W dniach 12-16 listopada 2018 odbyła się pierwsza wizyta nauczycieli oraz uczniów ze szkół partnerskich ze Słowenii, Estonii oraz Włoch.
 Przygotowaliśmy dla gości prezentację
Gościliśmy 14 nauczycieli oraz 12 uczniów z trzech szkół partnerskich:

ze Słowenii z miejscowości Zelezniki - 30 km od stolicy Lublany, 700 uczniów + 260 przedszkolaków, szkoła zaawansowana w technologiach informacyjnych i komunikacyjnych:

Estonii – z miejscowości Vosu nad Zatoką Fińską, 63 uczniów i 16 nauczycieli z 12 wiosek:

oraz z Włoch - z Ancony nad Morzem Adriatyckim 50 km od San Marino -900 uczniów , szkoła pracująca metodą Montessori:

Dnia 13.11.2018 grupa gości ze szkół partnerskich, którzy gościli u nas w ramach projektu Erasmus+ spotkała się z władzami miasta w sali sesyjnej cieszyńskiego ratusza. Na zdjęciu towarzyszy im liczna reprezentacja uczniów naszej szkoły.

Przed szkołą:)

Fotorelacja z przebiegu wizyty partnerskiej
w Cieszynie
  - listopad 2018:

Wizyta w cieszyńskim ratuszu:

Na Ochodzitej w Koniakowie:

Wizyta w pszczelim miasteczku:

Widok z Równicy:

Zajęcia w szkole: