Numery telefonów do kontaktu ze szkołą

785187004 - sekretariat

785187002 785187003 - intendent

Zajęcia stacjonarne dla klas 1-8 zawieszone do 3 stycznia 2021 r.

Rozliczenie zwrotów za obiady październik/listopad 2020 >>>
  Burmistrz Cieszyna ogłasza konkurs na film o "Segregacja odpadów komunalnych w moim domu"
Szczegóły na stronie >>>

Do czego mają prawo dzieci? >>> 20 listopada - Dzień Praw Dziecka
Wojewódzki konkurs z języka angielskiego etap I >>>

Dyrekcja Szkoły informuje, że w trakcie zajęć zdalnych (Teams) wszyscy uczniowie mają mieć włączone kamery.

Międzynarodowa lekcja on-line >>>

Burmistrz Miasta Cieszyna zaprasza uczniów do konkursu „Oficjalna kartka bożonarodzeniowa Cieszyna" >>>

Zaplątani w matematykę - konkurs >>>
  Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs >>>

Pudła, pudełka i pudełeczka- jak działa ploter? >>>

Prace konkursowe "Jesień w oczach dziecka" >>>

Dzień Postaci z Bajek kl. 3A >>>

UWAGA

Dotyczy płatności za obiady w klasach 1-3 dla tych osób, które nie dokonały jeszcze płatności.

W związku z przejściem od 9 listopada na nauczanie zdalne prosimy o wpłatę 14 zł - klasy 1b, 1c oraz klasy drugie i trzecie. Klasa 1a po odliczeniu zwrotów za wrzesień wpłacają 3,50 zł.

dotyczy odpłatności za obiady

Dzieci klas 1-3 płacą normalnie na konto szkoły pełną kwotę tj. 66,50zł do 10.11.2020r.

W związku ze zdalnym nauczaniem dzieci kl. 4-8 prosimy o nie wpłacanie należności za obiady na miesiąc listopad. Po powrocie uczniów do szkoły zostanie podana informacja o wysokości płatności za obiady. Wszystkie odpisy dzieci przebywających na kwarantannie zostaną oddane/przesłane jak dotychczas na Państwa konta podane w umowie.

Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia!