Międzynarodowe Dni Sportu

W dniach 17-19 maja reprezentanci naszej szkoły brali udział w Międzynarodowych Dniach Sportu w Rożniawie na Słowacji. Zespół występował w składzie: Julia Marek, Agnieszka Mołdrzyk, Amelia Zawada, Paulina Wielgosz, Kajetan Klimosz, Rafał Fornal, Łukasz Fornal, Kamil Kopiec, Gracjan Wania, Wojciech Sekuła, Jan Mendroch i Beniamin Dąbek. Rywalizacja sportowa była zacięta i dostarczała wielu wrażeń. Ostatecznie nasza drużyna wywalczyła trzecie miejsce. Pierwsze zdobyli Słowacy, drugie Węgrzy, a czwarte Czesi. Po zakończeniu rozgrywek sportowych uczniowie mieli okazję zwiedzić malowniczy rynek i podziwiać Rożniawę z wieży widokowej. W wyjeździe drużynie towarzyszyła p. dyrektor Mariola Lapczyk, p. Mariola Cieślar (koordynator) oraz p. Grzegorz Wanat (nauczyciel wf-u). Następne spotkanie młodych sportowców już za rok w naszej szkole.

Serdecznie gratulujemy wyniku!