Z wizytą w teatrze lalek

W środę 11 kwietnia uczniowie klas czwartych wybrali się do Bielska Białej, aby obejrzeć spektakl pt. „Chłopiec z gwiazd” w Teatrze Lalek „Banialuka”.

Twórcy przedstawienia jak zwykle pokazali widzom w pełni swe umiejętności. Zachwycała scenografia, lalki, kostiumy oraz oprawa muzyczna i gra świateł. Historia głównego bohatera miała również walor wychowawczy, ponieważ przestrzegała dzieci przed konsekwencjami egoistycznej postawy i zapatrzenia w siebie. Pokazywała, że warto być dobrym człowiekiem i dbać o bliskie sercu osoby.

Po uczcie dla ducha wszyscy wybrali się na krótki spacer po Bielsku, gdyż pogoda wyjątkowo dopisywała. Po drodze nie omieszkano wstąpić do miejscowej lodziarni.

Do Cieszyna dzieci wróciły z uśmiechami na twarzach, zatem wyjazd uznajemy za udany :)