Opis dużego projektu nr 21

Uwaga !!!

PROSIMY O PRZECZYTANIE PONIŻSZEJ INFORMACJI

Szanowni Państwo Nasza Szkoła zgłosiła DWA projekty do Budżetu Obywatelskiego w Cieszynie na rok 2018. Przeszliśmy pozytywnie wszystkie dotychczasowe etapy i teraz liczymy na Państwa wsparcie tj. głosowanie.

Każdy mieszkaniec Cieszyna może oddać dwa głosy ( jeden na projekt duży i jeden na projekt mały). Głosowanie odbywa się tylko drogą elektroniczną!

Nasze projekty to:

1) "Zielona sala - umysł wyzwala", czyli powstanie ekologicznej, zielonej klasy zewnętrznej na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie. ( Projekt duży) nr 21

2)  Dobra szkoła – dobra przyszłość. Projekt doposażenia pracowni przedmiotów przyrodniczych. ( Projekt mały ) nr 6

Bardzo prosimy głosować na oba projekty. Głosować można do 29.12.2107r. Wygrają tylko dwa projekty duże i cztery małe. Mamy bardzo duże szanse, aby wygrać oba projekty. Zależy to jednak od Państwa -  TRZEBA głosować.

Razem naprawdę możemy stworzyć coś wyjątkowego i wartościowego dla dzieci.

Zasady:

1)        Głosować może każdy mieszkaniec Cieszyna – od niemowlaka  do senioraJ

2)  Głosujemy tylko drogą elektroniczną, wypełniając interaktywny formularz dostępny na stronie

www.cieszyn.budzet-obywatelski.org

Trzeba podać tylko imię i nazwisko oraz nr pesel.

Jeżeli ktoś nie ma możliwości skorzystania z komputera z dostępem do Internetu w celu oddania głosu zapraszamy do sekretariatu bądź szkolnej biblioteki od godz. 7.30 – 15.30.

Pełen opis powyższych projektów znajduje się stronie internetowej szkoły oraz na stronie do głosowania.

PROSIMY O ODDANIE GŁOSÓW NA NASZE PROJEKTY I ZACHĘCENIE SWOICH BLISKICH, ZNAJOMYCH, ABY UCZYNILI TO SAMO.

Z GÓRY DZIĘKUJEMY!!