Gospodarze szkoły

mgr Mariola Lapczyk
funkcję dyrektora pełni od 1 września 2010 roku.

mgr Maja Szczotkarz
wicedyrektor szkoły od 1.09.2016 r.

 



W poprzednich latach

 

         
mgr Mariola Lapczyk
funkcję dyrektora pełni od 1.09.2010 r.
mgr Magdalena Kisiała
1.09.2010 - 31.08.2016

 

 

 

mgr Danuta Parot
1991 - 2004

 

 

 

mgr Jolanta Morawiec
i mgr Ewa Czauderna 1.09.2004 - 31.08.2008

Mariola.jpg (101880 bytes)

mgr Mariola Cieślar
1.09.2008 - 31.08.2010

mgr Janina Boruta
funkcję dyrektora pełniła
od 1.09.1998r. do 31.08.2010r.

 

 

Dyrektor Roman Walichrad podpisuje świadectwa       

Od roku 1985 do 1998 roku funkcję dyrektora placówki pełnił mgr Roman Walichrad

 

Marta Wenglorz
1985 - 1989

mgr Irena Bubik
1989 - 1991

 

 

mgr Danuta Parot
1991 - 2004

mgr Irena Lazar
1985 - 1997

 

 

Dyrektor Orszulik przy pracy 

Pierwszym dyrektorem naszej szkoły
w latach 1960 - 1985
był mgr Mieczysław Orszulik

 

Helena Pasek
1961 - 1967

Edward Bojda
1962 - 1963

 

 

Wanda Kozieł
1968 - 1985