Rozpoczęcie
roku szkolnego
2016/2017

W dniu 1 września 2016 roku odbyło się uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/ 2017. Podczas pierwszej akademii przywitani zostali uczniowie klas czwartych, przez swoich kolegów z klasy piątej, którzy to przygotowali piękny występ. Po zakończeniu części artystycznej pani dyrektor Mariola Lapczyk przywitała czwartoklasistów oraz przedstawiła im nowe panie wychowawczynie. W tym dniu powitano także uczniów klas pierwszych. Specjalnie na tę okazję koledzy i koleżanki z klas drugich wraz ze swoimi wychowawcami przygotowali ciekawe wystąpienie. Nowi uczniowie dowiedzieli się, iż szkoła jest bardzo ciekawym miejscem, w którym poszerzą swoją wiedzę oraz nawiążą nowe przyjaźnie. Uczniowie klas drugich wykonali swój popisowy taniec do piosenki „Crazy is my life”. Gdy część artystyczna dobiegła końca, pani dyrektor przedstawiła nowym uczniom ich panie wychowawczynie. Serdecznie witamy w naszej szkole pierwszaków i życzymy samych sukcesów!