KÓŁKO SCRABBLE

Szkolny Turniej Scrabble

Dnia 17 maja br. w naszej szkole został przeprowadzony Szkolny Turniej Scrabble. Uczestnicy konkursu do rywalizacji przygotowywali się już od jesieni, uczestnicząc w cotygodniowych spotkaniach w ramach Szkolnego Koła Scrabble, którego opiekunem jest p. Ewelina Pisarek.

W tym roku szkolnym najlepszymi scrabblistkami okazały się:

- Iwona Sitek, kl. 4c

- Martyna Cinal, kl. 6b

- Zuzanna Chmiel, 6b

- Patrycja Świercz, kl. 6b

Gratulujemy  doskonałych wyników i życzymy powodzenia  w tegorocznej rywalizacji na etapie międzyszkolnym.

Pozdrowienia znad Scrabble

Już od września w naszej szkole  bardzo prężnie działa grupa scrabblowiczów. Spotykamy się co tydzień, by rozwijać nasze różne  umiejętności, a przede wszystkim  mile spędzamy czas.  Dzięki kolejnym rozgrywkom doskonalimy technikę gry, którą będziemy mogli pochwalić się wiosną na konkursie międzyszkolnym.

Konkurs Scrabble

9 kwietnia odbyły się szkolne rozgrywki scrabble, których celem było wyłonienie reprezentacji na majowy  międzyszkolny konkurs w Szkole Podstawowej nr 1 w Cieszynie. Poczciwą trójkę reprezentować będą:

Sara Górniak 6b

Dominik Lazarek 5a

Grzegorz Niemczyk 6b

Karina Banot 5a

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych turniejach.

Scarabblowska mania w SP3

W bieżącym roku szkolnym uczestników cotygodniowych potyczek scrabblowskich jest coraz więcej. W każdy piątek spotykamy się, by w przyjemniej atmosferze pogłębiać swoje umiejętności  logicznego myślenia, przy czym skrupulatnie pogłębiamy wiedzę polonistyczną.

12 grudnia rozegraliśmy Turniej Świąteczny i wyłoniliśmy zwycięzcę: Dominika Lazarka ucznia klasy 5a. Zapraszamy do wspólnej zabawy, Scrabblisci z SP 3 z opiekunem p. Eweliną Pisarek.

2013/2014

Od tego roku szkolnego w naszej Trójce działa Szkolne Koło Scrabble. Dzięki współpracy z fundacją Scrabble w szkole możemy wykorzystywać nowe egzemplarze gry na cotygodniowych spotkaniach.   Za sprawą wspaniałej zabawy i niezwykle zaciętych rozgrywek możemy doskonalić swoje umiejętności  logicznego myślenia, analizowania i wyciągania wniosków. Wszystko to może osiągać każdy, kto tylko dołączy do naszej grupy. Obecnie szeregi scrabblowiczów tworzą: Jakub Kręcisz (kl. 6c), Anna Bala (6b), Nikola Szklorz (5b), Magdalena Krywult (5b), Jakub Kosiarski (5b) i Jakub Donocik (5b), którzy spotykają się co czwartek w sali nr 7, o godzinie 14.45 pod okiem p. Eweliny Pisarek. Możesz dołączyć do nas i TY, bez względu na umiejętności czy talenty związane z różnymi dziedzinami nauki. ZAPRASZAMY!
    Ewelina Pisarek