Drodzy Uczniowie!

Drodzy Rodzice i Nauczyciele!

Mam zaszczyt poinformować, iż nasza szkoła została zakwalifikowana do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Głównym celem tego projektu jest rozwijanie zainteresowań uczniów poprzez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży.

W związku z uczestnictwem w programie będziemy mieli niepowtarzalną okazję wzbogacić księgozbiór naszej biblioteki o nowe książki, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc! Razem stwórzmy listę publikacji, które znajdą miejsce na półkach naszej biblioteki, dostarczając nam wielu czytelniczych emocji i wrażeń.

Czekamy na Wasze propozycje do połowy października. Zgłoszenia przyjmujemy w bibliotece (kartkę z tytułem książki możecie wrzucić do naszego czytelniczego pudełka marzeń) lub za pośrednictwem e-maila: szarzecsp3@gmail.com.

Z pozdrowieniami

Anna Szarzec – bibliotekarz