W ramach obchodów Dnia Godności, Dnia Tolerancji, Dnia Przyjaciela oraz Dnia Dobrych Uczynków w naszej szkole ostatnio dużo się działo.

22 maja gościnnie wystąpiła grupa ABC Rozwoju Dziecka pod opieką  pań: M. Myrty, I. Boruty i J. Gawlas z przedstawieniem „ Dziewczynka z zapałkami”. Uczniowie naszej szkoły również zaprezentowali pouczającą scenkę przygotowaną pod kierunkiem pań A.Hliśnikowskiej oraz J. Malinowskiej – Walichrad.

Zorganizowano również charytatywną zbiórkę na rzecz Domu Samotnej Matki w Cieszynie.
Przygotowano plakaty dotyczące tolerancji i godności oraz przeprowadzono pogadanki na temat wzajemnej pomocy i szacunku do drugiego człowieka.
  Bardzo dziękujemy nauczycielom, uczniom i ich rodzicom za aktywne włączenie się w przeprowadzone akcje.