyta, Plinta Mariola, Ruchała Sławomira, Rychlik Małgorzata, Skudrzyk Magdalena, Sztwiertnia Gabriela, Wnentrzak Lucyna, Woźniak Edyta, Adamek Zbigniew, Arbter Dan, Białożyk Wojciech, Brandys Ryszard, Herman Tomasz, Kaczmarczyk Tomasz, Milata Michał, Szmajda Wojciech, Tomica Marek

klasa 8d wychowawca – Krystyna Konderla
Braun Elżbieta, Buczy Agata, Byrska Małgorzata, Dziadek Dorota, Gajda Sylwia, Kostkiewicz Katarzyna, Kubaczka Ewa, Kupczak Dorota, Nokielska Monika, Ruksza Ewa, Zawadka Bożena, Zawadka Monika, Banasiak Tomasz, Borecki Marek, Czernik Krzysztof, Dziadek Mirosław, Gross Paweł, Gazda Rafał, Kamiński Sławomir, Kuczera Rafał, Szymanek Krzysztof

1988

klasa 8a wychowawca – Danuta Parot
Franek Renata, Grabowska Joanna, Konieczny Katarzyna, Krukowska Alicja, Łacek Anna, Niedźwiecka Katarzyna, Parka Bogna, Pindur Gabriela, Sikora Beata, Skurzok Dorota, Szuścik Małgorzata, Świerczek Barbara, Zdybowicz Agata, Cieślar Marcin, Entsua Mensach Piotr, Ernst Mirosław, Fujak Robert, Glajc Łukasz, Hajduk Wojciech, Hansel Grzegorz, Herma Maciej, Kozyra Jacek, Niemczyk Tomasz, Pietraszko Adrian, Polok Mariusz, Siedlok Tomasz, Tomica Adrian

klasa 8b wychowawca – Czesława Szczurek
Brunowska Bożena, Handzel Renata, Kowalewska Beata, Nowak Urszula, Rainda Anna, Skalska Joanna, Sosnowska Agnieszka, Tomica Bogusława, Żwak Joanna, Chojnacki Damian, Czycharowski Dariusz, Dąbrowa Dariusz, Franek Sławomir, Gaszczyk Robert, Godlewski Arkadiusz, Górski Dariusz, Jeleśniański Rafał, Jurys Maciej, Kantor Mariusz, Kubok Andrzej, Łaszcz Włodzimierz, Mach Sebastian, Marek Przemysław, Michalik Szymon, Olszar Krzysztof

klasa 8c wychowawca – Janina Żyła
Babilon Urszula, Bobrzyk Ewa, Czapek Klaudia, Grzybek Elżbieta, Kośla Leonarda, Lankocz Klaudia, Maniszewska Karina, Martynek Oliwia, Płonka Izabela, Przyklenk Katarzyna, Urbańska Tatiana, Welicz Dorota, Bobrzyk Jarosław, Bugajski Mariusz, Dudys Bogusław, Grzybek Leszek, Gut Adam, Hernik Roman, Krawiec Jakub, Kuś Wacław, Oczadły Dariusz, Pach Dariusz, Sobel Adam, Szurman Grzegorz

1987

klasa 8a wychowawca – Bronisława Suszka
Berezińska Sonia, Bystroń Mariola, Chmiel Wioletta, Czepczor Elżbieta, Gąsiorowska Joanna, Grzegorzek Magdalena, Łacek Danuta, Samlik Lucyna, Staroń Anna, Suchy Marzanna, Wojtas Izabela, Andrychowski Przemysław, Białas Robert, Chromik Adam, Czekaj Dariusz, Gibiec Bogusław, Jędrysik Janusz, Kasztura Wojciech, Kędra Roman, Mospan Dariusz, Niemczyk Artur, Olszar Mariusz, Piechaczek Krzysztof, Skałka Adam, Szczurek Janusz, Śliwka Stanisław, Wilk Marek, Woźniak Grzegorz, Wróbel Mariusz, Żyła Mariusz\

klasa 8b wychowawca – Helena Sabath
Brandys Renata, Branny Elżbieta, Cesarz Barbara, Czyż Jolanta, Hajduk Agnieszka, Jaborska Małgorzata, Nowak Elżbieta, Olszowy Agnieszka, Pelar Katarzyna, Pieczonka Bożena, Płoskonka Elżbieta, Skudrzyk Joanna, Świerszcz Jolanta, Walica Aleksandra, Baszczyński Janusz, Głowacki Seweryn, Heczko Mariusz, Karkoszka Mirosław, Karpeta Sebastian, Kierpiec Janusz, Kiszło Tomasz, Kowalski Józef, Kubaczka Janusz, Maciejiczek Artur, Pieczonka Wacław, Raszka Sławomir, Sembol Piotr, Wnentrzak Jacek

klasa 8c wychowawca – Bogusława Glajc
Balcarek Grażyna, Bijok Izabela, Cieślar Sylwia, Chrobak Barbara, Ciompa Natalia, Dziadek Bożena, Foltyn Anna, Jasina Wioleta, Kośla Beata, Pilch Renata, Podżorska Róża, Ruchała Irena, Ryś Elżbieta, Szymanek Dorota, Babilon Adam, Boruta Bartłomiej, Burczak Dominik, Dawid Marek, Drożdż Piotr, Dzwonkowski Krzysztof, Halama Krzysztof, Janicki Jarosław, Jasiński Alfred, Krężel Tomasz, Panek Eugeniusz, Salachna Dariusz, Sidzina Witold, Szewczyk Dariusz

1986

klasa 8a wychowawca – Andrzej Boruta
Anthony Lucyna, Ciompa Joanna, Dygoś Małgorzata, Góra Ewa, Jedzok Ewa, Kapsia Dagmara, Legierska Małgorzata, Małysz Magdalena, Podżorska Beata, Sidzina Alicja, Żyła Janina, Banot Piotr, Cichy Marcin, Dąbrowski Adam, Franek Piotr, Hliśnikowski Krzysztof, Hudziak Piotr, Kudzia Marcin, Lorenc Kordian, Mach Rafał, Peter Józef, Rychel Artur, Sawiński Aleksander, Stanieczek Piotr, Suchy Marcin, Szlauer Remigiusz

klasa 8b wychowawca – Wanda Kozieł
Andrychowska Dagmara, Bubik Małgorzata, Kania Ilona, Kopieczek Małgorzata, Łabudek Ewa, Matuszyńska Ewa, Mazurek Bogusława, Morys Aldona, Nowak Mariola, Pietruszek Mariola, Rasińska Bożena, Sikora Ewa, Sygut Helena, Tomica Halina, Antonik Dariusz, Bogaczyk Przemysław, Chojnacki Jacek, Harok Andrzej, Jasiński Przemysław, Jurecki Grzegorz, Kryska Robert, Ligocki Jerzy, Różyc Przemysław, Szlauer Dariusz, Wantulok Grzegorz, Zdejszy Wojciech

1985

klasa 8a wychowawca – Halina Kubeczka
Bury Aleksandra, Cader Grażyna, Cader Lilianna, Cholewa Ewa, Cieślar Ewa, Czyż Lucyna, Grzybek Aleksandra, Jedzok Róża, Kujawa Katarzyna, Prochota Katarzyna, Santarius Barbara, Skutek Joanna, Wodzińska Izabela, Wojnar Dorota, Bobrzyk Adam, Cholewik Marek, Gross Zbigniew, Holona Rafał, Kołacz Jacek, Konieczny Krzysztof, Łacek Zbigniew, Łomozik Sylwester, Matuszek Leszek, Palarczyk Jan, Salachna Jarosław, Wróbel Krzysztof

klasa 8b wychowawca – Krystyna Konderla
Banot Irena, Baszczyńska Joanna, Bator Krystyna, Heller Lucyna, Janoszek Ilona, Jończy Joanna, Kafka Renata, Korzec Urszula, Krawczyk Iwona, Macura Katarzyna, Martynek Sylwia, Pieczonka Beata, Stanieczek Ewa, Trembla Ewa, Welicz Renata, Wojnar Lucyna, Bajger Mieczysław, Boruta Arkadiusz, Czernik Mariusz, Klimek Piotr, Martynek Roman, Michalik Jan, Rzymanek Marcin, Swakoń Piotr, Tochaczek Ryszard

klasa 8c wychowawca – Wanda Gawlas
Dadok Bożena, Karpeta Karina, Kowalewska Mariola, Kożdoń Katarzyna, Łukosz Joanna, Macura Marcela, Panek Katarzyna, Płonka Tatiana, Polok Joanna, Prochaczek Anna, Szlauer Magdalena, Szpin Beata, Szymala Sylwia, Wójcik Danuta, Zender Magdalena, Czyż Robert, Drożdż Marek, Kopeć Paweł, Lizak Jacek, Kojs Rafał, Majer Ryszard, Parka Rafał, Studnicki Grzegorz, Szurman Wiesław, Śladowski Grzegorz

1984

klasa 8a wychowawca – Danuta Parot
Arbter Miriam, Broda Beata, Fizek Lucyna, Gołębiowska Agnieszka, Gruszczyk Barbara, Kisiała Małgorzata, Kohutek Agnieszka, Lazar Joanna, Madecka Iwona, Raszka Bogumiła, Ryszka Beata, Ryszka Iwona, Scherle Lilianna, Śliwka Małgorzata, Czyż Robert, Dziadek Ryszard, Knapczyk Marek, Lorek Remigiusz, Łomozik Sławomir, Mendrek Krzysztof, Piechaczek Tomasz, Potocki Tadeusz, Rychlik Mariusz, Sembol Andrzej, Stolpa Olgierd, Szlauer Krzysztof, Szlauer Sławomir, Szurman Piotr

klasa 8b wychowawca – Małgorzata Szwarc – Niedźwiecka
Bizoń Joanna, Bobrzyk Renata, Cieślar Joanna, Grzybek Izabela, Jenkner Renata, Mencnerowska Joanna, Morawiec Beata, Nachlik Izabela, Polok Jolanta, Śliwka Agnieszka, Wlach Dagmara, Zychowicz Aniela, Cieślar Marek, Grabowski Dariusz, Hyrnik Jacek, Kajzar Krzysztof, Kukuczka Jacek, Kukuła Krzysztof, Krasoń Jerzy, Lorek Robert, Nowak Stanisław, Nowak Zbigniew, Ratajczak Rafał, Suski Sławomir, Sygut Bernard

1983

klasa 8a wychowawca – Bronisława Suszka
Anthony Barbara, Braun Lucyna, Broda Ewa, Kisiała Joanna, Lewandowska Karina, Małyjurek Alicja, Nowak Barbara, Orszulik Ewa, Perchała Iwona, Rosa Beata, Siostrzonek Beata, Skałka Małgorzata, Tomczyk Maria, Wacławik Bogumiła, Żak Elżbieta, Datoń Rafał, Dawid Artur, Franek Jacek, Franek Wojciech, Hanzel Zbigniew, Kantor Janusz, Kasztura Marek, Krasoń Stefan, Pieczonka Dariusz, Rzepa Marcin, Sokołowicz Bartłomiej, Szachowicz Piotr, Zgliczyński Artur

klasa 8b wychowawca – Bogusława Glajc
Kamińska Grażyna, Krzemień Wioletta, Mach Lucyna, Nowak Lucyna, Olszar Lucyna, Sabela Iwona, Szkaradnik Katarzyna, Wowry Bożena, Bystroń Jarosław, Chrobak Bogusław, Czernik Grzegorz, Gawłowski Bronisław, Halama Dariusz, Hernik Marek, Kudzia Waldemar, Mazurek Krzysztof, Mider Leszek, Pieczonka Janusz, Przybyła Stanisław, Różyc Rafał, Stalmach Leszek, Tomica Dariusz, Wodziński Marek

1982

klasa 8a wychowawca – Wanda Kozieł
Cimcioch Katarzyna, Ciompa Beata, Czapek Grażyna, Czerny Katarzyna, Kopiec Elżbieta, Liboska Joanna, Manderla Lucyna, Nartowska Barbara, Podżorska Irena, Mencnarowska Beata, Szczyrba Agata, Śliwka Joanna, Banot Czesław, Branny Aleksander, Krzysica Tadeusz, Legierski Bolesław, Matykiewicz Marek, Polok Jarosław, Śliwka Andrzej, Tereszkiewicz Grzegorz

klasa 8b wychowawca – Helena Sabath
Budrewicz Alicja, Byrska Bożena, Cieślar Katarzyna, Gaj Renata, Golec Iwona, Grabowska Beata, Herzyk Barbara, Morys Nina, Mysza Joanna, Niemczyk Izabela, Szeliga Ewelina, Wojciuch Beata, Błażewski Dariusz, Hajek Lechosław, Haltof Janusz, Kłoda Marek, Kopiec Mirosław, Kunz Jan, Nowak Janusz, Piotrowski Jarosław, Swakoń Adam, Śliwka Henryk

1981

klasa 8a wychowawca – Henryka Kunc
Antonik Beata, Branny Gabriela, Brzuska Bożena, Martynek Renata, Wałoszek Beata, Zychowicz Danuta, Zdarzyl Halina, Jurecki Adam, Kolarczyk Piotr, Majer Dariusz, Marczak Piotr, Matuszyński Krzysztof, Pieczonka Mirosław, Pieczonka Witold, Skałka Piotr, Sikorski Marek, Somerlik Andrzej, Widenka Dariusz

klasa 8b wychowawca – Wanda Gawlas
Ciemała Ewa, Czepczor Małgorzata, Janik Iwona, Kania Dorota, Kierpiec Alicja, Klasińska Beata, Michalik Anna, Podżorska Beata, Potocka Barbara, Wójcik Małgorzata, Chruszcz Leszek, Dorulok Roman, Franek Krzysztof, Hernik Bogdan, Kiszło Mariusz, Massalski Dariusz, Zawadzki Bogusław, Zdejszy Arkadiusz

1980

klasa 8a wychowawca – Danuta Parot
Brudny Brygida, Budrewicz Bożena, Cieślar Estera, Heller Ewa, Kopiec Lucyna, Kunz Bogusława, Ligocka Dorota, Misiołek Mariola, Piotrowska Danuta, Rendaszka Alicja, Suszka Maria, Twardzik Katarzyna, Urgacz Izabela, Wojnar Ewa, Wowry Urszula, Ciupek Aleksander, Ernst Jacek, Fober Jacek, Gojniczek Wacław, Hajek Jarosław, Heller Mirosław, Heller Piotr, Kozyra Andrzej, Kunc Mieczysław, Kwiatkowski Wiesław, Paździorko Dariusz, Stańco Bogusław

klasa 8b wychowawca – Marta Wenglorz
Czapek Wiesława, Dorulok Jolanta, Dziadek Halina, Góra Renata, Haltof Halina, Hanzel Halina, Kaczmarczyk Grażyna, Krężel Barbara, Kubaczka Bożena, Leśniak Joanna, Małysz Ewa, Mider Urszula, Nytra Renata, Papierniak Lidia, Sikora Mariola, Szeląg Marzanna, Bardoń Janusz, Franek Andrzej, Górski Krzysztof, Kolarczyk Krzysztof, Kuczera Piotr, Murzyn Adam, Partyka Zbigniew, Pieczonka Wiesław, Rycko Mariusz, Zaleski Sylwin

1979

klasa 8a wychowawca – Bronisława Suszka
Brunowska Lucyna, Góralik Ewa, Jedzok Barbara, Jędrysik Barbara, Kaczmarczyk Mariola, Kamińska Teresa, Kłosiewicz Jadwiga, Suchy Danuta, Śliwka Grażyna, Śliwka Janina, Śliż Ewa, Wlach Urszula, Bubik Krzysztof, Ferfecki Mirosław, Korzec Czesław, Legęć Krzysztof, Pytel Grzegorz, Piekarczyk Jarosław, Pilarczyk Krzysztof, Sikora Jacek, Skirzyński Jacek, Śliwka Janusz, Tochaczek Andrzej, Widenka Grzegorz, Zahradnik Ryszard

klasa 8b wychowawca – Helena Sabath
Cieślar Lidia, Franek Beata, Gryga Mirosława, Kloss Maria, Kołder Grażyna, Kowalska Halina, Lazar Kornelia, Pieczonka Teresa, Raszka Renata, Szwarc Małgorzata, Tereszkiewicz Małgorzata, Wilczyńska Małgorzata, Wojaczek Barbara, Zdarzyl Krystyna, Banot Wiesław, Bujak Leszek, Kaczmarczyk Zbigniew, Kukuczka Bartłomiej, Mider Zbigniew, Mucha Janusz, Piątek Zbigniew, Przywara Wiesław, Słowik Mirosław, Studnicki Marek

1978

klasa 8a wychowawca – Bogusława Glajc
Bąk Wiesława, Chrapek Dorota, Czernik Urszula, Krasoń Barbara, Lorek Olga, Madzia Brygida, Pietrusza Danuta, Potocka Krystyna, Sikora Danuta, Stanieczek Joanna, Szydłowska Barbara, Śliż Aleksandra, Wandzel Bernadeta, Wenglorz Grażyna, Wojnar Jolanta, Wołek Barbara, Cieślar Henryk, Cieńciała Jacek, Janiczek Tomasz, Klasiński Janusz, Kłoda Czesław, Miech Leszek, Pagieła Jarosław, Pagieła Tadeusz, Sajdok Tadeusz, Waleczek Janusz, Żwak Adam

klasa 8b wychowawca – Henryka Kunc
Berek Beata, Brudny Jolanta, Bierowska Barbara, Cieślar Mariola, Datoń Sylwia, Hernik Monika, Holubek Grażyna, Konecka Mariola, Łuczak Teresa, Nawrocka Krystyna, Pajestka Danuta, Pietruszek Halina, Przywara Krystyna, Rzepa Ewa, Smelik Urszula, Słowik Renata, Zeman Urszula, Banot Marian, Benek Paweł, Broda Krzysztof, Bogacz Zygmunt, Fober Marek, Gawłowski Eugeniusz, Gruszczyk Henryk, Jaworski Dariusz, Kamiński Janusz, Ligocki Janusz, Litwak Janusz, Polok Dariusz, Raszka Witold, Studenski Grzegorz

klasa 8c wychowawca – Jadwiga Ocetkiewicz
Madzia Grażyna, Surzyń Zofia, Czauderna Czesław, Drożdż Zdzisław, Gruszczyk Jerzy, Janikowski Wiesław, Przybyła Andrzej, Pszczółka Franciszek, Tomiczek Piotr, Urbaczka Henryk

1977

klasa 8a wychowawca – Wanda Kozieł
Czernik Janina, Chlebio Danuta, Jędrysik Grażyna, Kołder Irena, Mazur Ewa, Pietrusza Renata, Sabath Beata, Szczypior Elżbieta, Szczyrba Ewa, Szczyrba Małgorzata, Stalmach Grażyna, Toman Joanna, Wądek Beata, Wenglorz Lucyna, Bętkowski Jarosław, Ciemała Bogdan, Depta Kazimierz, Gawlik Henryk, Góralik Jacek, Kantor Mirosław, Nowak Krzysztof, Orszulik Jarosław, Pieczonka Jacek, Stolpa Piotr, Suszka Ryszard, Wałach Andrzej, Zgliczyński Adam

klasa 8b wychowawca – Wanda Gawlas
Biegun Jolanta, Cieńciała Bożena, Froch Ewa, Glajcar Renata, Goryl Sabina, Hutera Jadwiga, Kaczmarczyk Jadwiga, Kaczmarczyk Renata, Kołacz Mariola, Kożdoń Bożena, Kubaczka Mariola, Mackiewicz Mariola, Rakowska Halina, Rudnicka Alicja, Szeląg Bogusława, Banot Leszek, Biliński Jarosław, Broda Mirosław, Gawłowski Tadeusz, Halama Andrzej, Małysz Piotr, Nowak Aleksander, Palarczyk Piotr, Pieczonka Andrzej, Sitarz Leszek, Tomczyk Jacek, Wawreczka Piotr, Wróbel Krzysztof

1976

klasa 8a wychowawca – Julia Franek
Czernik Beata, Gembala Jadwiga, Kaleta Irena, Kopiec Janina, Krawczyk Halina, Kurek Grażyna, Mysza Grażyna, Nowaczyk Brygida, Piątek Barbara, Pietrusza Alicja, Siwiec Barbara, Skałka Ewa, Szeliga Barbara, Bojda Ireneusz, Bulandra Roman, Ciengiel Jerzy, Cieślawski Aleksander, Ciosk Kazimierz, Dziób Włodzimierz, Hanzlik Wiesław, Janik Janusz, Krupczyński Zdzisław, Łuczak Grzegorz, Macura Karol, Rakowski Tadeusz, Szurman Jan, Węglarzy Marek, Wlach Krzysztof, Zawadzki Krzysztof

klasa 8b wychowawca – Celina Fernezy
Bogacz Wiesława, Cholewik Irena, Głażewska Mariola, Jedzok Marianna, Kołder Anna, Madzia Renata, Mida Stanisława, Oszelda Iwona, Paździorko Mariola, Plinta Ewa, Polok Renata, Wlach Elżbieta, Zbylut Barbara, Bereziński Janusz, Bielawa Piotr, Broda Bogusław, Krzysica Bronisław, Matuszek Wiesław, Massalski Mirosław, Olszar Henryk, Pniok Rafał, Podleśny Zbigniew, Rendaszka Andrzej, Węglorz Zbigniew

klasa 8c wychowawca – Tadeusz Rabiega
Czapek Natalia, Lipa Maria, Nowak Jadwiga, Skiba Weronika, Stańco Janina, Białoń Janusz, Błaś Józef, Brudny Czesław, Budniok Andrzej, Gorgosz Gerard, Król Tadeusz, Krupa Franciszek, Olszar Roman, Raszka Henryk

1975

klasa 8a wychowawca – Bronisława Suszka
Bulandra Grażyna, Gospodarek Grażyna, Kolasińska Jolanta, Kubaszczyk Krystyna, Kulig Urszula, Kunc Maria, Myśliwiec Bożena, Pagieła Maria, Pieczonka Grażyna, Pilorz Mariola, Podżorska Wanda, Rakowska Danuta, Sikorska Iwona, Somerlik Danuta, Szmajda Grażyna, Szostok Alicja, Tomica Liliana, Ferfecki Wiesław, Hernik Damian, Konecki Bogusław, Kozieł Leszek, Madzia Wiesław, Paliga Marek, Sordyl Jerzy, Świeńczyk Piotr

klasa 8b wychowawca – Zofia Lipsa
Bronowska Barbara, Dawid Małgorzata, Fober Irena, Gembala Mariola, Kantor Mariola, Korzonek Teresa, Kuczera Mariola, Kunc Krystyna, Latocha Ewa, Mentel Grażyna, Moskała Dorota, Olszowska Danuta, Oppmann Bożena, Pustówka Maria, Szczotka Urszula, Szczypior Halina, Tomaszewska Mariola, Widenka Grażyna, Bardoń Jerzy, Gawłowski Andrzej, Halama Piotr, Hudziak Ryszard, Kuczera Andrzej, Matuszkiewicz Marek, Radko Tomasz

klasa 8c wychowawca – Helena Sabath
Banot Maria, Dobner Wanda, Dybał Mariola, Gembala Bogumiła, Kilian Bożena, Kubica Małgorzata, Litwak Anna, Pagieła Aleksandra, Rudnicka Grażyna, Studnicka Zofia, Zagóra Elżbieta, Żyła Jolanta, Chlebio Piotr, Czarny Roman, Depta Mariusz, Fober Henryk, Goryl Arkadiusz, Kaleta Jerzy, Kowalski Leszek, Niemiec Władysław, Penkała Krzysztof, Sęk Bogdan, Sobeczek Janusz, Stawowiak Jan, Wawrzacz Stanisław

klasa 8d wychowawca – Julia Franek
Chmiel Ewa, Lorek Janina, Lipa Aniela, Plekaniec Irena, Kantorowicz Mariusz, Nieznański Mirosław, Sporek Mieczysław, Szarzec Janusz, Wrężel Andrzej, Zmełty Mirosław

1974

klasa 8a wychowawca – Henryka Kunc
Bolek Małgorzata, Filipek Alina, Friedel Grażyna, Golik Róża, Grim Danuta, Hernik Grażyna, Kabiesz Teresa, Kolarz Anna, Madzia Danuta, Marcol Brygida, Trojan Barbara, Świenczyk Małgorzata, Zaleska Aleksandra, Buczek Krzysztof, Głażewski Włodzimierz, Herzyk Stanisław, Łamacz Mirosław, Łysek Krzysztof, Manderla Janusz, Matuszyński Leszek, Mielnik Zdzisław, Pawlica Franciszek, Studnicki Bogusław, Wójcik Włodzimierz, Zgliczyński Marek

klasa 8b wychowawca – Bogusława Glajc
Brudny Barbara, Heglasz Renata, Kaleta Danuta, Niedoba Renata, Obłoza Maria, Pająk Maria, Potępa Lucyna, Skudrzyk Bożena, Słok Alicja, Zdarzyl Barbara, Adamczyk Roman, Bąk Janusz, Bylica Zenon, Cieślar Eugeniusz, Cieślar Roman, Hutyra Mirosław, Jedzok Mirosław, Kolada Aleksander, Kożusznik Andrzej, Londzin Grzegorz, Macura Andrzej, Palarczyk Stanisław, Płatuski Leszek, Raszka Andrzej, Rosner Ludwik, Ryś Krzysztof, Stalmach Zygmunt, Toman Leszek, Zahradnik Roman

klasa 8c wychowawca – Halina Massalska Bobek Jadwiga, Gabzdyl Grażyna, Kukuczka Zuzanna, Kunc Anna, Raszka Sylwia, Rawińska Urszula, Stawowiak Małgorzata, Stefan Maria, Szymala Halina, Śliwka Halina, Żlik Halina, Biegun Renard, Burda Franciszek, Fijałkowski Andrzej, Heller Jan, Kaleta Stanisław, Łabuda Zbigniew, Marek Leszek, Szurman Bogusław, Tochaczek Wiesław, Warchoł Henryk

1973

klasa 8a wychowawca – Julia Franek
Baranowska Iwona, Dybał Grażyna, Halama Danuta, Kołder Halina, Miech Renata, Murzyn Barbara, Płowucha Grażyna, Popow Maria, Szostok Jolanta, Twardzik Barbara, Wołek Aleksandra, Banasiak Jacek, Bojda Marek, Budzik Zbigniew, Bystroń Janusz, Bystrzycki Roman, Cieślar Mirosław, Gałosz Marek, Hamadyk Jan, Heller Krzysztof, Kozyra Bogdan, Kulig Jan, Łabuda Adam, Obierzyński Sylwester, Piekarczyk Andrzej, Piotrowski Bogdan, Węglorz Stanisław

klasa 8b wychowawca – Marta Wenglorz
Brzezina Urszula, Cieślar Grażyna, Czarnienka Halina, Ferfecka Halina, Kuchejda Danuta, Lipka Anna, Ossolińska Alicja, Różowska Halina, Sikora Teresa, Stańco Małgorzata, Szczepańska Krystyna, Szurman Maria, Węglarzy Urszula, Zagóra Danuta, Chojnowski Stefan, Dawid Janusz, Fijałkowski Krzysztof, Miech Andrzej, Olszar Bogdan, Piecha Roman, Podleśny Mirosław, Popek Roman, Prefeta Bogdan, Przybyła Piotr, Śliwka Marek, Wawreczko Ryszard

klasa 8c wychowawca – Wanda Gawlas
Bardeli Dorota, Bączkiewicz Irena, Cieślar Maria, Iskrzycka Alicja, Kisza Danuta, Krzak Grażyna, Mentel Jadwiga, Salachna Krystyna, Sikora Bożena, Sławiczek Teresa, Sztefka Irena, Ślęczka Grażyna, Bujak Czesław, Chromik Bogusław, Cieślar Oskar, Fober Andrzej, Gołębiowski Marek, Kiełkowski Stanisław, Kotorz Czesław, Misiołek Tadeusz, Nanke Mariusz, Paściak Ryszard, Polok Janusz, Ryś Piotr, Szczyrba Szczepan, Zdrazil Jacek

1972

klasa 8a wychowawca – Marta Wenglorz
Baron Danuta, Fielek Grażyna, Góra Elżbieta, Kłodzińska Katarzyna, Kłosiewicz Krystyna, Kożdoń Jadwiga, Łaszczyk Aleksandra, Musiał Dorota, Nanke Jolanta, Pająk Urszula, Ryszka Lucyna, Strządała Grażyna, Tyrna Renata, Wołek Maria, Białoń Leszek, Dawid Zbigniew, Dzięgało Leszek, Kościelny Marek, Ligocki Zbigniew, Miech Mirosław, Niedoba Henryk, Ochman Janusz, Pagieła Bogdan, Plinta Leon, Ryszkowski Wiesław, Świerczek Tadeusz, Toman Krzysztof, Tomiczek Andrzej

klasa 8b wychowawca – Celina Fernezy
Budzik Halina, Cieślar Janina, Cieślawska Urszula, Heller Grażyna, Kotow Olga, Madzia Irena, Nowaczyk Janina, Podgrabińska Renata, Polok Irena, Recmanik Halina, Remorz Halina, Romańska Barbara, Salamon Krystyna, Stefan Elżbieta, Warchoł Anna, Wawrzacz Halina, Wenglorz Jadwiga, Zaleska Maria, Baron Marian, Ciż Robert, Grim Jarosław, Krężel Piotr, Kunc Marek, Łanda Edmund, Robosz Edward, Sarapata Wiesław, Sikora Jerzy, Szlaur Władysław, Żarski Jan

klasa 8c wychowawca – Teresa Łaszczyk
Babik Hanna, Chrapek Ewa, Cienciała Danuta, Golik Danuta, Herzyk Bogusława, Kaleta Barbara, Mach Maria, Misiołek Julianna, Molin Brygida, Ozga Małgorzata, Pawlica Mariola, Pawera Maria, Popow Halina, Skałuba Małgorzata, Słowiok Halina, Sobeczek Cecylia, Szczyrba Aniela, Toll Alina, Boruta Jan, Brudny Gerard, Gibiec Piotr, Kopiec Jacek, Madzia Jan, Palarczyk Romuald, Pawlak Aleksander, Szolc Edwin

1971

klasa 8a wychowawca – Helena Sabath
Cieślar Danuta, Dvořak Dorota, Gawlik Urszula, Kaleta Urszula, Kurowska Bożena, Myśliwiec Grażyna, Raszka Krystyna, Sembol Maria, Starska Wiesława, Szwanda Ewa, Wróblewska Alina, Czarny Zbigniew, Czauderna Marek, Dębicki Mariusz, Donocik Grzegorz, Drozd Edward, Gierula Marek, Gil Stanisław, Habarta Mirosław, Halama Franciszek, Kasprowicz Piotr, Kukuczka Władysław, Łanda Andrzej, Odziewa Tadeusz, Olszar Zbigniew, Pomeranek Zbigniew, Stanieczek Marian, Szczepański Władysław, Szotek Ireneusz, Szydłowski Wiesław, Świerczek Zbigniew, Tomaszewski Marek, Turoń Adam

klasa 8b wychowawca – Celina Fernezy
Banasiak Magdalena, Cieślar Anna, Kędra Mariola, Kocan Bogumiła, Kotow Irena, Kubaczka Grażyna, Łamacz Halina, Pietruszek Irena, Piotrowska Joanna, Ryszka Urszula, Sitańska Marta, Szwarc Ewa, Ślęczka Alina, Trzaska Grażyna, Waszczak Joanna, Wojnar Danuta, Borkowski Krzysztof, Chmiel Jan, Cholewik Jan, Ferfecki Henryk, Golla Zbigniew, Matuszkiewicz Michał, Nowaczyk Czesław, Nowak Aleksander, Santarius Tadeusz, Szklorz Paweł, Szolc Jerzy, Szpin Jan, Ślęczka Czesław, Węglarzy Andrzej

klasa 8c wychowawca – Bronisława Suszka
Bobek Danuta, Budzik Krystyna, Kolarz Barbara, Orszulik Wiesława, Pieczonka Ernestyna, Repetowska Teresa, Szpin Helena, Szczugiel Halina, Warchoł Stanisława, Wawreczka Romualda, Zbrojkiewicz Aleksandra, Żabińska Maria, Białożyk Zbigniew, Dobner Czesław, Fober Jan, Hajek Bogusław, Herzyk Marian, Kotorz Zbigniew, Kurowski Zbigniew, Ligocki Władysław, Olszowy Roman, Penkała Zbigniew, Piotrowski Andrzej, Pszczółka Zbigniew, Recmaniok Adam, Repetowski Zenon, Rybica Henryk, Sławiczek Czesław, Szotek Władysław, Zamarski Janusz, Żabiński Janusz

1970

klasa 8a wychowawca – Teresa Łaszczyk
Bojda Renata, Czerniuk Iwona, Franek Anna, Josiek Janina, Kozieł Alicja, Krupczyńska Irena, Miszta Jolanta, Olszar Maria, Olszar Renata, Radko Bożena, Rucka Barbara, Wacławik Barbara, Wasilewska Bogumiła, Wira Barbara, Wiśniowska Jadwiga, Wojnar Danuta, Zaleska Jolanta, Bregin Zbigniew, Cienciała Krzysztof, Cieślar Władysław, Czauderna Krzysztof, Dawid Leszek, Huczała Zbigniew, Kielar Władysław, Kudyniuk Janusz, Łaszczyk Krzysztof, Mitręga Roman, Moroz Piotr, Niemiec Grzegorz, Orszulik Janusz, Ryszkowski Andrzej, Sajdok Zbigniew, Sokalski Ryszard, Śliwka Henryk, Turoń Bogusław, Zaleski Henryk,

klasa 8b wychowawca – Henryka Kunc
Chlebek Ewa, Cholewik Małgorzata, Chrzanowska Grażyna, Ciż Aniela, Hudziak Agnieszka, Jasiok Grażyna, Kolarczyk Grażyna, Salachna Małgorzata, Siwiec Krystyna, Słota Jadwiga, Szczyrba Bronisława, Wawrzacz Bronisława, Wawrzacz Janina, Wszołek Łucja, Zbijowska Danuta, Aleksander Czesław, Cholewa Andrzej, Czarnienki Roman, Dawid Bogusław, Dobner Ryszard, Gomola Gustaw, Góralik Marek, Kłosiewicz Jerzy, Kuczyński Roman, Lizak Zenon, Marczak Adam, Olszar Jan, Samieński Czesław, Słowiok Zdzisław, Sojka Andrzej, Toman Tadeusz, Tyrna Roman, Waleczek Mirosław, Wszołek Stanisław

klasa 8c wychowawca – Zofia Lipsa
Borkowska Mirosława, Cholewik Danuta, Chruszcz Renata, Dworzak Maria, Konderla Łucja, Korbik Alicja, Kożdoń Anna, Krężel Bronisława, Kuczera Barbara, Lipa Barbara, Pieczonka Irena, Płatuska Aleksandra, Recmaniok Ewa, Rosner Anna, Waszczak Alicja, Zoń Urszula, Żółty Krystyna, Drozd Jerzy, Kucharczyk Andrzej, Legierski Jan, Legierski Władysław, Macura Janusz, Murzyn Andrzej, Niemiec Ryszard, Ozga Andrzej, Potępa Zbigniew, Sęk Mirosław, Skałka Bogusław, Skałuba Mariusz, Sławiczek Bogusław, Studenski Henryk, Swakoń Józef, Tomaszewski Wiesław, Walczysko Adam, Zmełty Władysław

1969

klasa 8a wychowawca – Teresa Łaszczyk
Anthony Danuta, Baran Marzenna, Bujak Ewa, Cieciura Krystyna, Dawid Irena, Fernezy Ewa, Góra Barbara, Hudziak Ludmiła, Milerska Elżbieta, Piotrowska Barbara, Piwowarska Elżbieta, Sembol Maria, Skałka Zofia, Skorupa Jadwiga, Studnicka Małgorzata, Szczugiel Maria, Ściskała Helena, Wróblewska Irena, Zagóra Irena, Balcar Bogusław, Irecki Władysław, Jawor Leszek, Kaleta Andrzej, Kędra Tadeusz, Kuczyński Bogdan, Lech Tadeusz, Lipa Marek, Marcak Józef, Pagieła Jerzy, Ślęczka Kazimierz, Wałga Edward

klasa 8b wychowawca – Celina Fernezy
Aleksander Jolanta, Bystrzycka Danuta, Dadok Stefania, Dygoś Wanda, Kołder Barbara, Latocha Urszula, Maciejiczek Elżbieta, Miech Wiesława, Palarczyk Teodolinda, Paściak Barbara, Pawera Zofia, Pawlica Halina, Penkała Bożena, Piecha Jolanta, Warchoł Wiesława, Wasilewska Alina, Waszczak Krystyna, Białoń Janusz, Bylica Jerzy, Cichy Zbigniew, Faruzel Edward, Gałosz Andrzej, Kuśka Jerzy, Legierski Zbigniew, Macura Leszek, Marzec Janusz, Niemiec Grzegorz, Piecha Krzysztof, Podżorski Władysław, Stalmach Zbigniew, Zaleski Krzysztof

klasa 8c wychowawca – Julia Franek
Bobek Lidia, Bandarewicz Regina, Brzezina Irena, Cieślar Halina, Fober Anna, Friedel Urszula, Heglasz Adela, Kościelna Irena, Lipa Ewa, Mach Urszula, Ossolińska Urszula, Pieszka Renata, Salamon Maria, Ulanowska Renata, Dominik Tadeusz, Iskrzycki Andrzej, Jurca Henryk, Kieloch Janusz, Konieczny Władysław, Korzec Jan, Musiał Dariusz, Olszar Józef, Pomeranek Mirosław, Rezmer Andrzej, Robosz Henryk, Różowski Tadeusz, Tatka Stanisław, Wojaczek Leszek, Zamarski Stanisław, Żarski Bolesław

1968

klasa 8a wychowawca – Aniela Cymorek
Brudna Jadwiga, Cieślar Irena, Franek Jadwiga, Misiołek Wanda, Musiał Elżbieta, Pawera Barbara, Sęk Renata, Siwiec Maria, Szpin Jadwiga, Żwak Elżbieta, Babik Andrzej, Czarnienki Zdzisław, Dziadek Bogusław, Glac Henryk, Heglarz Ryszard, Jędrusik Rudolf, Kielar Zdzisław, Kożdoń Józef, Kożdoń Karol, Kukuczka Józef, Macura Czesław, Pawera Franciszek, Pniok Franciszek, Rozmus Czesław, Sęk Wiesław, Wojnar Roman, Żółty Marian

klasa 8b wychowawca – Bronisława Suszka
Chlebek Halina, Chmiel Krystyna, Krężelok Urszula, Kunz Teresa, Milerska Aleksandra, Molinek Renata, Nartowska Anna, Palarczyk Urszula, Robosz Danuta, Sarapata Krystyna, Suchy Ewa, Szotek Barbara, Szpin Irena, Toll Wiesława, Toman Halina, Tomica Irena, Urbańczyk Ewa, Źlik Irena, Cimała Kazimierz, Danel Mieczysław, Dworzak Roman, Filipek Wiesław, Kolarczyk Janusz, Kotorz Leszek, Krawczyk Zygmunt, Krokocki Lucjan, Krużołek Andrzej, Kudyniuk Grzegorz, Mądry Andrzej, Miech Zbigniew, Ochman Andrzej, Pajestka Mieczysław, Pieczonka Zbigniew, Pustówka Bogusław, Szczurek Czesław, Wira Ryszard

klasa 8c wychowawca – Celina Fernezy
Beczak Jolanta, Cieślar Małgorzata, Czernik Barbara, Gembala Barbara, Huczała Irena, Jawor Grażyna, Kiełkowska Urszula, Klukowska Halina, Klukowska Krystyna, Lizak Bronisława, Mitręga Lidia, Nowak Anna, Stec Anna, Swakoń Helena, Ślęczka Antonina, Budzik Czesław, Brodniewicz Jerzy, Gandor Stanisław, Górniak Adam, Kabot Andrzej, Kożusznik Janusz, Lipka Marian, Matuszek Mieczysław, Mrózek Zdzisław, Mul Andrzej, Olszar Stanisław, Roik Andrzej, Samiec Ryszard, Ślęczka Henryk, Talik Andrzej, Tomica Adam, Wiśniewski Marek, Zdrazil Andrzej

1967

klasa 8 wychowawca – Celina Fernezy
Aleksander Elżbieta, Babik Iwona, Bolek Lidia, Byrska Halina, Bystroń Elżbieta, Cieślar Jadwiga, Cieślewicz Grażyna, Ciż Irena, Fober Maria, Kłodzińska Małgorzata, Kocur Irena, Łanda Janina, Michałek Barbara, Pilarczyk Renata, Polak Barbara, Salamon Elżbieta, Spandlik Jadwiga, Szebesta Maria, Szydłowska Anna, Żabińska Bronisława, Bączkiewicz Bronisław, Buława Edward, Czech Janusz, Holik Jan, Holisz Edward, Kuchejda Zdzisław, Macura Franciszek, Pilch Stanisław, Pyrchała Tomasz, Sojka Jerzy, Szczugiel Jan, Wilczek Zenon, Wojnar Jan, Żabicki Henryk, Żarski Leszek

1966

klasa 7a wychowawca – Stanisława Skupień
Chrzanowska Krystyna, Kozyra Renata, Owczarzy Lidia, Stefka Barbara, Śliwka Irena, Buława Stanisław, Kielar Andrzej, Raszyk Janusz, Stokłosa Jan, Szczotka Lech, Wandzel Franciszek, Żabiński Jerzy

klasa 7b wychowawca – Bronisława Suszka
Danel Jadwiga, Dawid Lidia, Ferfecka Maria, Łamacz Wanda, Miszta Bożena, Rupek Halina, Bogacz Jerzy, Chmiel Czesław, Drozd Stanisław, Gmuzdek Krystian, Kędra Zbigniew, Ligocki Tadeusz, Mienciel Hanryk, Moroz Stanisław, Nowacki Zbigniew

klasa 7c wychowawca – Stanisława Skupień Hernik Irena, Kuźma Barbara, Mach Janina, Macura Krystyna, Misiołek Małgorzata, Szurman Halina, Warzecha Irena, Warzecha Krystyna, Żyła Stanisława, Żwak Janina, Głąbek Tadeusz, Kendziur Czesław, Kubaczka Zbigniew, Makaś Walentyn, Nowacki Mieczysław, Pach Jan, Skorupa Franciszek, Wiśniowski Edward, Wszołek Piotr

1965

klasa 7a wychowawca – Edward Bojda
Bolek Renata, Cholewa Halina, Heglasz Kunegunda, Heglasz Maria, Huczała Janina, Kielar Józefina, Konderla Krystyna, Konecka Danuta, Macura Maria, Mitręga Łucja, Molinek Halina, Pilch Helena, Rybica Danuta, Sarapata Janina, Starska Grażyna, Szotek Janina, Szpin Jadwiga, Wójcik Halina, Baran Mieczysław, Benek Stanisław, Cholewik Ryszard, Chrzanowski Kazimierz, Dominik Bronisław, Kecher Sławomir, Mierczyk Jan, Pszczółka Eugeniusz, Rozmus Józef, Schab Jan, Studnicki Bronisław, Sznapka Leszek, Talik Zdzisław, Wira Zdzisław, Zbijowski Eugeniusz

klasa 7b wychowawca – Władysław Balcar
Beczak Grażyna, Brzeska Krystyna, Dvořak Jolanta, Huczała Helena, Jędrusik Ewa, Korzonek Halina, Korzonek Irena, Kramek Alicja, Krężelok Małgorzata, Matzenauer Krystyna, Olborska Bożena, Olszar Urszula, Piwowarska Halina, Recmanik Ruta, Sajdok Danuta, Samieńska Lidia, Słowiok Renata, Świerczek Danuta, Wenglorz Wanda, Zmarzła Krystyna, Żyła Małgorzata, Bondarowicz Henryk, Byrski Eugeniusz, Kozak Zbigniew, Litwin Wiesław, Łamacz Bolesław, Maciejiczek Józef, Miech Janusz, Miszta Benedykt, Niziołek Marek, Nowacki Bogdan, Olszar Eugeniusz, Raszka Stanisław, Salachna Antoni, Urbańczyk Piotr, Żarski Czesław

klasa 7c wychowawca – Halina Massalska
Bednarczyk Franciszka, Błaś Anna, Brudny Anna, Cholewa Krystyna, Grabowska Halina, Jureczek Urszula, Kurowska Jadwiga, Mandziej Anna, Matuszek Barbara, Ochodek Urszula, Stalmach Anna, Sznapka Krystyna, Śliwka Wanda, Urbaczka Danuta, Żółty Irena, Bregin Marian, Chmiel Czesław, Cieślar Stanisław, Dziadek Henryk, Gajda Wiesław, Korba Waldemar, Pajestka Bronisław, Piotrowski Lech, Szotek Zygmunt, Tesarczyk Tadeusz, Walczysko Karol

1964

lasa 7a wychowawca – Stanisława Skupień
Buzek Jadwiga, Chmiel Wanda, Cieślik Anna, Gandor Genowefa, Guznar Helena, Kocur Maria, Lorenz Bożena, Pagieła Halina, Skorupa Janina, Skupień Emilia, Skupień Stanisława, Szolc Wanda, Bałon Leszek, Bondarowicz Stanisław, Cieślar Andrzej, Cieślar Stanisław, Gajda Eugeniusz, Hucał Ryszard, Janiczek Juliusz, Kołder Andrzej, Ligocki Jan, Matuszek Władysław, Michalik Janusz, Ochman Jerzy, Oszelda Jerzy, Podżorski Jan, Spandlik Edward, Ślęczka Stanisław

klasa 7b wychowawca – Stanisława Skupień
Babilon Teresa, Bobek Alina, Kędziera Anna, Mach Anna, Molin Urszula, Pawera Małgorzata, Swakoń Bronisława, Szwanda Urszula, Waszut Eugenia, Wojaczek Anna, Wojaczek Irena, Wojnar Maria, Żarska Wanda, Żyła Teresa, Cimała Zygmunt, Głuchowski Piotr, Heczko Jerzy, Holik Ryszard, Kiełkowski Tadeusz, Klukowski Andrzej, Łamacz Leszek, Mitręga Bogusław, Nowak Kazimierz, Solowski Kazimierz, Stalmach Jan, Szczurek Aleksander, Ślęczka Jerzy, Świerczek Edward, Tesarczyk Jerzy, Urbaczka Bronisław

1963

klasa 7a wychowawca – Władysław Balcar
Anthony Barbara, Bojda Danuta, Chromik Danuta, Ciosk Maria,Czereniuk Alicja, Gajda Jadwiga, Gajda Krystyna, Gaura Anna, Gmuzdek Danuta, Heglasz Jadwiga, Kantor Bronisława, Konieczna Bronisława, Mierczyk Halina, Mul Krystyna, Olszowy Barbara, Pasek Aleksandra, Pelar Urszula, Schab Małgorzata, Smoleń Krystyna, Stefek Maria, Tomica Lucyna, Walczuk Barbara, Brodniewicz Ryszard, Dominik Stanisław, Ferfecki Franciszek, Heglarz Henryk, Huczała Marian, Pagieła Kazimierz, Salachna Zygmunt, Skorupa Stanisław, Spandlik Zbigniew, Starski Bogdan, Stoszek Zbigniew, Szczyrba Bogusław, Wałga Piotr, Wrabec Bronisław, Wrona Bronisław

klasa 7b wychowawca – Władysław Balcar
Cieślar Jolanta, Ciż Urszula, Hupert Jolanta, Kielar Ewa, Kozak Renata, Kuźma Anna, Mienciel Halina, Mitręga Janina, Niemiec Halina, Niemiec Irena, Nowacka Danuta, Olszar Bronisława, Pypłacz Danuta, Szlachta Bronisława, Szlachta Helena, Szwanda Barbara, Urbańczyk Anna, Urbańczyk Zofia, Wacławik Danuta, Wiśniowska Krystyna, Żwak Anna, Brychcy Bronisław, David Bronisław, Grabowski Erwin, Groman Czesław, Habarta Roman, Krężelok Leopold, Kupczak Jan, Palarczyk Ireneusz, Sikora Stanisław, Sokołowski Zdzisław, Szlaur Stanisław, Tatka Aleksander, Tomica Tadeusz, Urbaczka Mieczysław, Żyła Józef

1962

klasa 7a wychowawca – Władysław Balcar
Bałon Halina, Byrska Krystyna, Jureczek Irena, Kielar Jadwiga, Królikowska Zdzisława, Lipka Halina, Matuszek Alicja, Pierchała Zdzisława, Podżorska Jadwiga, Rybica Irena, Sikora Krystyna, Skupień Marta, Sztefka Eugenia, Walczuk Halina, Wojewodzic Barbara, Wróbel Anna, Anthony Juliusz, Chromik Tadeusz, Gniłka Wiesław, Lorenc Bronisław, Olszar Emanuel, Olszar Stefan, Podżorski Władysław, Siedlok Bolesław, Smoleń Józef, Szczurek Eugeniusz, Szwarc Stanisław, Wnentrzak Kazimierz

klasa 7b wychowawca – Stanisława Skupień
Boruta Marta, Chmiel Halina, Cieślar Maria, Ciż Urszula, Lehmann Elżbieta, Mańka Anna, Ochodek Lidia, Odziewa Jolanta, Spandlik Halina, Swakoń Elżbieta, Wapienik Maria, Waszut Elżbieta, Wentruba Elżbieta, Bolek Piotr, Bandarowicz Czesław, Głuchowski Ryszard, Habarta Ryszard, Hernik Kazimierz, Kubaczka Piotr, Raszka Józef, Rzymanek Zygmunt, Samiec Roman, Zmarzły Kazimierz, Żarski Zbigniew

klasa 7c wychowawca – Władysław Balcar
Kurowska Wanda, Macura Krystyna, Matloch Franciszka, Przybyła Janina, Siedlok Irena, Szebesta Genowefa, Bojko Władysław, Bolek Roman, Dadok Zygmunt, Karolak Marian, Kozyra Stanisław, Łabudek Stanisław, Pilorz Stanisław, Solowski Zdzisław, Szott Hubert

1961

klasa 7 wychowawca – Helena Sabath
Brudna Jadwiga, Cienciała Halina, Cieślar Aleksandra, Cieślar Krystyna, Ciosk Krystyna, Czereniuk Ewa, Gniłka Wanda, Holisz Janina, Kecher Maria, Kocur Bronisława, Mierczyk Genowefa, Palarczyk Alicja, Pierchała Jolanta, Szczyrba Danuta, Żabicka Teresa, Chmiel Karol, Gaura Alojzy, Lesiński Lech, Mandziej Marian, Sikora Eugeniusz, Skarbek Lech, Szotek Karol, Tomica Tadeusz, Wałga Jerzy, Wenglorz Wiesław