Numery telefonów do kontaktu ze szkołą

785187004 - sekretariat

785187002 785187003 - intendent

Klasy 1-3 nauczanie stacjonarne, klasy 4-8 - nauczanie zdalne

Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa

Regulamin i karta zgłoszeniowa na stronie >>>
  Dzień Kota w 3A >>>
#SzczepimySię - kampania informacyjna >>>
   Wniosek o wypłatę stypendium dla ucznia - termin zwrotu do 19 lutego 2021 (dotyczy tylko uczniów, którzy otrzymają na dzienniku elektronicznym informację od wychowawcy o przyznaniu stypendium) >>>

UWAGA KONKURS!!! ECO CHALLENGE!!!

Ogłaszamy konkurs dla klas 4-8 na najciekawszy filmik pt.

"Planety nie zmienię, więc zmieniam myślenie" prezentujący Twój osobisty wkład w ochronę naszego globu.

Myślisz, że robisz tak niewiele, więc to się nie liczy? Zmień myślenie! Każdy Twój ruch ma znaczenie!

Segregujesz śmieci? Zamieniłeś torby foliowe na materiałowe? Naprawiasz zepsute rzeczy i dajesz im drugie życie? Używasz bidonu zamiast jednorazowych butelek plastikowych? Wymieniacie się ciuchami zamiast je wyrzucać?

Cokolwiek to jest i jakkolwiek mało istotne wydaje Ci się Twoje działanie - to wszystko ma znaczenie!

Zatem materiał na film masz gotowy! Teraz możesz się skupić wyłącznie nad formą przekazu: Film animowany a może Ty w roli głównej? Tekst rymowany a może rapowany? A może zabawny skecz?

Nie ograniczaj swojej wyobraźni!

Uwaga! W tym konkursie każdy jest zwycięzcą! Wszystkie prace będą szeroko promowane i oglądane przez uczniów nie tylko naszej szkoły. A Ty nim się obejrzysz, zostaniesz sławnym filmowcem!

Prace konkursowe nadsyłamy do 18 kwietnia 2021 na adres:

econews.sp3cieszyn@gmail.com