Dzień Otwarty SP 3

2 marca 2020r. odbyło się w naszej szkole spotkanie informacyjne dla przyszłych uczniów klas pierwszych oraz ich rodziców. Już na wejściu czekała na nich słodka niespodzianka przygotowana przez kl.6b (mufinka z logo szkoły). Rodzice otrzymali także "ściągi" z planem zajęć, które mogą zobaczyć na wszystkich piętrach szkoły. Po krótkiej prezentacji multimedialnej szkoły nasi mali goście - wspólnie z kl.3c - zaprezentowali wesoły układ taneczny.

Podczas zwiedzania szkoły na dzieciaki czekało mnóstwo atrakcji. A działo się tak wiele! Były zajęcia plastyczne, ruchowe, kulinarne, językowe oraz matematyczne. Wielu chętnych brało udział w zajęciach z robotyki, kodowania, doświadczeń i eksperymentów. Kolejka przedszkolaków ustawiła się do szkolnych wolontariuszy, aby pomalować kolorowe buzie. Była i fotobudka i tablice interatywne, a nawet możliwość odkryć paleontologicznych.

Dla rodziców drzwi otwarte były okazją do poznania zajęć szkolnej świetlicy tzw "świetlica w pigułce", zapoznania się z ofertą zajęć dodatkowych szkoły oraz spotkania z dyrekcją i nauczycielami przyszłych klas 1 oraz szkolnymi specjalistami.

Zdrowymi przekąskami i pysznymi napojami przygotowanymi przez kl.4a pożegnaliśmy drogich gości. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Do zobaczenia we wrześniu!