Numery telefonów do kontaktu ze szkołą

785187004 - sekretariat

785187002 785187003 - intendent

Od 26 października do 8 listopada zajęcia stacjonarne dla klas 4-8 zostały zawieszone!

Szanowni Rodzice!

W związku z nowymi wytycznymi MEN od 26 października do 8 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas IV-VIII. Zajęcia dla tych uczniów odbywać się będą na Platformie Office 365 Teams zgodnie z planem lekcji. Uczniowie zobowiązani są do uczestniczenia w nich.

Zajęcia rewalidacyjne, zdw, zkk i inne specjalistyczne w tej grupie również prowadzone będą w systemie zdalnym.

Klasy I-III uczą się stacjonarnie wg obowiązującego planu.

W czasie zawieszenia lekcji stacjonarnych nie będą planowane zastępstwa za nieobecnych nauczycieli. Zajęcia takie są odwołane, wyjątkiem są zajęcia, na których obecny jest nauczyciel wspomagający - on otrzymuje zastępstwo.

Informacja

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i wejściem z dniem 26.10.2020r. nauczania zdalnego dla klas 4-8, uczniowie tych klas nie będą mieli możliwości korzystania ze stołówki szkolnej jak i odbierania obiadów do menażek do odwołania.

Dzieci z klas 1-3, będą korzystać z obiadów na stołówce szkolnej jak dotychczas, według nowego harmonogramu obiadów. Obiady zostaną odpisane do końca miesiąca, a zwrot nastąpi po przywróceniu nauki stacjonarnej w szkole.

Intendent zastrzega sobie prawo w obecnej sytuacji do modyfikacji jadłospisu na dany tydzień.

Życzymy wszystkim wytrwałości i zdrowia!

Dzień Chleba w 3A >>>
  Matematyczne escape room >>>
  Pasowanie
1A >>>