Zapraszamy uczniów klas IV – VI do wzięcia udziału w projekcie grantowym (przyznanym z mBanku) pt. „Matematyko pobaw się ze mną”.  Zajęcia będą się odbywały w środy od godz. 15.15 do godz. 17.30 (od śr. 19.09 do śr. 12.12).

Wszystkie zajęcia będą prowadzone w formie warsztatowej. Celem zajęć jest zapoznanie się uczniów i rodziców z ciekawą formą uczenia się matematyki - popularyzacja gier matematycznych, zmiana nastawienia uczniów do nauki matematyki - zwiększenie u uczniów chęci uczenia się tego przedmiotu. W planie warsztatów poszukiwanie skarbów (podchody), ciekawe gry matematyczne, tworzenie własnych gier i łamigłówek (pracownia gier matematycznych), budowanie jaskini (Pogromcy niedźwiedzia Stefcia), matematyczna dyskoteka andrzejkowa, konkurs kulinarny (Matematyczne  niebo w gębie).

Szczegóły poszczególnych zajęć (ulotki i plakaty) znajdują się na parterze szkoły – obok sekretariatu.