Samo zdrowie w SP 3

18 października br. w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi gościliśmy wyjątkowe osoby. Odwiedziły nas Panie dietetyczki, które przez siedem godzin lekcyjnych prowadziły prelekcje, pogadanki, odpowiadały na pytania, edukowały i poszerzały wiedzę naszych uczniów z zakresu zdrowego stylu życia. Doradzały co jeść na śniadanie, jak się odżywiać żeby nie przytyć, jak uzupełniać braki witamin itp. w niektórych klasach wychowawcy zorganizowali dodatkowo degustację owoców takich jak: mango, melon, awokado, granat itp. Zajęcia były bardzo ciekawe, uczniowie chętnie w nich uczestniczyli, a nawet zaprosili Panie na kolejne "pogaduchy". Po spotkaniach z uczniami, przyszedł czas na nauczycieli. Panie przeszkoliły całe grono, a potem zaprosiły na indywidualne mierzenie, ważenie i doradzanie z zakresu odżywiania. Dla Pań dietetyczek to był długi i pracowity dzień, dla naszych podopiecznych bardzo wartościowo spędzony czas. Serdecznie dziękujemy firmie Natur House z Cieszyna za poświęcony czas i zapraszamy ponownie!

Zespół Promocji SP3