„Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: ona daje życie.”

Henryk Sienkiewicz

Drodzy Uczniowie!

Zbliża się koniec rok szkolnego, a z nim czas podsumowań….

W ciągu minionego roku szkolnego nasi wolontariusze podejmowali różnorodne działania: opiekowaliśmy się grobami żołnierzy na cmentarzu komunalnym, odwiedzaliśmy chore dzieci w szpitalu, wspólnie z dziećmi z Domu Dziecka w Cieszynie przygotowaliśmy noworoczny występ.

Mieliśmy jeszcze wiele planów…. Niestety, sytuacja zmusiła nas do zatrzymania się...

W minionym czasie niektórzy z naszych wolontariuszy wykazali się szczególnym zaangażowaniem, dzielili swój czas między wypełnianiem  obowiązków,  a  pomaganiem innym. Tym,  na których zawsze mogłyśmy liczyć, pragniemy dzisiaj bardzo serdecznie podziękować.

Są to: Julia, Marek, Paulina Wielgosz, Krzysztof Matuszny, Bartosz Kielar z  klasy  8 a, Jagoda Panasiuk, Wiktoria Kurz, Nadia Cieślar  z kl 8 b, Paulina Borus, Oliwia Kobak z  kl 8 c, Jakub Potocki, Łukasz Sikora z  kl 7b oraz nasz najmłodszy wolontariusz  - Jakub Posiak z 5a.

Życzymy Wam kochani wspaniałych wakacji, zachęcamy do działania w przyszłym roku.

Opiekunki SKW