KONKURS PLASTYCZNY SKO >>>
"ZIARNKO DO ZIARNKA"  - przedstawienie teatralne >>>

KONKURS PLASTYCZNY SKO >>>

KONKURS
SKO DZIEKUJE WSZYSTKIM UCZNIOM, KTÓRZY LICZNIE WZIĘLI UDZIAŁ W ZABAWIE I ROZWIĄZALI KRZYŻÓWKĘ.
ROZWIĄZANIEM BYŁA NAZWA WALUTY POLSKIEJ.
HASŁO: ZŁOTY POLSKI
NAGRODY WYLOSOWALI: Justyna Bińczyk kl. 3 a, Kacper Sierant kl. 1  b, Piotr Lorek kl. 2 c, Aleksander Banot, Krystian Podermański kl. 2 a, Dżesika Tarnawa, Patrycja Kubecka, Aleksandra Kokosińska, Michalina Łomozik, Wiktoria Kempny kl. 2b
  SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

W listopadzie 2011 r. SKO przy SP 3 zorganizowało konkurs plastyczny na logo SKO.
Oto wyniki tego konkursu:  I m. Dominik Lazarek kl. 2a;  II m. Zuzanna Chmiel kl. 1b;  III m. Patryk Kafka kl. 3c.
W konkursie przyznano również wyróżnienia. Zwycięzcom gratulujemy!!!
Zachęcamy do udziału w innych konkursach SKO, o których informacje będą dostępne na gazetce Szkolnej Kasy Oszczędności.

W naszej szkole od wielu lat działa Szkolna Kasa Oszczędności.  SKO zachęca wszystkich uczniów do oszczędzania i wpłacania swoich oszczędności na książeczki . Najoszczędniejsi na koniec roku szkolnego zostaną nagrodzeni.
W każdym roku do SKO przybywają nowi członkowie. Są to uczniowie klas pierwszych. W tym roku szkolnym 18 października uczniowie klas pierwszych obejrzeli przedstawienie o oszczędzaniu w wykonaniu uczniów klasy III c. Na koniec otrzymali książeczki oszczędnościowe oraz zostali zapoznani z regulaminem SKO.