Wycieczka do Gliwic

W dniu 14 lutego 2017 r. klasy III a III e i II d wybrały się na wycieczkę do Gliwic. Najpierw dzieci zwiedzały Palmiarnię, w której mogły poznać wiele gatunków egzotycznych roślin i zwierząt. Oprócz pawilonów z tropikalnymi roślinami można było obejrzeć pawilon akwarystyczny, który wywarł na dzieciach ogromne wrażenie. Po fascynującej, egzotycznej wędrówce, Parkiem Chopina przeszliśmy na obiad do Mc Donald`sa. Najedzeni i pełni sił mogliśmy wyruszyć na spotkanie z kolejną przygodą. Było nią zwiedzanie „Kolejkowa”. To wspaniały świat w miniaturze. Ogromne makiety o różnej tematyce bardzo spodobały się uczniom, którzy z zainteresowaniem wszystko oglądali, słuchali pań przewodniczek i z zaangażowaniem uczestniczyli w konkursach. Po zakupieniu licznych pamiątek, zmęczeni i zadowoleni wróciliśmy do Cieszyna.

Zespól Promocji SP3